Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

12.01.2015

В ХМІЛЬНИКУ ЗАТВЕРДИЛИ БЮДЖЕТ МІСТА

imagesСьогодні, під час позачергової сесії міської ради, хмільницькі депутати затвердили бюджет міста.

Сам процес обговорення та затвердження бюджету відбувся без будь яких ексцесів: депутати погодили запропонований проект бюджету майже без запитань та зауважень.

Варто зазначити, що громадськість певним чином проігнорувала затвердження найважливішого фінансового документу, за яким буде жити місто в 2015 році: в залі були присутні лише представники громадської організації «ПРАВО».

4 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ЗАТВЕРДИЛИ БЮДЖЕТ МІСТА

Віталій
13.01.2015 at 00:49

Дуже шкода, що громадськість, яка ще зовсім нещодавно демонструвала певну активність, проігнорувала цю сесію. І буде ще більш шкода, коли почнуться невдоволення, мовляв: а нас чому не запитали, що краще в місті робити? А чому не виділили кошти, щоб щось там зробити… А де ж ви були сьогодні, панове? Чому не прийшли та не поцікавилися?
Як казав Подервянський:
“Ех, бл@дська Данія – п@здєц всім сподіванням!”…

Інший
13.01.2015 at 13:21

Віталій, я перепрошую, але коли це громадськість Хмільника проявляла активність хоч в чомусь, крім вандалізму, мордобиття та розпивання алкоголю?

1111
13.01.2015 at 17:59

Тому що громадкість працює, а вам пане Віталію тільки й треба, щоб хтось виявляв своє невдоволення. Самому треба працювати, а не надіятись, що хтось комусь щось має зробити.

Віталій
13.01.2015 at 19:50

Ну чому ж Ви так, пане Інший? Я пам’ятаю, коли минулого року навіть кілька нових громадських об’єднань було створено в Хмільнику. І саме ці об’єднання проявляли досить велику активність: намагалися контролювати владу, пробували займатися люстрацією, хотіли бути представленими в громадській раді, приходили на сесії, коли висловлювали недовіру Дреженкову, вимагали від міського голови певних дій. А під час бюджетної сесії їх не було. А бюджетна сесія – одна з найголовніших, тому що приймається кошторис, за яким місто житиме цілий рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *