Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.01.2018

В ХМІЛЬНИКУ ЗАПРОВАДЯТЬ ВІДКРИТІ ЗУСТРІЧІ З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ

Як повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника, щовівторка  з 10.00 – 11.00 год. міський голова Хмільника Сергій Редчик запрошує хмільничан на відкриті зустрічі.

«Міський голова очікує всіх, хто готовий до спільного обговорення найважливіших питань розвитку громади, відчуває своє право бути поінформованим, впливати на ухвалення рішень, є відповідальним представником територіальної громади» – зазначається в матеріалі.

Члени територіальної громади можуть поставити запитання міському голові безпосередньо під час зустрічі або попередньо надіславши запитання на електронну адресу:  miskrada_hm@ukr.net  із поміткою «ПРО СПРАВИ МІСТА».

 

103 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ЗАПРОВАДЯТЬ ВІДКРИТІ ЗУСТРІЧІ З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ

Анонім
04.01.2018 at 21:32

Цікава ідея, але як не жаль завжди є одне но. Воно полягає у тому, що головний керятор міста виділяє лише одну нещасну годину в тиждень для спілкування з населенням. Я розумію, що незавжди прийде громада, але якщо прийде чоловік з 20, то що ж він буде робити. Декілька чоловік вислухає, а решту нафіг?! Щож він робить кожний день? Да, в нього ще в понеділок є прийом громадян і той півдня. Навіщо це робити я не розумію. Він же кожний день їздить вулицями міста, ніби обїзд міста проводить і прицьому палить казьоний бензин, оскільки волга жере дайбоже. При обїзді міста йому, що повилазело, що не так?! Сергій Борисович подивися вже накінець тверезими очима на місто. Місто впрямому сенсі в лайні, а він вази купує совдепівські та купує прикраси для будівлі міської ради, а це ремонт якогось провулка. Їдь у Вінницю гроші вибивай на ремонт доріг та каналізацію. Люки на дорогах пороби бо ребром стають. Просто слів немає… В Китаї вже б розстріляли!!!

Віталій
04.01.2018 at 21:36

О, вже кілька питань та пропозицій з’явилося))). Залишається прийти в наступний вівторок і задати ці питання, або на електронку надіслати))).
А якщо серйозно, то я щиро сподіваюся, що ця ініціатива виявиться успішною… Бо ідея цікава і прогресивна.

Анонім
04.01.2018 at 21:36

І на які такі рішення він може вплинути. Він мабуть царьок мелкий забувся про те, що сесія скаже він виконає. А нарахунок ВЕТО, яке він може накласти на рішення, то ще трошки то громада накладе на нього ВЕТО разом з депутатами.

Віталій
04.01.2018 at 21:38

Ну в міського голови є ще нормотворча ініціатива, а також контролюючі функції. Як на мене, то він має досить повноважень, щоб адекватно реагувати на питання. І якщо це питання потребуватиме виділення коштів, то він може оперативно виносити ці питання на розгляд депутатів.

Анонім
04.01.2018 at 21:49

Віталію по перше доброго вечора у цьому році. А по друге питань галактиці задавати я не маю бажання. А якщо захочу щось сказати, то я можу особисто подзвонити йому. В Хмільнику ніякої ініціативи з цього не буде. Розумієте громада на роботі у цей час, а пенсіонери його прибочники може і прийдуть. В суботу такий захід нада впроваджувати, один фіг він в раді штани протирає. А на рахунок цієї ідеї, слідуючий вівторок все покаже. Надіюся Редчику ума хватить оприлюднити цей прийом.

Анонім
04.01.2018 at 21:55

Да Віталію виносити на розгляд но не впливати на їх прийняття. Що купить всіх чи що? В міській раді діють гарячі лінії?!

Віталій
04.01.2018 at 22:01

І Вам доброго вечора). Щодо вівторка – погоджуюся. Ніхто спеціально з роботи не відпрошуватиметься, щоб сходити на здибанку до міського голови. Та варто таки дочекатися вівторка, щоб переконатися в наших підозрах)))

Віталій
04.01.2018 at 22:16

Ну якщо депутати не підтримують проектів рішень, які вносить міський голова, то які претензії до міського голови?)))

Анонім
04.01.2018 at 22:20

Я підозрював, що ви розумний чоловік, але це так. Люди, які мають власну думку це добре. Доречі, на цій здибанці мають бути присутні щей зами голови. Як показав час наш мер не орієнтується у деяких питаннях.

Віталій
04.01.2018 at 22:25

Не думаю, що взагалі є такий мер, який орієнтується в усіх питаннях міського господарства. Поверхово – так. Але немає людей, які розумілися в нюансах нарахування субсидій, дорожнього господарства, профілактики ВІЛ/СНІДу і т.д. І тут справді заступники мають допомагати. Або варто надсилати справді електронкою, щоб міг підготуватися до проведення зустрічі.

Анонім
04.01.2018 at 22:33

Розумієте Віталіє, но так просто склалося роками, що кожний тягне ковдру на себе. Депутати намагаються робите те, що їм вигідно буде в подальшому, ну а мер все таки має щось робити, бо якщо не буде, то як кажуть уволять. Ось і робить зібрання і тиче що попало на розгляд сесії. Сесія не прийняла тоді і громаді можна говорити, що депутати винні. Ох, якби він мав авторитет у місті, тобто сказав, що має бути так а не по іншому, тоді би питань не було б. А так як щас, робиться так що кому хочеться. Одні агітацією маються а інші плегіатом, а мер хвоста піджав і виживає. Сам виноватий, що так склалося. Це просто не його рівень.

Анонім
04.01.2018 at 22:46

Віталію, він мер міста!!! Він займав керівні посади. Через нього проходять усі пісьма і на них відповіді які і він підписує. Тоді які ше можуть бути питання. Ще про наради забув написати. Важкий тягар но його нада тягнути. А орієнтуватися він має у всіх питаннях і в повному обсязі, а не за космос розповідати. Припустимо губернатор на нараді задасть питання щодо гумунітарної сфери його планів. То що він скаже я не орієнтуюся мені нада підготувитися. Віталій, він не навчаннях він управляє містом, а це досить серйозна посада. І це реалії.

Віталій
04.01.2018 at 22:49

Я перепрошую, але варто й за рівень депутатів згадати. Не всіх, правда, але в переважній більшості їх кваліфікація та рівень знань реально бажають кращого.

Віталій
04.01.2018 at 22:53

Ви неуважно читаєте. Орієнтуватися в загальних, концептуальних речах – так, повинен. А я писав про нюанси, які є в кожній справі. А тут розібратися може лише фахівець. От, для прикладу, ситуація з нашим ЦНАПом. Міський голова водив туди екскурсії, показував робочі місця, показував нові комп’ютери і т.д. Але чого в нас така жопа з наданням адміністративних послуг – сказати можуть лише фахівці. І так в будь якій сфері: починаючи від освіти і закінчуючи благоустроєм…

Анонім
04.01.2018 at 22:59

Да усі каденції хороші. І в кожній є три богатиря які колотять світом. Робота в них така. А щодо рівня, то % 80 дуже заможні тобто не дурні. А така як Голова 1 травня 15…, то просто звездец, одна тема кнс 3 і хоть вбий. Працювала в екології то нада було щось робити. Ну да бздіти легше ніж робити. Ось так і живемо.

Віталій
04.01.2018 at 23:09

Я не казав, що депутати дурні. Вони далеко не дурні, якщо успішні в бізнесі чи на професійній ниві. Але зараз і депутатство, і членство в виконкомі вимагає серйозної підготовки. Для прикладу: коли затверджується якийсь регуляторний акт, потрібно мати поняття, що це, власне таке, чи не порушує це баланс інтересів і яких саме, чи не містить документ надмірних навантажень на малий бізнес, чи якісно проведений М-тест, чи враховує аналіз регуляторного впливу всі можливі наслідки регулювання, чи не містить документ корупціогенних факторів і т.д. Тобто це така сфера, яку важко осягнути без серйозної підготовки. І тут є ще зворотній бік медалі: навіть якщо документ підготовлений ідеально, з врахуванням всіх вищеперерахованих нюансів, то не факт, що депутат, який навіть сілв таких не знає, не внесе в досконалий документ свої, на його думку, правильні правки. А насправді ці правки просто знищать той документ. І щоб не вносив міський голова чи інші нормотворці, в депутата без підготовки завжди є шанс згавнячити будь яку гарну ініціативу…

Анонім
04.01.2018 at 23:12

Ну Віталіє фахівці у нас же не пообявлєніях набрані. Сраки немає бути . Вони ж конкус проходили на роботу. Комісія сдєлала отбор. Міський главар провів співбесіду. Робота має піти на всі 100%. Але в них 1001 причина чому все не так. А термінали електронної черги працюють вже? Освіта тоже шедеври. Садочки збивають гроші на ремонти через ініціативних батьків. Мовляв батьки хочуть. Прикольно правда. А кулі-вази купують без погодження виконкому. Я маю на увазі погодження форми, виду, місця розташування тощо. Це має бути рішення в якому все має бути прописане, ну а далі сесія і прозоро тай закупка. Ось такі то вонючі ковбаски.

Віталій
04.01.2018 at 23:20

Фахівці, звичайно, є і вони працюють. Але вони працюють в виконавчих органах, а не депутатами))). І навіть якщо фахівці підготують якісний документ (якщо підготують))), то не факт, що депутати розберуться в усіх тонкощах нормотворчого процесу. І обраточка: якщо фахівці бачать, що депутати не дуже ангажовані отими регуляторними актами, то й готувати якісний документ вмотивованості, якби й немає. Замкнуте коло.

Анонім
04.01.2018 at 23:31

Тут з Вами можна впринципі погодитися. А на рахунок регуляторок, то создали цей акт і до монопольного комітету України його. Ой, забувся ще ГО “Право”. А ось потім після усіх правок і на розгляд громадськості та сесії чи виконкому. І при затвердженні цих актів мер має махати висновком антимонопольного та ГО”Право”. Це ж просто. Тоді я думаю ніхто нічого не скуверкає. Ось вам і приклад про визначення виконавця послуг з вивезення тпв з міста. Якщо його грамотно зробити то все буде добре і комунхоз продовжить вивезення тпв. Навіщо Хмільнику якийсь там сміттяр ше. Є своє спеціалізоване підприємство. А ЖКГ зміни вносить і затягує цей процес. Не знають як нада писати і люди допоможуть.

Анонім
04.01.2018 at 23:33

Ось тільки так. Ніяк по іншому в м/р.

Анонім
04.01.2018 at 23:38

А Антимонопольний ще може дати штраф якщо його не приймуть. Я за вивезення сміття рішення тобто встановлення виконавця послуг з вивезення.

Віталій
04.01.2018 at 23:44

))) Ви не повірите: ми надаємо пропозиції чи не по всіх знакових документах. От тільки не враховуються вони стовідсотково. Я розумію, що не можна все передбачити, але ну дуже поширені випадки, коли посадовці розробляють документ, ми аналізуємо, надаємо зауваження та пропозиції, посадовці, начебто, враховюють їх, а от коли проект рішення виноситься на розгляд депутатів, тоді починається “коригування”. А посадовці просто мовчать і не відстоюють свою позицію. І коли депутати понавносять своїх правок, на виході з’являється документ, який на стільки нелогічний і складний у виконанні, що інколи здається, щоб краще його взагалі не приймали…

Анонім
04.01.2018 at 23:50

От коли вже вийде такий документ, що його важко виконати, то тоді спитати посадовців про його виконання. Цікаво буде)))

Віталій
04.01.2018 at 23:55

Так я Вам “со старта” зараз назву кілька таких документів. Перший – про проведення конкурсу з визначення управителів багатоквартирних будинків. Другий – про відбір організації з утилізації ТВП. Третій – визначення суб’єкта з санітарної очистки міста. Четвертий – конкурс для громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю для фінансування їх діяльності.
І перелік можна продовжувати… І це я ще не згадував рішення індивідуальної дії, а лише НПА…

Анонім
04.01.2018 at 23:56

Ось і про такі речі нада робити наради а не про проблеми міста. А про проблеми міста жителі і так напишуть і за необхідності підскажуть. І мер буде знати своє що бачить в місті тай думку жителів. Тобто для того щоб щось зробити нада створити якийсь порядок а далі враховувати та виконувати думку жителів.

Віталій
05.01.2018 at 00:09

Нада))) Але толку?))) Наради й так проводяться, але хто на них ходить з депутатів?))). А коли питання обговорене посадовцями й експертами, а потім виноситься на розгляд ради – починаються “розумні” правки))))). Се ля ві, як говорять французи)))

Анонім
05.01.2018 at 00:11

А ЗУ про визначення управителів будинків (не памятаю точну назву) ще не виконали. Оце то вони мочать. А може тут все простіше. Відтягують час щоб ЖЕК не ліквідували. Але вже давно пора його ліквідувати. Але знаєте, напевно я злукавив, в них просто клепки нехватає. Вони ще його осінню оприлюднили і вже вийшли терміни його прийняття. І що ж тепер? Приймуть ЗУ що завтра такої контори як ЖЕК більше немає і Хмільник всрався. Так само і сміття, що коли впиндюрять штраф. А ось фінансування громадських організацій, то взагалі прикол. Совбез же такий умний, то вчому проблема?!

Віталій
05.01.2018 at 00:14

Якщо конкретно по фінансуванню громадських організацій. то проблема саме в депутатах. Ми запропонували свої правки до Положення про проведення конкурсу. Вони були цілком логічні і грунтувалися на попередньому аналізі реалізації подібних ініціатив. Але депутати перекроїли Положення і тепер там просто жопа.

Анонім
05.01.2018 at 00:21

Якби можна було б в цьому положенні прописати про те, що правки внесені депутатами виконуються самими депутатами. А потім запитати про виконання. А ще краще цього розумного депутата поставити головою цьої комісії а потім запитати про виконання. Заїкатися він би тоді навчився як профі.

Віталій
05.01.2018 at 00:26

Якби, якби, якби… То все “якби”, а ми маємо “здєсь і щас”!))). А, і ще жопу по окремим документам)))

Анонім
05.01.2018 at 00:31

Перечислені вище документи мають суттєве значення для міста в цілому. Може тут ще присутнє явище конфлікт інткресів. Тай так виходить, що нічого не виходить. Ладно Віталію дякую за інформацію, но потрібно спати. Рано до праці. Надобраніч.

Денис Житник
05.01.2018 at 14:06

Редчик нарешті зрозумів, що треба втіллювати не тільки власне бачення управління містом, а і враховувати думку людей. До нього у місті це ніхто не робив, тому що це досить ризикований крок для самоі влади, тому що це може збудити у людей завищенні очікування, а от навряд чи це було б виконано, що звісно обернеться проти влади. Так серед людей тай напевно і серед посадовців і депутатів ще досить низький рівень політичноі і правовоі культури, а тут щей влада хоче від них щось почути і звісно у людей список нереалізованих побажаннь. От і попереднім владам таке в голову не приходило, а якби прийшло то цю ідею зарубали б на корню, щоб не випускати джина з пляшки і не відкривати скриньку пандори. Для чого щось робити можна це імітувати, щоб не ускладнювати собі життя.У влади є одне із золотих правил прийшовши до влади не дуже захоплюватися реформами, інакше якщо продвинуті реформатори почнуть завзято щось міняти іх можуть не зрозуміти прості маси, більше того це може мішати способу життя до якого звикли ці маси. Для прикладу якщо різко штрафами почнуть привчати украінців, щоб не смітили, хоча більшість привикла смітити, треба не різко а поступово переконанням, заохоченням і вихованням.Хоча у демократичних розвинутих краінах вислуховування владою людьми це нормально, але нам ще далеко до того рівня.Редчику уже не мае чого втрачати і як людина з досить специфічною мотиваціею він намагаеться впроваджувати власне бачення іноваціі, от він дійшов до того що людей хоче почути і це добре.
Але почути це півбіди, треба оце почуте систематизувати. І знову тут так звана проблема пріорітетів, що ж у першу чергу робити серед почутого, щоб це не заважало одне одному, адже одразу на всі забаганки ресурсів напевно не вистачить. Оце систематизоване і проаналізоване почуте мае і бути використане для розробки стратегіі розвитку міста Серед почутого можуть бути речі далекі від повноважень міськради і від реалій взагалі, ось такі речі треба вміло відсіювати, а цим людям які внесли такі фантастичні пропозиціі дипломатично це пояснити, на простій зрозумілій для простих людей лексиці. Щоб не було так міськрада спитала що хочемо, раз спитала значить натякае що виконати хоче, а як не виконала то значить погана, а раз погана то немае іі чого довіряти. Це мае бути не простий піар хід, а початком діалогу внаслідок якого мае зародитися взаемне довірья між владою і людьми. Довірья можливе тоді коли влада почне втілювати своі обіцянки без популізму. Просто для піару робити це не мае сенсу, адже може обернутися проти влади, особливо якщо щось зроблено не буде.
Щоб почути думку людей комплексно треба проводити соціологічні дослідження, як на мене допустимо це робити у соц мережах, місто не велике, людям неправду казати сенсу немае і зекономите не залучаючи соціологів і тут отримаете одразу відповідь на багато питань, де в першу чергу дороги будувати, які товари роботи і послуги люди хотять придбавати. Думку відпочиваючих окремо треба встановлювати, а тут уже треба із санаторіями співпрацювати в анкеті опитування прописати що цікавить курортників, а критеріі за видами туризму розважальних закладів та дозвілля от і в вікіпедіі подивіця які є види туризму та розважальних закладів. Може комусь боулінгу не вистачае, а може хтось хоче бурлеск чи кан кан вживу побачити, а за гей бари я вже взагалі мовчу. Слідуючий етап організація круглого столу з бізнесом та потенційними інвестороми куди ж вони хочуть інвестувати із врахуванням попереднього етапу соц. досліджень. І завершальний етап громадські слухання, а потім розробка і затвердження стратегіі.

Денис Житник
05.01.2018 at 14:29

Раніше при попередніх владах попередні мери більш-меньш контролювали депутатський корпус, обіцянками кулуарними домовленостями інколи тиском, звісно так не мае бути у демократичній державі, але тоді все було набагато спокійніше ніхто нічого не робив, а зараз реформи і дороги будуються. Депутатів і взагалі виконавчий апарат контролюють авторитети, але вони напевно рідко кажуть ім що конкретно робити, ім по барабану інтереси авторитетів захищені, ось і робить кожен те що хоче, головне авторитетам не суперечити. Авторитети не хотять брати на себе роль тіньового координатора влади і навіть не хотять вникати в це.Саме тому депутати думають, що розумні і перекроюють на свій лад документи про які каже пан Віталій. Тут перш за все винні депутати вони не розуміють і вчитися не хотять, але відстоюють своі інтереси і навязують свое бачення, яке заводить у глухий кут. Якщо виконавчі органи розпочнуть відкрито критикувати депутатів то це ім нічого хорошого не дасть…Ось так і живемо…
Може краще щоб непрофесійні горді депутати не заважили, наділити мера диктаторськими повноваженнями, адже у реально недемократичні державі, формальні демократичні інституціі та закони мало ефективні. А от хто мера диктатора буде контролювати то напряму жителі міста, адже депутатів він купити може, а людей зможе купити лише виконавши обіцянки.

Денис Житник
05.01.2018 at 14:33

Ой, Гриць, дивися – депутатики,
Дивись, гризуться гир-гир-гир.
Вони там всі, як рідні братики,
Ой, дуже люблю я той цирк.

А он, дивися, наш прем’єр
Покинув рідний інтер’єр,
Дивися, скочив із арени за бар’єр.

Не треба, Ганю, грать комедію,
Прем’єра, Ганю, не чіпай.
Він ще піде в енциклопедію
Як в громадянськую Чапай.

Його тут кинули у гру,
Заткать фінансову діру,
А Скорик каже, шо то штучки ЦРУ.

Ой, Гриць, дивися на Пінзеника,
То просто чудо із чудес.
Дивись, ковтають, як вареника,
Он, в чародія в шлунку щез.

А він так гарно говорив,
Так гарно голову дурив,
Я його люблю, хай би троха ще пожив.

До лампи, Ганю, твоя критика,
Отож нема чого кричать.
Це, Ганю, ринкова політика,
Кого схотять, того з’їдять.

Ось він піде на небеса,
А там безплатна ковбаса,
Ти не такі ще тут побачиш чудеса.

Ой, Гриць, які там гарні клоуни
Купони пхають у конверт.
Ой, кажуть, будуть конвертовані,
Десь після дощику в четвер.

Дивись, включили мікрофон,
Дивись, придумали закон,
Тепер купон буде великий, як мільйон.

Не будь такою, Ганю, лютою,
Купон – це гроші, Ганю, теж.
Він є вагомою валютою,
Як на вагу його кладеш.

Кіло купонів на вагу –
І дістаєш кіло рагу.
Ти ще знайди таку валюту дорогу.

Ой, Гриць, дивись, Іван Стаканович
Сидить і снікерса жує.
Його робота не погана річ:
Він – головний конферансьє.

Ти подивись, яке чоло,
Таке велике, як табло,
Але шкода, що його вчора не було.

Він вчора, Ганю, був в відрядженні,
На конях їздив в Сенегал,
Тепер-ка друзі нам підсмажені
Напустять нафти в термінал.
Возити будуть в літаках,
Чи на верблюдах у мішках нам, Аллах.

Ой, Гриць, які там гарні фокуси,
В мене аж пухне голова.
Але той клоун, певно, чокнувся,
З одного флоту робить два.

Дивися, Гриць, бере рубель,
Дивись, кладе його в портфель,
А із портфеля випливає корабель.

Не лізь, Ганнусю, у історію,
Не розумієш – помовчи.
Вони удвох з сусідським Борею
Найкращі в світі циркачі.
І ти, хоч ноги задери,
Не зрозумієш тої гри,
Бо то є цирк, а не якісь хухри-мухри

Анонім
05.01.2018 at 21:21

Да Денисе. Ви як завжди бла-бла-бла. Трішки потрібно свої думи конкретизувати, а то каша. Моя рекомендація, пишіть чітко та скорочено.

Віталій
05.01.2018 at 21:33

Підтримую))) А то я ще жоден комент Дениса до кінця не дочитав)))

Анонім
05.01.2018 at 21:52

А Ви ще хотіли їх дочитата ці коменти докінця. Треба читати початок та кінець. А середина коментів потрібно залишати, тому що просто набір слів. Доречі читав статтю щераз про громадських інспекторів з благоустрою.Там правила затверджені ще у 2009 році і щож тепер. ЗУ про благоустрій напевно змінився а правила?. Це ж напевно теж регуляторний акт який має відстежувати м/р?. До чого я веду, а до того що інспектори з благоустро в своїй діяльності будуть ними користуватися?! І як тепер їм діяти в деяких питаннях тай самому виконкому?

Віталій
05.01.2018 at 21:58

Ви праві. Правила затверджені ще 2009 року. І до Закону справді вносилися зміни. Але це не буде суттєвою перешкодою для діяльності громадських інспекторів.
До речі, зараз напрацьований новий варіант Правил благоустрою та аналіз регуляторного впливу до нього. Ми його якраз аналізуємо і незабаром він буде оприлюднений для громадського обговорення, бо це справді регуляторний акт.

Анонім
05.01.2018 at 22:03

Це дуже добре бо я вже подумав що буде так https://m.youtube.com/watch?v=HNlgxLyMrgA . Як у відео все добре починається, а далі знов на полу, а ГО Право як ті ведучі сміються з м/р.

Віталій
05.01.2018 at 22:09

Та не сміємося ми ні з кого. Ми реально намагаємося допомогти. Хоча, інколи, так бісять окремі кроки міської влади, що капєц))). І тоді не сміятися, а стріляти хочеться…

Анонім
05.01.2018 at 22:23

Погоджуюся. Доречі читав на сайті міста, що мер вже точно громаду буде приймати вже з 9 січня. Надобноб цей хід такий підтвердити якимось розпорядженням. А то якось не офіційно трошки. Доречі на сайті міста у розділі вакансій каша, в розділі комслужб міста, де водоканал. Посади у відділах та управліннях нада відкоригуватм. Тай самі комісії депутатів. Разом з цим потрібно зняти з контролю розпорядження які виконані, а то щось не правдива деяка інформація. Тай про життя громади нічого немає. Лише бюджетна сфера і на ній світ закінчився. Це конечно мелочі, але все таки надо подправіть.

Віталій
05.01.2018 at 22:48

Це далеко не мєлочі. Сайт реально недороблений. І з кожним днем стає все гіршим. Там просто нікому все те поправити. Коли там працював Володимир Плахотнюк, то все працювало і все було б доведено до ладу. Але через дурнуваті наєзди він плюнув і пішов з міськвиконкому. З тих пір там з сайтом проблеми і деградація.

Денис Житник
05.01.2018 at 22:53

Ну це ж не так багато як висновок експерта

Віталій
05.01.2018 at 22:55

Сподіваюся Ви дочитали його до кінця?)))

Анонім
05.01.2018 at 23:01

Я конешно ізвіняюся но хто такий Володимир Плахотнюк? Я то зрозумів, що він лагодив сайт міста. Але його, що Редчик допік чи хто? А Наталія Мазур, вона ж висвітлює там усе. Як писали вона начальник цього відділу який відповідає за висвітлення інформації та її правдивості.

Анонім
05.01.2018 at 23:05

На сайті картинка міста, а на ній хтось палить і димок йде. Треба інспекторів туда направити).

Віталій
05.01.2018 at 23:13

))) Володимир Плахотнюк – експерт нашої організації, який працював в місквиконкомі. Фахівець дуже високого рівня. Щодо того, хто його допік – коментувати не буду (це не гарно за нього розписуватися).
Щодо пані Наталі Мазур, то вона справді відповідає за інформаційне наповнення міського інтернет-ресурсу. Але я мав на увазі не інформаційне наповнення, а технічну сторону справи…
За посиланням – матеріал, де є фото Володимира. Хоча маю щирі сумніви, що Ви справді не знаєте, хто такий Володимир Плахотнюк)))
http://pravongo.org/v-hmilnyku-posadovtsi-vdoskonalyuvaly-navychky-roboty-z-prozorro/

Анонім
05.01.2018 at 23:22

Да, дійсно коментувати не потрібно хто там і що. То цей Плахотнюк був як технічний адміністратор сайту. Я зрозумів. І щиро вам відкрию таємницю, я його згадав по лиці коли він на Грушка “сварився” за булькання. Матеріал шедевр був конечно. А хто щас адміністратор сайта міста чи нікого не має?

Денис Житник
05.01.2018 at 23:27

Звісно дочитав і зробив свій висновок який і виклав у коменті після Вашого до попередньоі статті…

Віталій
05.01.2018 at 23:33

Вова не був адміністратором сайту. Він, його, фактично придумав. Але те, що Ви зараз бачите, лише 40% від задуманого. А займався він в міськвиконкомі технічним забезпеченням їх діяльності (комп’ютери, відеотрансляції, сайт і т.д) плюс проведення закупівель через Прозорро.
А зараз ні адміністратора, ні когось, хто займався б технічною складовою міського ресурсу просто немає…

Віталій
05.01.2018 at 23:35

Вибачте, але в мене терпіння немає вичитувати Ваші опуси))) Тому й не звернув увагу. Жарти жартами, але я і, я переконаний, більшість читачів навіть до половини Ваших коментів не дочитує…

Денис Житник
05.01.2018 at 23:39

От наезди напевно через заздрощі були за тещо у всьому розбирався, тому що мотивований був, та щей тренував… Прогресивні люди у трудових колективах не подобаються, тому що хотять кардинально змінити систему, а керівництву подобаеться коли систему не кардинально міняють, а вдосконалюють вже існуючу…Так що панове карьеристи нагостріте язики, щоб керівникам подбрити сраки…

Анонім
05.01.2018 at 23:41

Сайт створити ну вже не так легко. Це надо програму писати. І що він це все зробив сам?! Якщо так, питань немає – молодець. Але жаль, що докінця задумка ця не реалізувалася. Доречі, Ви говорите, що відповідної людини немає в м/р яка все налагодить. То чому конкурсу немає на вакансію.

Денис Житник
06.01.2018 at 00:02

Віталію не лукавте все ви уважно читаете на сайті ж певна цензура діе, і переважна більшість читачів іх читае, тому що пишу про те що Ви не наважуетеся писати, крім того аналізую все всестороньо, все логічно із взаемозвязками, не так як у ваших еспертних висновках загальні фрази по стратегіі. А стосовно каші люди хто хоче без проблем розберуться, один мій довгий комент більший за переважну більшість ваших статей на форумі, де в основному загальні фрази.Комент придумую і готую швидко може і є граматичні помилки і букви не в попад тому що клавіатура на телефоні маленька, редагуванням не збираюсь займатися це ж неофіційний документ і впадло і довго та головне люди розуміють і ставлять на моіх коментах більше лайків, а на ваших восновному мінуси. Тролити мене не раджу нікому…інакше розбудете у мені, щось дуже неприене на свою адресу, як головний троль поставлю форум під свій контроль. Якщо заблокують цензурою є фейсбук та інщі діеві способи поширення правдивоі інформаціі…, тоді буде повна жесть забудете про те що у вас була честь…

Віталій
06.01.2018 at 00:02

Чому Ви мене про це питаєте?))). А щодо сайту, то Володимир розробляв його структуру, “зовнішній вигляд”, функіонал і т.д. А писався він фахівцем, якщо не помиляюся, з Калинівки. А Володимир йому допомагав.

Анонім
06.01.2018 at 00:06

Зрозуміло, дякую.

Анонім
06.01.2018 at 22:04

Слухай, герей комунізма, ти сам себе тролиш. А на погрози Ваші дешеві і пусті ніхто не зверне уваги. Ще напевно не родилася така гниль, що перешкодить цьому ресурсу та діяльності ГО Право. А блокувати Ваші ідіотські коментарі немає смисла. Пишіть тільки пальці не зломай. А на рахунок лайків, то ви їх собі ставите самі бо який ідіот прочитавши Ваш бред ще наважиться його лайкнути. Надіюся, що ти все таки не олень і все зрозумів.

Денис Житник
07.01.2018 at 19:53

Знаеш аноніме а я не бачу особливого сенсу щось писати по дрібницях. Все й так зрозуміло, яка тенденція буде зберігатися до слідуючих місцевих виборів. Якщо буде щось важливе то звісно напишу.
До речі ти аноніме кривобоко критикуеш і недолуго тролиш міську владу та іі документи чіпляючись до дрібниць і при цьому не оріентуешся навіть у деяких найелементарніших питаннях. Наведи своі обгрунтовані аргументи до будь-якого мого коменту, доведи що вони ідіоцькі, але у тебе кишка тонка…

Анонім
07.01.2018 at 20:18

Шановний! Може і кривобоко я критикую та по мелочам, але по суті. В мене часу немає романи писати як ви пишете. Я просто бачу і знаю як має бути і сам про це пишу, а не обсуждаю те що розміщено Віталієм на цьому ресурсі. Повірте, люди не дурні складають матеріали на цей форум. А кретикувати існуюче шаленого ума не потрібно. Ваші недолугі спроби щось критикувати чи описувати це просто ідіотизм. Погоджуся на те що бувають і логічні теми, але це один раз в 1000 коментів. На рахунок найелементарніших питаннях за вашими словами в яких я не розбираюся, то повір я можу дати фору кожному. Але ще не час розширно писати. Не хочу принизити деяких. А на рахунок якихось тролів м/р та наведення вам доводів на ваші коменти я скажу одне виведи тарганів з голови, а потім порозмовляємо. А щодо стратегії розвитку та бюджету які ти активно критикуєш, то це пустяк з твоєї сторони. Ти покретикуй щось серйозне. Почни з актів регуляторного впливу, продовжи держзакупівлями і заверши формуванням бюджету. Почитай закони трошки, а потім пиши недолугий тролик.

Денис Житник
07.01.2018 at 20:36

На продовження мого попереднього коменту додам, що на відміну від тебе ананіме, який злорадствуе над дрібними проколами міськрадівців, я у своіх коментах перш за все не критикую, а діеву і реальну конкретику пропоную.Навіть всезнаючих Дорох подякував мені всестороній аналіз матеріалу (що стосуеться стратегіі, яку навіть за участі цього главексперта, навряд чи якісно розроблять до 2020 року).
До речі чергова конкретна пропозиція, от коли громадські інспектори благоустрою вулиці будуть патрулювати разом з працівниками міськради, можна спробувати соціологічні опитування по місту провести, (щоб почути, що люди хотять, якщо люди не йдуть до вас, ідіть до них від хати до хати, треба ж стратегію міста формулювати, от живемо без стратегіі, яка мае бути почутком усього і тому бардак), анкети розробити і у зошиті ці форми розграфити, от і люди будуть галочки і ставити у потрібні ім графи і щей підпис якщо захочуть. Зате зекономите і час і ресурси одніею діею кілька справ зробите.
Фокус групи з посадовцями зігнаними в добровільно примусовому порядку вже не катять, тому що треба визначити потреби всіх соціальних груп і мікрорайонів та вулиць міста…

Бачили би ви аноніме той комент який Дорох видалив, я там займався вашим вихованням щоб не тролили, якщо цікаво попросить його лагідно з використанням чарівних слів повернути його на форум…

Анонім
07.01.2018 at 21:02

Я ще раз повторяю, я пишу про те що є. Потімаєш Денис, як буква закону пише, м/р так і зробить нічого більше і це стосується стратегії також. Навіщо їм рвати пяту точку собі і вислуховувати негативи громади. А на рахунок того, що Дорох там щось видалив тобто ваший черговий шедевр, то мені абсолютно наплювати про, що ти там писав. Я до людей, які рахують себе ну занадто вумними, а це не так, но ніяких обід не тримаю. Пиши собі на здоровя і улибайся. А в навчаннях твоїх я не потребуюсь. Якщо навчання будуть потрібні, а я знаю що ні, я звернуся до спеціалістів, які це зробити зможуть. А ось ти дрібязковий человечок, який ще незнає навіщо був народжений продовжуй своє існування. Розумієш якщо є лайно, то має бути палка щоб його колотити і в даному випадку палка це ти. Мені шановний ну просто нецікаво ще щось тобі писати всеодно не зрозумієш. Вибачай за трошки різку форму, но я намагався раніше писати мягше. І ще раз повторю, читай закон та НПА м/р може вони стануть необхідними у вашому житті. І хто ти такий, що робиш висновки якоїсь експертизи над якої працювали експерти.

Анонім
07.01.2018 at 21:05

І прочитай уважно. Дорох не дякує, а вибачається що не дочитав ваш комент. А прочитавши його до уваги мабуть нічого не взяв.

Денис Житник
07.01.2018 at 21:34

До одного місця що ти аноніме по дрібницях по суті критикуеш, тому що
1 багато чого не розуміеш, не зовсім розуміеш, не так розуміеш і не так сприймаеш,чому так читай нижче
2 критукують як правило важливі стратегічні речі,які в першу чергу вирішувати треба, а дрібниці недолугим тролям які нездатні вловити своім світоглядом стратегічну ситуацію, тому й до дрібниць чіпляешся і то не в тему
3 жодноі конкретноі пропозиціі у твоіх коментах немае, бо нездатний іі родити.
4 фори нікому дати не можеш, не розбираешся навіть у елементрних речах (твоя фраза що мер мае все знати і вміти, ось віталій пояснив що не так), хоча це для тебе корисно таке спілкування з віталіем вчися і таракани втечуть з твоіх мізків.
5 Тараканів та іншого непотребу у голові не маю, якщо вважаеш по іншому доведи конкретними обгрунтованими аргументами, що будь який мій комент ідіоцький, у разі недоведення це буде розцінюватися як пусті слова нерозумноі людини , яка за них не відповідае, а за базар отвечать надо, а не можеш отвечать лучше надо било молчать…чтоб потом от не кричать
6. Писав я по всім темам, які ти назвав
7. Пиши розширено і спробуй принизити, кишка тонка, хоча ти вже сам принизився
8 запамяй я не критикую, а перш за все щось діеве і реальне пропоную, не так як ти намагаешся недолуго зловтішатися з проколів міськоі влади
9 Не вказуй що мені робити і читати це я краще знаю
10 Висновок недолугий тролик це анонім

Денис Житник
07.01.2018 at 21:49

Аноніме я тебе не збирався вчити, а тільки виховати одним сеансом, щоб не тролив, уважно читай. А от дрібязковий ти, а не я тому що ти по мелочах документи влади тролив. Я тобі не палка в чужих руках, я сам собою керую, на відміну від декого, які піддаються на вплив усіляких маніпуляторів. Стосовно висновку експертів то скажу що його туди завантажили щоб люди з знайомилися і думки своі висловлювали, а ти навіть і на це не здатний…

Денис Житник
07.01.2018 at 21:51

Аноніме почитай уважно дякуе не за комент у під ціею статею, а під статею про стратегію

Анонім
07.01.2018 at 22:40

Да Денисе розсмішив ти мене. Ну що ж давай по пунктах: 1. Я розумію трошки більше ніж ти. Доводити нічого не збираюся. Ти не та людина що я щось маю доводити. 2. Якщо я пишу комент який не стосується матеріалу, то це пояснити просто, а такого матеріалу не існує про що я пишу, а люди мають знати все. Не тільки те що Дорох розмістив. 3. Я ще раз говорю тобі, я не пишу пропозиції. Я пишу про те що не так. А м/р хай робить Редчику пропозиції. Вони за це гроші отримують.4, Дійсно мер має знати усе. А наш не знає, бо просто йому деякі речі не цікаві. Ще раз говорю про те що через мера йдуть усі документи, листи та інше і разом з цим і відповіді на листи. Він проводить наради з замами, які координують розподілені сфери. Якщо він нічого не читає, а тільки розписує і підписує документи, які можуть бути зауваження шановний тролик. 5. Доводити тобі нещасний человечок нічоно не збираюся. Ти не з тих людей до яких я маю повагу. Не розумієш з першого слова, не дойде і з другого. Це психологія таких людей як ти. Ну пойми твої коменти повернуті. Базар- я спілкуюся і тобі бажаю спілкуватися. 6. Пиши і далі, хіба тобі хтось забороняє. Пиши більше тільки коректно і адекватно. 7. Да і в чому я принизився?!. Людина яка питає, набагато розумніша людини яка самовпевнена тобто ти. І навіщо писати розширено тим паче когось принижувати? Я пишу про проблему чітко. Поняв чи ще не дойшло. Якщо ні вибачай я намагався.8. Да що ти таке суттєве запропонував? Лише усіляки дурниці та якісь там вірші про депутатів. Ох як Вони допоможуть Дороху. Якщо допоможуть жду від Дороха тобі великий уклін, якого ти не дождешся.9. Читай далі все таки це корисно. Мозог розвиває якого у тебе не вистачає.10. А тепер за тролика. Тебе хтось колись бачу добре відтролив, що заспокоїтися не можеш. Тиж сам писав, що тебе хочуть ще раз відтролити. Це ж так? А це так. Ось і зроби висновок тепер про себе. На завершення хочу порадити на майбутнє: Не потрібно так нервуватися через якісь там коменти. Розумієш, психологія людини це цікава річ. Якщо вміло розставити усі пріоритети то можна передбачити поведінку людини і вміло нею маніпулювати. Ось на тобі я це спробував. Дієво вийшло і це факт. А знаєш чому? Коли ти почав писати ти був самовпевнений. А зараз хочеш і намагаєшся витягнути свою жопу з того лайна яке створив сам. А я залишаюся на нейтралній території тобто ні там і ні тут. Ти що думав я не знаю, як формується бюджет, сам процес. Чи думаєш я не знаю що таке стратегія стійкого розвитку міста? Якщо да то почитай ще раз коменти в яких я прямо не писав, а кидався загальними фразами. Мені цікаво було глянути що з цього буде. А вийшов досить непоганий результат. Денис Житник намагається викрутитись. Я задоволений!!!)

Анонім
07.01.2018 at 23:15

Я надіюся, що ти зрозумів все написане мною. Написав тут тому, що не хочу тебе запутати у цих коментах. Хтось почитає, то прозріє від тебе і цих коментів. Давай Денисе перевати всю цю кашу яку ти розливаєш по усіх матеріалах ще раз. Разом з цим почитай як не вловитися на гачок ще раз. Можеш писати ще щось, але знай цей форум як і бумага витримає все, а також і тебе.

Анонім
07.01.2018 at 23:20

Пане Віталію. Прийміть вибачення, що порушив правила цього форуму. Це немало попасти на загал, але Денис ну аж як це хотів. З цього моменту буду писати по суті викладеного матеріалу з дописуванням про подальші фейли м/р.

Анонім
07.01.2018 at 23:56

Я уважно читаю все. В ці статті ще був 4 комент і не Дороха, а “ЛЕСЯ” який висловив свою думку. Жаль но цензура форуму не дозволила йому існувати далі. А Дорох Вам так і не відповів.

Віталій
07.01.2018 at 23:56

Друзі, в вівторок, 9 січня, в Хмільнику започатковується цікава ініціатива: “Відкриті зустрічі з міським головою”. Перша зустріч відбудеться в конференц-залі міської ради на 4 поверсі. Початок – о 10.00.
Зважаючи на те, що багато хто з Вас не матиме можливості прийти особисто на зустріч і поставити міському голові запитання, пропоную ось таку річ. Ми з колегами будемо на зустрічі і готові поставити міському голові питання, які вас цікавлять. А от що саме вас цікавить – пропоную написати в коментарях до цього матеріалу. І я обіцяю – про все, що ви напишете – запитаємо, а відповіді опублікуємо і на Громадському форумі Хмільниччини, і в мережі Фейсбук. То ж прошу – будьте активними і ставте свої запитання…)))

Денис Житник
07.01.2018 at 23:57

Браво маестро аноніму його понесло словесним поносом (це вже не каша,нісенітниці абсолютні), а значить заділо, тому що недолугість свою починаш усвідомлювати, а так хотів казатися важним человечтком, тому з емоціями та накалом пристрастей, уявляю від гніву почервонів, аж кричиш задихаючись, без логічних взаемозвязків та конкретики
1 не мені доводь, а людям, не доводеш своіх пустих слів люди за дурнка тебе матимуть, сказане публічно перед людьми на форумі треба доводити інакше в іх очах будеш балаболом, у людей які читають твоі шизофантазіі да і взагалі будь що від будь кого думка складаеться, а той хто звиздить безконкретики і не в тему поваги не викликае, хоча й так ти уже принижений. Якщо я щось кажу я обгрунтовую факти, в пусту говорити не мій стиль
2 Кажеш люди усе мають знати, все ім знати не потрібно, а ти пишеш чіпляючись до другорядних речей і то не в тему, а знати люди мають найважливіше
3 туго доходе мер не мае знати усе, він знае кому розписати документ згідно повноважень, потім документ виконуеться і виконавці ставлять підписи (візи) що підтверджуе що вони відповідальні за правильне виконнаня документу, що мера в оману не ввели і не підставили, якщо що з них перших спускти шкуру будуть. У мера є заступнки, радниця, юристи, які і радять і роботу виконують. Головна задача мера як і будь якого керівника менеджера правильно організувати,координувати і контролювати роботу підлеглих. Віталій тобі пояснював та бачу ще довго недойде, як казав класик кухарка не может управлять государством от ти і в ролі кухарки уявляю тебе на місті мера, куди тобі до Редчика рівнятися
4 Якщо тобі щось незрозуміло то питай прямо у вважаеш за потрібне, а так що коли ти недолуго намагаешся тролити міськраду і після віталій тебе тикае що ти неправий…, я і так достатньо знаю те що мені треба, а те що не треба я час не буду витрачати, а якщо треба то коректно запитаю, я не самовпевний, а просто впевнений, тому що можу розібратися у багатьох речах, пропонував конкретику в коментах не до одніеі статі, хоча тобі не зрозуміти ці високі матеріі. Я спокійний не нервую, ще не знайшовся той що може мене потролити
5 не пишеш пропозціі, тому що не можеш, а пишеш те що не так, то от запропоную як щоб було так, золоте правило критикуеш пропонуй, а твоя недолуга критика не потрібна
6. Стосовно маніпуляціі то тут жертва не я, а ти, я тільки попередив, що троля буду жорстоко чмирити, і свое слово тримаю твердо,ось ти від скуки рішив перевірити наскільки ти умний, самоствертидися і намагався мене потролити, і тут ти поняв що по вуха у лайні і у своему і у моему, яке я вивалюю на тебе з високоі вишки без передишки…

Денис Житник
08.01.2018 at 00:05

Дорох відповів на мій перший комент, а його другий був, а на мій слідуючий після дороха він не відповів, напевно не було чим. А лось той хворий до уваги не береться

Денис Житник
08.01.2018 at 00:19

Куди моі пропозиціі і питання провалилися повторюватися не буду це не моі проблеми

Денис Житник
08.01.2018 at 00:21

Ось анонім зрозумів що тролити це погано , і другим буде…

Анонім
08.01.2018 at 00:24

Пишу тобі українською мовою). Мені абсолютно байдуже, що ти там пишеш. Заповни, що я на хворих людей не злюсь). А тобі писав з посмішкою. І я продовжу тебе тикати носом залежно від необхідності. Лягай спати не пали мозок свій і не засирай форум своєю дурньою.

Анонім
08.01.2018 at 00:42

Да тебе бачу добряче зацепило. Слабак)))))

Денис Житник
08.01.2018 at 00:44

Анонім страждае всезнанием, намагаеться доводити що щось там знае, і думае що мер мае знати все, задай йому питання… перевір. Я тебе жорстко тикнув носом у свое гімно. Залишаю за собою суверенне право безкомпромісно критикувати кожен твій комент, поки не счезнеш з форуму троль…

Анонім
08.01.2018 at 00:51

Не тикнув мене, а сам ти захлебнувся в ньому. Ось і змушений свій обкаканий мундір відчищати. А право є в тебе, лише на здачу аналізів. Удачі.

Денис Житник
08.01.2018 at 01:13

Так от онанію скільки не говори, а сериш усе одно до гори у позі буквою зю (перевернута раком) і оце твое рідке гімно тобі у рота чвиркае, а ковбасоподібні кавалки вилізають по траекторіі знака питаня, тобі на голову, тому й можеш відповіді знайти…

Денис Житник
08.01.2018 at 01:16

Тільки не правильні відповіді а дурні,а правильні не знайдеш поки обісраним гімном будеш

Віталій
08.01.2018 at 01:16

Ну ні – то ні))). Якщо надумаєте – залишайте питання під цим коментарем)))

Денис Житник
08.01.2018 at 01:17

Це все не так онанію хробак

Денис Житник
08.01.2018 at 01:20

Ну от те що під останіми статтями коментував і пропонував про це і запитайте

Віталій
08.01.2018 at 01:52

Не має жодного бадання ритися в Ваших коментах. Тому прошу: конкретні питання, які б Ви хотіли поставити міському голові…Дякую)

Денис Житник
08.01.2018 at 09:48

Як влада бачить розвиток міста, конкретні шляхи залучення інвестицій у туристичну інфраструктуру, чи думае влада соціологічні маркетнгові дослідження проводити серед жителів і відпочиваючих про те що вони хотять у хмільнику, треба бізнесу допомогти потреби населення побачити, створити умови для цього?

Денис Житник
08.01.2018 at 10:50

Чи розглядае влада можливість побудови смітєпереробного заводу

Віталій
08.01.2018 at 11:31

Так я Вам вже зараз, без міського голови, можу надати відповідь. Не думаю, що вона суттєві відрізнятиметься від відповіді міського голови. Зараз в місті реалізується проект ПРОМІС, який передбачає розробку Стратегії розвитку туризму. Під час розробки цієї стратегії проводилися фокус-групові та соціологічні дослідження. Більше того: розробникам проекту Стратегії наші експерти надали власні напрацювання, які були зібрані під час засідань Клубів громадського діалогу.
Зараз проект Стратегії на доопрацюванні і незабаром буде винесений на громадське обговорення.

Віталій
08.01.2018 at 11:42

Щодо сміттєпереробного заводу не знаю, але наш комунсервіс закупив сміттєсортувальну лінію. Ось посилання на закупівлю: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-07-21-001298-b

Денис Житник
08.01.2018 at 12:03

Пане Віталію серед яких соціальних груп, проводилися фокус групи, напевно тільки серед посадовців для галочки? А треба рівемірно хоча б основні соц групи опитати з різних мікрорайонів міста. А відпочаючих треба в першу чергу запитати що вони хочуть бачити у хмільнику, це ж вони туристи, для них же в основмном розваги, от іх напевно ніхто не питав? Чекаю стратегію по туризму з пріорітетами та конкретним планом, а не так як недороблену стратегію міста

Денис Житник
08.01.2018 at 13:39

Віталію тут 3 варіанти 1 статегія погано розроблена
2 стратегія не виконуеться 3 1 і 2 узяте, ось тому такий бардак. І пропозиціі ваші до стратегіі недороблі через помилкову методику, яка не враховуе ні пріорітеів ні планів, так що робіть висновки хто з нас ідіот. От і подивимося що промсі намудрували…

Віталій
08.01.2018 at 13:45

З впевненістю можу сказати, що стратегія погано розроблена і не виконується)))

Денис Житник
08.01.2018 at 14:36

А стосовно пропозицій впевненості не мае, але і нічого страшного немае іх же можна доопрацювати…

Денис Житник
08.01.2018 at 14:46

Віталію а ви співставляли стратегіі міста та туризму та пропозиціі до них, щоб суперечностей не було.Пріорітет тут за стратегіею міста над туристичною, можливо іх обьеднати, адже туризм може стати на майбутне головною галузю яка найбільший дохід буде давати…

Віталій
08.01.2018 at 14:58

Так

Денис Житник
08.01.2018 at 15:35

Я так зрозмів що співставляли, а от чи доцільно в одну стиратегію це обьеднувати проясніть ситуацію? Якщо ж недоцільно, то немае сенсу окремо стратегію по туризму на громадське обговорення і виходить що промсіс дарма старався…

Віталій
08.01.2018 at 16:03

Недоцільно.

Денис Житник
08.01.2018 at 16:26

Чому?

Віталій
08.01.2018 at 18:10

Тому.

Денис Житник
08.01.2018 at 18:17

От коли представлять туристичну стратегію тоді і зрозуміло буле чому та всі іі недоліки

Анонім
08.01.2018 at 22:51

Для нашого міста заводів з переробки сміття не потрібно. Населення замале і він не рентабельний буде. І клімат забруднений буде. А ось сміттєпереробну чи сортувальну лінію саме враз нада.

Анонім
08.01.2018 at 22:59

Ось і чудово що закупив. Навантаження зменшиться на сміттєзвалище тай ще робочі місця будуть.

Анонім
08.01.2018 at 23:15

В цьому місті найбільший дохід буде від підприємців та санаторно-курортних закладів. Місто Хмільник курорт державного значення і це лише назва. Хмільник-це торгівельне місто. Подивися скільки є закладів торгівлі. А те що Віталій з своєю командою намагається зробити Хмільник туристичним містом це чудово. Тільки жаль що для туристів покищо буде не цікаво немає на що дивитися. Ось і стратегію розвитку правильно розробити нада. Ось цим він і займається.

Денис Житник
09.01.2018 at 10:41

Читай статтю про стратегію, там підтвердження, а стосовно цінить не цінить мені байдуже, я з ним можу погоджуватися чи не погоджуватися і якщо він не правий, то критикувати. До речі я единий хто здатний його серьозно і аргумевано криткувати, що вже не раз демонстрував на цьому форумі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *