Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.11.2016

В ХМІЛЬНИКУ ЗАТВЕРДИЛИ ДОРОЖНЮ КАРТУ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

predprinimatelstvo-300x300Виконавчий комітет Хмільницької міської ради затвердив Дорожню карту розвитку малого та середнього підприємництва у місті Хмільнику.

До Дорожньої карти увійшли заходи, які були розроблені експертами громадської організації «ПРАВО» та посадовими особами виконавчих органів міської ради за результатами проведених фокус-груп, участь в яких взяли підприємці міста, а також аналізу чинних регуляторних актів, які затвердженні в системі місцевого самоврядування міста Хмільника.

Серед заходів, які увійшли до Дорожньої карти, є, для прикладу, розробка технічної документації з питань благоустрою території міста Хмільника, створення реєстру активів  громади, створення консультативного центру для підприємців, розробку нового міського інтернет-ресурсу, перегляд чинних регуляторних актів, в яких було виявлено корупціогенні чинники, проведення моніторингу діяльності ЦНАПу тощо.

Після затвердження заходи Дорожньої карти мають знайти своє відображення в міській Програмі розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки, а також в планах регуляторної діяльності міської ради та її виконавчого комітету.

Для довідки:

Дорожню карту розроблено громадською організацією «ПРАВО», спільно з виконавчими органами міської ради під час реалізації проекту, що реалізується в рамках Програми «Лідерство в економічному врядуванні» (USAID ЛЕВ), за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою проекту є доопрацювання (вдосконалення) Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва для зменшення регуляторних бар’єрів та покращення бізнес-середовища для МСП в місті Хмільнику Вінницької області.

4 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ЗАТВЕРДИЛИ ДОРОЖНЮ КАРТУ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

яся
02.11.2016 at 13:53

викласти дорожню карту на сайт ,а потим обговорити чи коментувати кота в мишку не можна коментувати.

Слідопит
08.11.2016 at 11:42

Про що ви говорите?
Ви думаєте виконком хоч читав ту Дорожню карту?
Іноді вони приймають такі рішення, що виникає враження, що в космосі літає не лише мер)))

Віталій
08.11.2016 at 21:47

Наприклад?)

Ольга
09.11.2016 at 19:49

якщо натиснути на реченні “Дорожню карту розвитку малого та середнього підприємництва у місті Хмільнику” в сааааамому першому абзаці ви зможете побачити Дорожню карту, її ніхто не ховає 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *