Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.06.2015

В ХМІЛЬНИКУ ЗАТВЕРДИЛИ БЮДЖЕТНИЙ РЕГЛАМЕНТ

imagesДепутати Хмільницької міської ради затвердили бюджетний регламент – документ, який покликаний зробити більш прозорішим бюджетний процес в місті.

Цей документ визначає організаційно-процедурні питання щодо складання, розгляду, затвердження, виконання, внесення змін, контролю та звітності за виконання бюджету міста.

– Затвердити цей документ ми хотіли давно, – зазначив голова бюджетної комісії міської ради пан Володимир Шеремета.

100_2425

– Кілька місяців тому нам бюджетний регламент презентувала пані Юлія Грига – голова громадської організації «Філософія серця». Після ознайомлення з документом до нього було внесено корективи, які відображали зміни, що відбулися в Бюджетному кодексі. За це ми вдячні громадській організації «ПРАВО» та начальнику фінансового управління міської ради пані Любов Гамак. Сьогодні ми винесли бюджетний регламент на розгляд сесії і депутати прийняли цей документ. Переконаний, що цей документ сприятиме більш прозорому бюджетному процесу в нашому місті.

2 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ЗАТВЕРДИЛИ БЮДЖЕТНИЙ РЕГЛАМЕНТ

Месник
26.06.2015 at 21:56

Тоість раніше не правильно бюджет приймали, звітували? Грига написала, ми під себе переписали… Місту від того легше стане? Це як Конституцію. Всі під себе писати хочуть. а виконують лише в тих частинах де їм нормально.

Віталій
26.06.2015 at 22:01

Окремим громадянам не стане легше навіть після втручання психіатрів)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *