Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

29.04.2014

В ХМІЛЬНИКУ ЗБИРАЮТЬСЯ ОБМЕЖИТИ РЕЖИМ РОБОТИ ТОРГОВЕЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

regpolВ Хмільнику мають намір обмежити режим роботи «нічних» торговельних закладів. Відповідний проект рішення мають намір винести на розгляд виконавчого комітету Хмільницької міської ради.

В проекті рішення зазначається, що обмежують режим роботи з «метою впровадження державної політики щодо попередження вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв серед населення, впорядкування їх продажу, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби, враховуючи складну соціально-політичну ситуацію на території нашої держави, врахувавши подання правоохоронних органів … щодо питань зміцнення законності і правопорядку на вулицях та інших громадських місцях міста Хмільника, ефективної профілактики та боротьби зі скоєнням адміністративних та кримінальних правопорушень, та побажання мешканців міста, висловлені на загальноміській нараді».

Якщо проект рішення буде затверджений, то режим роботи торговельних закладів на території міста Хмільника доведеться обмежити з 24.00 год. до 07.00 год.

Коментар Центру правової інформації та консультації:

Ініціаторам та розробникам такого проекту рішення варто взяти до уваги, що за своєю суттю цей документ є регуляторним актом, тому потребує дотримання процедури, передбаченої законом про регуляторну політику. Спочатку така ініціатива має бути внесена до річного плану регуляторної діяльності, потім має бути оголошення про оприлюднення, оприлюднення самого регуляторного акту, разом з аналізом його регуляторного впливу, потім має бути проведене його громадське обговорення, а вже потім цей проект рішення може бути внесений на розгляд виконавчого комітету міської ради…

15 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ЗБИРАЮТЬСЯ ОБМЕЖИТИ РЕЖИМ РОБОТИ ТОРГОВЕЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Олександр
30.04.2014 at 07:32

А де в нас знаходяться заклади які працюють після 24-00

Віталій
30.04.2014 at 08:24

Навіть не уявляю, тому що не є шанувальником подібних заходів. Але суть документу від цього не міняється: це регуляторний акт і має бути дотримана процедура його затвердження…

Пронира
30.04.2014 at 08:44

На ОККО основним видом діяльності (нічної) стане реалізація алкогольних напоїв)) Хоча, заборона продажу алкоголю може стосуватись всіх закладів…

Віталій
30.04.2014 at 08:50

Прошу звернути увагу на формулювання в самому проекті рішення: “Обмежити режим роботи торговельних закладів на території міста Хмільника з 24.00 год. до 07.00 год.” Тобто ТОРГОВЕЛЬНИХ, а не розважальних… З таким формулюванням під заборону потрапляють всі заклади, які здійснюють торгівлю в нічний час (нічні магазини, аптеки тощо. Звичайно, якщо вони в Хмільнику є).

LEON
30.04.2014 at 09:10

Рішення про обмеження режиму роботи «нічних» торговельних закладів проблему щодо попередження вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв серед населення в місті не вирішить,необхідно повести глибокий аналіз і вияснити причини, що привело до такого стану. Проаналізувати виконання режиму роботи торговельних закладів,за порушення режиму роботи притягувати до відповідальності власників закладів і працівників служби, яка здійснює контроль за режимом роботи торгових закладів. Міській владі, перш за все, необхідно переглянути своє відношення до вирішення цього питання. Спочатку за хабарі надавили дозволів а зараз шукають крайніх. Шо це за “нічні” торговельні заклади? Симі їх “породили” та щей надали дозволи на цілодобово торгувати спиртними напоями.Сьогодні прислуховуєтєся до побажання мешканців міста а коли давали дозволи ви запитували у тих же мешканйів.

Козарлюга
30.04.2014 at 21:13

Нічого не завадить бажаючим вжити алкогольні напої придбати їх скажімо в 23-40 і вжити в 00-30 )))

Віталій
30.04.2014 at 21:16

Та ще й бабці-самогонниці скажуть велике “ДЯКУЮ”)))

Українка
04.05.2014 at 12:14

“З таким формулюванням під заборону потрапляють всі заклади, які здійснюють торгівлю в нічний час (нічні магазини, аптеки тощо. Звичайно, якщо вони в Хмільнику є).”, такі заклади у нас є, але їх не багато…та достатньо,що неповнолітні купують у нічний час спиртні напої та вживають поруч з магазинами..
Щодо аптек, то є лише добова у лікарні!Повинна бути хоча б одна аптека у місті, яка буде працювати цілодобово!

Віталій
04.05.2014 at 12:17

))) Та не буде цілодобової аптеки, якщо затвердять саме таке формулювання в проекті рішення))) А щодо неповнолітніх, які “купують у нічний час спиртні напої та вживають поруч з магазинами”, то це питання скоріш до правоохоронців))) Хіба в нічному магазині дозволено продавати спиртні напої неповнолітнім? Хіба дозволено їх розпивати в громадських місцях?)))

Українка
04.05.2014 at 14:20

Не дозволено, але ж продають….

Віталій
04.05.2014 at 14:42

))) Згоден. продають… Але карати потрібно не власників, а тих, хто продає – тобто продавців…

Козарлюга
04.05.2014 at 21:24

Все так, але трішечки не так) Ніхто в магазинах неповнолітнім не продає спиртних напоїв, але це не значить що скажімо в 19 літніх молодих людей немає 22-23 літніх старших друзів яким ці напої продадуть)) Тим більше, що пиво можна купувати з 18 років, а 3 пляшки пива тим більше міцного призводить до стану алкогольного сп”яніння не гірше ніж 300 грамів горілки. І взагалі ще ніколи заборона продавати спиртні напої не призводила до меншого їх споживання. Потрібно “міняти моду”, мода на здоровий спосіб життя є альтернативою пияцтву, коли людина сама не хоче пити, вона не буде пити. І взагалі закривати магазини це не вихід, може мені кави захочеться випити??? Елементарно води мінеральної придбати, адже скоро літо і жарко на дворі, про це подумали?? Звичайно знайдуться розумники, що скажуть – вночі потрібно спати, але дозвольте людям самим вирішувати що їм робити з їхнім часом. Та

Козарлюга
04.05.2014 at 21:26

Тай молоді міста десь треба збиратись, не всі можуть собі дозволити ходити в клуби і ресторани, принаймні один такий похід це мінімум 100-150 гривень, і це “по скромному”.

LEON
05.05.2014 at 13:57

Карати необхідно власників, вони несуть відповідальність за стан справ на своїх підприємствах, вони приймають на роботу продавців і доводять до їх відома режим робоит, правила торгівлі і інформують їх про покарання, які можуть бути примінені до них за порушення правил торгівлі.

ОДИН
07.05.2014 at 21:52

Нычна торгывля алкоголем в магазинах юрчишина та на око

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *