Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

26.12.2013

В ХМІЛЬНИКУ ЗБИРАЮТЬСЯ РЕАНІМУВАТИ ІДЕЮ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРАВИЛ УТРИМАННЯ ТВАРИН…

sobacaХмільницька міська рада знову збирається затвердити Правила утримання тварин у місті Хмільнику. Подібна спроба вже була в 2013 році, але тоді така ідея не знайшла підтримки в міських обранців. Причина – сам документ був занадто недосконалим.

Зокрема в ньому була передбачена норма, відповідно до якої комунальна установа мала б здійснювати відлов бродячих тварин. Але документ  жодним чином не згадував про те, що далі робитимуть з відловленими тваринами. В Хмільнику не існує притулку для тварин.

Сподіваємося, що чергова спроба затвердити Правила утримання тварин в місті Хмільнику буде більш вдалою, ніж попередня…

57 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ЗБИРАЮТЬСЯ РЕАНІМУВАТИ ІДЕЮ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРАВИЛ УТРИМАННЯ ТВАРИН…

Жека
26.12.2013 at 23:27

Як, що робити? – Проводити досліди, винаходити новітні методки лікування і практикуватися на тваринах. Главний ветеринар знайде, що з ними робити)

Пронира
27.12.2013 at 11:02

Сподіваємося, що чергова спроба затвердити Правила утримання тварин в місті Хмільнику буде більш вдалою, ніж попередня…” Спроба може виявитись більш вдалою, але сам документ тим самим або подібним до першого варіанту…))

LEON
27.12.2013 at 12:41

Хмільницька міська рада знову збирається затвердити Правила утримання тварин у місті Хмільнику.
А більш важливіших питань в Хмільнику немає?                                                                                               По перше, дані правила повинні розродляти не дибіли на зразок петі а ветиринарна служба, яка крім розробки даних Правил, після їх  затвердження повинна контролювати хід їх виконання.                               По друге, дані Правила будуть такимиж, як попередні тому, що для вирішення питання утримання бездомних тварин необхідно вирішити питання притулку для них. Притулки можуть бути двох форм. Приватні  під опікою відповідних фондів чи приватних осіб, для нашого міста дане питання практично не підйомне і  на утриманні бюджету це може бути державний бютжет чи місцевий, в даному випадку не настільки бюджет міста великий, щоб тратити кошти на вирішення даного питання. Це черговий раз хочуть “запудрити мізки”, прийняти рішення, виділити кошти і розкластв по власних кишенях. На даний час необхідно проводити боротьбу по стерилізації бездомних тарин, що дасть змогу зменшити іх кількість. Для цього в бюджеті необхідно бередбачити кошти для проведення роботи по вилову тварин і  доставки їх до ветиринарної служби, ось і вся робота.

МирВан
27.12.2013 at 15:46

Краще б прослідкували за дотриманням законів про заборону куріння в громадських місцях,особливо шоферів автобусів і на автовокзалах, а то дихати паровози вільно не дають…а ще закон про заборону продажу алкоголю, а то спється наш народ як індіанці – прийдуть до нас мусульмани і китайці, так як колись європейці до Америки прийшли!! Ой не солодко тоді буде нашим культурнопющим алкоголікам!!!

Віталій
27.12.2013 at 17:33

Щось я не дуже зрозумів про закон щодо заборони алкоголю… Можна докладніше?

Пронира
27.12.2013 at 19:31

Перечитав МирВан Ваш коментар, знову повернувся до статті і… пригадав анекдот про Ржевського: Поручик Ржевский собирается на бал:
– Денщик! Расскажи мне какую-нибудь загадку.
– Пожалуйста! Что такое: два кольца, два конца, а посередине гвоздик?
– Ну, это сразу понятно – жопа!
– Нет, это ножницы!
– Да? Оригинально!
– А вот еще: без окон, без дверей, полна горница людей?
– Ну, это наверное уж точно жопа!
– Нет, это огурец!
– Огурец! Оригинально!
Поручик Ржевский пришел на бал:
– А вот, господа, мне давеча мой денщик отличную загадку загадал! Что такое? Без окон, без дверей, полна жопа огурцов?!
Все в шоке, гробовая тишина, поручик Ржевский весело:
– Ну, господа, это же ножницы!

МирВан
27.12.2013 at 20:19

У Львoві заборонили продаж алкоголю вночі
Як повідомлялося, Львівський міськвиконком обмежив продаж алкоголю в місті в нічний час — з 22:00 вечора до 10:00 ранку. Рішення виконкому стосується лише підприємств торгівлі, тобто всіх магазинів, супермаркетів, які продають алкоголь у зазначений час

МирВан
27.12.2013 at 20:27

Вже не перший рік катастрофічною є ситуація з алкоголізацією нашого народу, і це обурює прогресивну українську молодь. В мережі Інтернет можна знайти відео з доволі радикальними акціями по боротьбі за тверезість, які мають на меті контроль заборон продажу алкоголю неповнолітнім, а також розміщення точок продажу біля закладів освіти та дитячих майданчиків.
Молодь справедливо зауважує, що діє на підставі ст. 27 Конституції України: «Кожен має право захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань».
Наразі в Україні не забезпечується належний захист суспільства, особливо неповнолітніх громадян, від алкоголізації. Більшість законів, які приймаються щодо алкоголю, направлені на підвищення відрахувань до бюджету і на боротьбу виключно з наслідками, а не з причинами його вживання.
Законодавство України в області реклами, виробництва та продажу алкоголю не забезпечує виконання ст. 3 Конституції України — життя і здоров’я громадян лише на словах є найвищою соціальною цінністю.
21 січня цього року запропоновано комплексний законопроект № 2062, який покликаний усунути не наслідки, а причини алкоголізації суспільства.
Чому суспільство потребує прийняття законопроекту № 2062 і чому за нього треба боротися? Відповідно до ст.ст. 3, 16 та 27 Конституції України життя, здоров’я та безпека українців є найвищою соціальною цінністю, а збереження генофонду народу є обов’язком Української держави.
Запропонований депутатом Верховної Ради України М.Й. Головком законопроект № 2062 направлений на усунення основних причин алкоголізації.
Перша причина алкоголізації суспільства — це реклама. Вагому роль у житті молоді відіграє реклама пива, що формує звичку до алкоголю. Ця реклама не має обмежень в часі, крім того, пивному та іншому алкогольному бізнесу дозволено бути спонсорами спортивних та інших заходів.
Проект закону № 2062 пропонує заборонити рекламу алкоголю, в т. ч.\ пива, а також заборонити алкогольним брендам, особливо пивним, бути спонсорами будь-яких заходів. Можливість рекламувати алкогольні торгові марки необхідно усунути повністю, інакше законодавство не матиме бажаного соціального ефекту.
Причина алкоголізації № 2 — доступність спиртного за часом. У будь-який час доби кожна людина має можливість купити алкоголь.
Вольовим рішенням деякі міста України вже обмежили його продаж ввечері та вночі. Але в більшості випадків представникам міських рад доводиться відстоювати своє тверезе рішення у судах.
У містах, де діє заборона продажу алкоголю в нічний час, вже відзначено позитивний ефект від таких заходів. Проект закону нарешті поверне заборону продажу алкоголю в нічний час на всій території України, і тим самим захистить населення від вечірнього та нічного хуліганства.
Причина алкоголізації № 3 — доступність алкоголю людям будь-якого віку.
На відміну від більшості розвинених країн, де алкоголь не продають особам віком до 21 року, в Україні населення захищено законодавством лише до 18 років. З цим пов’язано досить багато правопорушень у сфері продажу алкоголю. Продавці не в змозі наглядно визначити вік людини.
В умовах, коли Україна посідає одне з перших місць у світі за рівнем алкоголізації молоді, підвищити віковий ценз на продаж алкоголю просто необхідно.
Законопроект 2062 пропонує захистити населення від алкоголю до 21 року. Це — необхідний крок, оскільки в зрілому віці люди більш свідомо ставляться до вчинків, котрі мають вплив на їх власне здоров’я.
Причина алкоголізації № 4 — доступність за місцем продажу. Можливість купити алкоголь в Україні є майже на кожній зупинці громадського транспорту.
Неконтрольована видача ліцензій всім охочим призвела до ситуації, коли алкоголь в Україні став доступним практично скрізь.
Проектом закону № 2062 пропонується зменшити кількість ліцензій на продаж алкоголю, причому їх число визначатиметься в залежності від населення конкретного міста. Ліцензії пропонується видавати на конкурсній основі з розрахунку 1 ліцензія на 20 000 мешканців.
Слід зазначити, що зі зменшенням кількості місць продажу алкогольного наркотику в торгових точках, що отримають ліцензію, значно збільшиться приріст клієнтів.
Відповідно до закону збалансування ціни за рахунок попиту та пропозиції ціна на ліцензію має пропорційно зрости, тому цей захід не змінить обсяги надходжень до державного бюджету.
Ще одна причина алкоголізації — невиконання існуючого законодавства про виробництво та продаж алкоголю.
Проект закону № 2062 пропонує суттєво збільшити штрафи за порушення антиалкогольного законодавства.

Віталій
27.12.2013 at 20:27

На скільки мені відомо, то такі обмеження влада ЛЬвова справді ввела, але вони стосувалися, якщо не помиляюся, тільки центральної частини міста, тобто Старого міста. Хоча я можу помилятися. Але в чому я впевнений на 100%, так це в тому, що ніякі заборони не можуть вплинути на ситуацію з вживанням алкоголю… Пригадайте хоча б до чого призвів сухий закон в СРСР…

МирВан
27.12.2013 at 20:28
МирВан
27.12.2013 at 20:32

Я за здоровий спосіб життя без куріння,алкоголю, наркотиків,абортів, без “сплю з ким попало, живу з ким поки хочеться”, без нецензурноі лексики і аморальності!!!!

Віталій
27.12.2013 at 20:38

Так і я не сповідую НЕздоровий спосіб життя, не палю, не вживаю алкоголю і т.д. Але мав на увазі, що заборонами бажаного результату досягнути просто не вдасться…

МирВан
27.12.2013 at 20:50

7 фактов о пиве
Факт 1. Пиво вреднее, чем самогон и водка, так как в процессе брожения сохраняются ядовитые соединения (альдегиды, метанол, эфиры…), которых в 10-100 раз больше, чем в водке, полученной из спирта высшей очистки.
Факт 2. Пивной алкоголизм — тяжелое психологическое заболевание. Для него очень характерна, так называемая, анозогнозия, то есть полное отрицание заболевания. Для употребления пива не нужен накрытый стол или хотя бы даже формальный повод для выпивки: пить можно одному, можно в компании, можно дома, можно на улице, можно сидя, а можно на ходу и т.д. Поэтому с точки зрения наркологии, пивной алкоголизм — это тяжелый, трудно поддающийся лечению вариант алкоголизма.
Факт 3. Пиво — это величайший самообман всех народов. Одна бутылка пива эквивалентна 50-100 граммам водки, в зависимости от крепости. Выпивая 5-6 бутылок пива, вы можете получить дозу этилового спирта, равного бутылке водки. Но психологически вы защищены: выпивающий бутылку водки в день — явный алкоголик, а выпивающий 2-3 литра пива — “обычный” человек, а порой даже производит впечатление удачного и счастливого. Кроме того, статистика показывает, что потребление водки растет вместе с потреблением пива. Не зря существует крылатая фраза — “Водка без пива – деньги на ветер”.
Факт 4. Большинство людей припоминают, что вначале им не нравился вкус пива, они скорее находили его противным и горьким. Однако питие воспринималось, как символ взрослости. Какие бы полезные и целебные свойства ни приписывались хмелю, его смолы, являясь канцерогенами, неминуемо делают свое пагубное дело, в частности, способствуют развитию рака пищеварительного тракта.
Факт 5. Многие считают, что, употребляя пиво, они удовлетворяют свою дневную потребность почти во всех необходимых элементах и витаминах. Витамины поступают в пиво в основном из солода, богатого витаминами группы В. Однако в процессе приготовления пива концентрация витаминов неизбежно снижается, и в результате становится ничтожной. Чтобы обеспечить 100% суточной потребности в этом витамине нужно выпивать 10 литров пива в день.
Факт 6. Пиво вымывает из организма белки, жиры, углеводы и микроэлементы, особенно калий, магний и витамин С. При дефиците калия происходят срывы сердечного ритма, возникает сухость кожи, боли в икрах, слабость в ногах. Дефицит магния опасен тем, что меняется фон настроения, человек становится раздражительным, плаксивым, плохо спит. С вымыванием витамина С снижается иммунитет, развивается гипоксия мозга, страдает интеллект, чаще возникают простудные заболевания. Поэтому о пользе пива для почек никакой речи и не может быть. Почкам приходиться через себя пропускать огромное количество пива и очищать его. О пользе речь идти не может в принципе.
Факт 7. Некоторые считают, что пиво полезно для потенции и вообще помогает при общении с другим полом. На самом, деле все обстоит иначе. Из-за токсического действия на надпочечники, алкоголь блокирует выработку в них андрогенов, обусловливающих половое влечение. Поэтому, первой расплатой за злоупотребление пивом станет снижение полового влечения. У мужчин злоупотребление пивом приводит к необратимым дегенеративным изменениям в семенных канатиках. В результате, в организме начинает выделяться вещество, подавляющее выработку мужского полового гормона тестостерона, что в дальнейшем приводит к изменению внешнего вида мужчины: разрастаются грудные железы, становится шире таз. У женщин, употребляющих пиво, возрастает вероятность заболеть раком, а если это кормящая мать, то у ребенка возможны эпилептические судороги. Также у женщин становится грубее голос, и появляются так называемые “пивные усы”.

Віталій
27.12.2013 at 20:54

Через Вашу манеру ведення дискусії починаю схилятися до думка Пронири…)))

Небайдужий
27.12.2013 at 21:08

Мая твая нє панімай! 😆

Небайдужий
27.12.2013 at 21:11

Ось я, наприклад, не зрозумів, яким боком аборти і “спання з ким попало” можна приліпити до тютюнопаління та вживання алкоголю? До речі. В церкві також наливають алкоголь під час причащання… Та й Ісус Христос, якщо вірити “священним текстам” також винцем любив посмакувати 😉

МирВан
27.12.2013 at 21:17

я вам хотів як краще – вибрав основне!- читайте будь ласка…а то б ще трафік свій тратили на відкриття нових вкладок… Ну не хочете великих коментарів,то самі заходьте :
 
http://www.grinchenko.tvereza.info/1/1-7.html#alcohol-med-posled

МирВан
27.12.2013 at 21:21

Мая твая нє панімай! 😆
 
то я бачу, ви в школі двієшником були на уроках “исконно русского языка” і Пушкіна видать теж не любили)))

МирВан
27.12.2013 at 21:28

Ось я, наприклад, не зрозумів, яким боком аборти і “спання з ким попало” можна приліпити до тютюнопаління та по вживання алкоголю
 
а я вам поясню! 1) Здоровий спосіб життя має на меті запобігання небажаним хворобам через ухилення від збудників цих хвороб! Не питиму,бо печінка,серцева система, система травлення, статева система і нервова система постраждають…не буду курити,бо дихальна система і кровообіг постраждають….а від абортів і “сплю з ким попало” через венеричні хвороби і рак, депресіі та ін, також страждають всі системи організму!

МирВан
27.12.2013 at 21:31

2) курінням і алкоголем ми вбиваємо своє здоровя і,як наслідок,здоровя своіх потомків…абортами і “сплю з ким попало” діє та сама схема,але більш радикальніше і небезпечніше! Тим більше,що під час аборту вбивається дитина!

Віталій
27.12.2013 at 21:47

МирВан, я переконаний, що всі коментуючі на ГФХ переконані в шкідливості алкоголю, тютюну та наркотиків… Тут зібралися дорослі люди з досить установленними поглядами на життя… Більше того – знаю багатьох, хто коментує, і можу сказати, що вони таки ведуть здоровий спосіб життя… Але я мав на увазі трішки інше. Я написав. що заборони ніколи не призведуть до бажаних результатів і навів, як приклад, “сухий закон” в СРСР… І таке враження. що Ви просто не помітили мій коментар, або просто проігнорували…

ХМІЛЬНИЧАНИН
27.12.2013 at 22:33

ОТ щоб васю з петьою виловили та вивезли невідомо куди.

Небайдужий
27.12.2013 at 22:58

Попе, не поняв…… а де ваша відповідь про церковний Кагор, яким церква систематично “вбиває” (якщо вірити вам) своїх прихожан та великого шанувальника вина Ісуса Христа? 😉
 
Тим більше,що під час аборту вбивається дитина!
 
Це хто вам таку дурню наплів? Не вірите мені, тоді запитайте у своєї сестри-медика хто така дитина, і що таке ембріон?
Такими темпами ви й до “захисту прав” сперматозоїдів та яйцеклітин докотитеся. 😆

МирВан
27.12.2013 at 23:40

хто така дитина, і що таке ембріон?
 
 
Ми не повинні поводитися – з одним як з дитям, а з іншим як зі сміттям. (Грецьке видання, т. 1, с.47).
Чи є на землі більш невинна людина, ніж ненароджене дитя?
Такою є, як ми бачимо, істина. Невимовною висотою є цінність життя кожної людини. І каліки, і навіть розумово відсталого. І немовляти, і ембріона.

МирВан
27.12.2013 at 23:41

Конституція України,
Розділ І, стаття 3: Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю;
Розділ ІІ, стаття 27: Кожна людина має невід’ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов’язок держави – захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань.
Конституція вважає найважливішим саме захист людського життя, тобто ембріона. Таким чином, ясно, що переривання вагітності не є одноосібним правом вагітної.

МирВан
28.12.2013 at 00:02

…… а де ваша відповідь про церковний Кагор, яким церква систематично “вбиває” (якщо вірити вам) своїх прихожан
 
якщо практикуючий християнин,а не лиш на словах, регулярно відвідцє богослужіння,живе духовним життям,сповідається,приступає до таінства Причастя, то кагор як ви кажете,церковний, попадає йому по 1-3 каплі 5- 20 разів на рік…разом близько 60 ти капель. А допустима доза ЧИсТоГо спирту до 1-2-х літрів на рік, якщо ви шановний уважно читали!)) отож ніхто нікого не вбиває! Тим більше Причастя має зовсім інші орієнтири!

МирВан
28.12.2013 at 00:09

написав. що заборони ніколи не призведуть до бажаних результатів і навів, як приклад, “сухий закон” в СРСР
 
а статистика свідчить протилежне
 
О том, какое благотворное влияние на все стороны жизни народа и государства оказал этот закон, имеется строго объективная научная литература. Поэтому, те, кто пишут, что он «не принёс ничего хорошего» — просто нагло лгут. На самом деле страна сразу же ожила: резко снизилась преступность, резко снизилось количество пьяниц и психических больных (см. Введенский И. Н. Опыт принудительной трезвости).
На производстве уже через год производительность труда повысилась на 9-13 процентов. Прогулы снизились на 30-40%. В сберегательные кассы потекли крупные суммы денег, которые позволили министерству финансов ставить вопрос о больших финансовых реформах.
Главное же — это отношение народа к этому закону. Мафия предупреждала, что начнутся алкогольные бунты, будут громить винные магазины. На самом же деле народ воспринял это постановление как большой национальный праздник. И при опросе населения 84% высказались за то, чтобы сухой закон оставить не на время войны, как писалось в Указе, а на вечные времена.
Депутаты Госдумы от крестьян обратились к царю со специальной просьбой. Они писали: «Сказка о трезвости — этом преддверии земного рая стала на Руси правдой. Понизилась преступность, затихло хулиганство, сократилось нищенство, опустели тюрьмы, освободились больницы, настал мир в семьях, повысилась производительность труда, явился достаток. Несмотря на пережитые потрясения (мобилизация и война), деревня сохранила и хозяйственную устойчивость и бодрое настроение. Да будет стыдно всем тем, которые говорили, что трезвость в народе немыслима, что она не достигается запретом. Не полумеры нужны для этого, а одна решительная бесповоротная мера. Изъять алкоголь из свободного обращения в человеческом обществе на вечные времена».
Об этом сухом законе английский общественный деятель Ллойд Джордж сказал: «Это самый величественный акт национального героизма, который я только знаю».
Выдающийся русский врач, исследователь И. Н. Введенский в своей книге «Опыт принудительной трезвости» не без гордости за своё отечество назвал «самым величественный акт национального героизма». Он также всеми силами стремиться к тому, чтобы его значение не было в будущем подорвано компромиссами и уступками в великом деле борьбы с алкоголем.
В течение 1914-25 гг. душевое потребление алкоголя в стране приблизилось к нулю, составляя 0,1-0,2 литра
http://www.tvereza.info/sobriety/history/rusprohibition_ru.html

Віталій
28.12.2013 at 00:30

Щановний МирВан))) Максимум до чого призвів “сухий закон”, так це до сплеску самогоноваріння))) Зокрема в сільській місцевості))) Причому не тільки в СРСР, а й свого часу навіть в США…))) Не читайте і не розносьте нісенітниць)))

А щодо Вашого наміру цитувати Конституцію, то я приємно вражений))) Як для священослужителя, то це досить сміливий крок))) ТІльки прошу взяти до уваги, що, згідно з міжнародним та українським законодавством дитина від народження має невід’ємні права, які їй гарантує держава. Але саме ВІД НАРОДЖЕННЯ…

LEON
28.12.2013 at 10:32

Ребята, я нихера не понял. Яким боком панове, ваша дискусія про сперматозоїди алкоголь та куріння відноситься до питання, яке обговорюється. Можливо ви забули, нагадую вам його.   В ХМІЛЬНИКУ ЗБИРАЮТЬСЯ РЕАНІМУВАТИ ІДЕЮ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРАВИЛ УТРИМАННЯ ТВАРИН…

LEON
28.12.2013 at 10:48

МирВан а ви, що до храму не ходите, що весь час сидите за компютером. Чи ви з своїми прихожанами спілкуєтеся через інтернет. Якщо так, так ваша парафія переплюнула Ватикан.Там Папа Римськиай звертається до народу, який стоїть на майдані а ви з народом спілкуєтеся через інтернет.При такому підході, не розумію навіщо вам нові храми? І ПОПи вам непотрібні, вам одного вистачить, головне, що був комп,інтернет і ПІП ним володів.

Небайдужий
28.12.2013 at 11:12

Попе, ви чули щось про “Кесарю кесареве”? Га? Якщо чули, то краще не ляпайте дурниць про заборону продажу та вживання алкоголю, абортів та інших речей, про які вам навіть думати великий гріх, а не те, що з кимось сперечатися 😉
Спочатку перестаньте самі вживати спиртне та споювати ним прихожан, а потім вже й іншим спробуйте позабороняти. Бо надто вже багато на себе берете. Як там ви колись говорили… “дивіться, щоб пупок не луснув” 😉

Небайдужий
28.12.2013 at 11:22

Стосовно Конституції України. Пане піп! Конституція та інші акти законодавства України це вам не Біблія, Коран, Талмуд, чи інші “священні тексти”, якими адепти своїх вірувань крутять, як циган сонцем. Конституція не допускає неоднозначних тлумачень. Пан Віталій пояснив вам, що ембріон, це ніяка не людина, а всього на-всього ембріон- тобто сукупність клітин людського організму. Ніяка частина людського тіла не має тих самих прав, що й людина, яка має право на власний розсуд розпоряджатися власним тілом та його окремими частинами чи продуктами своєї життєдіяльності. В тому числі й ембріонами. І ніякі попи, мулли, равіни чи інші шамани не вправі людині щось забороняти.

МирВан
28.12.2013 at 15:22

Чи ви з своїми прихожанами спілкуєтеся через інтернет
 
-приіздіть завтра на богослужіння і побачите як ми спілкуємось))
 
головне, що був комп,інтернет і ПІП ним володів.
 
-так значить лиш неПопи можуть спілкуватися через інет, обговорювати,спростовувати,захищати різні позиціі,а Церква має мовчати коли хтось хулить заповіді,Бога і виступає проти життя?
не дочекаєтесь! Інет для всіх однаковий! Просто дехто його використовує на гріх, а дехто для роботи,для інформування,чи як пошту.

МирВан
28.12.2013 at 15:25

краще не ляпайте дурниць про заборону продажу та вживання алкоголю, абортів та інших речей, про які вам навіть думати великий гріх, а не те, що з кимось сперечатися 😉
 
-шановний, полегше,без емоцій!- нервові клітини не відновлюються! Якщо ви в уставах церковних і правилах духовних дуб-дєрєво),то так і скажіть,а не демагогіі тут розводите!!!

МирВан
28.12.2013 at 15:39

Конституція не допускає неоднозначних тлумачень. Пан Віталій пояснив вам, що ембріон, це ніяка не людина, а всього на-всього ембріон- тобто сукупність клітин людського організму
 
я бачу ви фільм “безмолвный крик” так і не подивилися….жаль(( то хоч сходіть в жіночу консультацію,а ще краще до Любасюка коли він узд робить вагітним і спитайте чи то ембріон чи дійсно таки індивід із своім набором хромосом, групою крові,ДНК…дитинка саме людська,а не котик чи зайчик…і ми просто зобовязані зберегти ій життя…життя цього беззахисного маляти…а те,як дехто каже,що якщо його відєднати від тіла матері так не виживе, так новонароджене без дорослого,який піклуватиметься,вчитиме..також не виживе!!! От зробіть експеремент: залиште дитинку 1 місяць,5 міс, чи навіть рік..в лісі- виживе чи ні??) жорстоко правда?? А вбивати ненароджену дитину,свою кровинушку,не жорстоко??) – дикі тварини загризуть за таке посягання на іхню дитину,а ми люди….тим більше,що з сучасними приборами недоношений 4х місячний малюк може вижити,чого колись не можна було добитися…а наука йде вперед!!!
 

МирВан
28.12.2013 at 15:40

Конституція не допускає неоднозначних тлумачень. Пан Віталій пояснив вам, що ембріон, це ніяка не людина, а всього на-всього ембріон- тобто сукупність клітин людського організму
 
я бачу ви фільм “безмолвный крик” так і не подивилися….жаль(( то хоч сходіть в жіночу консультацію,а ще краще до Любасюка коли він узд робить вагітним і спитайте чи то ембріон чи дійсно таки індивід із своім набором хромосом, групою крові,ДНК…дитинка саме людська,а не котик чи зайчик…і ми просто зобовязані зберегти ій життя…життя цього беззахисного маляти…а те,як дехто каже,що якщо його відєднати від тіла матері так не виживе, так новонароджене без дорослого,який піклуватиметься,вчитиме..також не виживе!!! От зробіть експеремент: залиште дитинку 1 місяць,5 міс, чи навіть рік..в лісі- виживе чи ні??) жорстоко правда?? А вбивати ненароджену дитину,свою кровинушку,не жорстоко??) – дикі тварини загризуть за таке посягання на іхню дитину,а ми люди….тим більше,що з сучасними приборами недоношений 4х місячний малюк може вижити,чого колись не можна було добитися…а наука йде вперед!!!
 

Віталій
28.12.2013 at 15:49

Ну в лісі й не кожен дорослий виживе…))) Як на мене, то Ви не розумієте суті питання… Якщо говорити про права ЛЮДИНИ – то варто говорити саме про них, а не намагатися вибити сльозу… І я, і Небайдужий, говоримо трішки про інші речі… Права людини – то трішки інша сфера…

Небайдужий
28.12.2013 at 15:50

Якщо ви в уставах церковних і правилах духовних дуб-дєрєво),то так і скажіть,а не демагогіі тут розводите!!!
 
Та чхати я хотів на ваші устави, канони та іншу подібну релігійну шизофренію. Нічого корисного для тверезо мислячої людини там нема і бути не може. Лохматьте мізки краще своїм “православним овечкам” 😉
Ми живемо у СВІТСЬКІЙ державі громадянами якої є, а тому повинні перш за все дотримуватися не мракобісних настанов тисяч різноманітних релігійних громад, а Конституції та законів України.
 
Те що піп володіє інтернетом, пане ЛЕОНе, то дуже добре. Нічого поганого в тому нема. Людина повинна мати право вільно отримувати та вільно поширювати інформацію. До того ж публічне висловлювання попами своїх істинних поглядів та думок через мережу інтернет лише краще розкриває очі пересічним думаючим громадянам на брехливе та агресивне нутро релігійних організацій, котрі лише роблять вигляд, що стоять на засадах добра, милосердя та любові до всіх людей, а насправді є звичайнісінькими бізнесовими структурами, котрі абсолютно безпідставно володіють купою пільг та преференцій.
 

МирВан
28.12.2013 at 15:51
МирВан
28.12.2013 at 15:55

Ми живемо у СВІТСЬКІЙ державі громадянами якої є, а тому повинні перш за все дотримуватися не мракобісних настанов тисяч різноманітних релігійних громад, а Конституції та законів України.
-помиляєтесь! Ми живемо в поліконфесійній державі,яка гарантує свободу віросповідань,а ще забороняє ширити ворожнечу на конфесійному грунті…
 

МирВан
28.12.2013 at 15:58

Стаття 4. Рівноправність громадян незалежно від їх ставлення                до релігії
     Громадяни України є рівними перед законом і мають рівні права в   усіх   галузях   економічного,   політичного,   соціального  і культурного  життя  незалежно  від  їх  ставлення  до  релігії.  В офіційних   документах   ставлення   громадянина   до  релігії  не вказується.
     Будь-яке пряме чи непряме обмеження прав, встановлення прямих чи  непрямих переваг громадян залежно від їх ставлення до релігії, так  само як і розпалювання пов’язаних з цим ворожнечі й ненависті чи ображання почуттів громадян, тягнуть за собою відповідальність, встановлену законом.
     Ніхто не може з мотивів своїх релігійних переконань ухилятися від виконання конституційних обов’язків. Заміна  виконання  одного обов’язку іншим з мотивів переконань допускається лише у випадках, передбачених законодавством України.

МирВан
28.12.2013 at 15:59

Уважно прочитали???? Ще разок прочитайте!

МирВан
28.12.2013 at 16:01

Так що не розпалюйте в собі в суспільстві ворожнечі чи ненависті на релігійному грунті і не ображайте релігійних почуттів громадян,шановний!!!!

Віталій
28.12.2013 at 16:04

МирВане, я вражений Вашою манерою вести дискусію. Причому – не вперше… Таке враження, що Ви не розумієте того. що прочитали та скопіювали в коментарі… Так, держава справді гарантує свободу віросповідання… Але Ви повинні розуміти, що це право гарантує можливість сповідувати БУДЬ-ЯКИЙ релігійний культ, або не сповідувати ЖОДНОГО…))) І повірте, якщо людина не сповідує ЖОДНОЇ релігії, то це ні в якому разі не може бути підставою вважати таку людину аморальною чи ще якоюсь неповноцінною… Наприклад, атеїст-Небайдужий так саме, як і християнин МирВан може жертвувати на дитячий сиротинець. Релігія не є запорукою порядності…

МирВан
28.12.2013 at 16:10

http://russiaprolife.ru/stendy-4.php
 
подивіться((  

МирВан
28.12.2013 at 16:20

людина не сповідує ЖОДНОЇ релігії, то це ні в якому разі не може бути підставою вважати таку людину аморальною чи ще якоюсь неповноцінною… Наприклад, атеїст-Небайдужий так саме, як і християнин МирВан може жертвувати на дитячий сиротинець. Релігія не є запорукою порядності…
– повністю з вами згоден!!! І серед релігійних людей є аморальні (особливо тих непрактикуючих релігійних,які лиш похрестились, приходять раз чи два рази на рік до храму..або навіть ходять часто, але зовсім не живуть християнським життям,бо не розуміють і не хочуть вчитися і розуміти його)…і серед атеістів є такі що по випадку життя,чи за обставинами стали атеістами,але живуть по совісті і не розпалюють ніяких ворожнеч! Як казав Ф.М.Достоєвский, кожна душа по суті християнка! У всіх є совість – голос Божий в людині!
 

LEON
28.12.2013 at 16:23

Шановні МирВан  та  Небайдужий   не розпалюйте між собоюі ворожнечу та  ненависть один до одного. Дякуючи вашому “краснословию” я зрозумів хто ви і куди вам необхідно іти. Прошу вас не засмічуйте сторінки форуму. Ваше образование ставит під сомнеие вашу образованость. Написав на російській мові тому, що так звучить сильніше.
 

Віталій
28.12.2013 at 16:28

Це добре, що Ви це розумієте. Тепер мушу Вас запевнити, що, спілкуючись з Небайдужим, якраз і маєте справу з людиною, яка свого часу “по випадку життя, чи за обставинами”, стала атеїстом… І повірте. це жодним чином не вплинуло на його порядність… А Ваша помилка в тому, що дискусія набула дещо агресивного забарвлення полягає в тому, що Ви Небайдужому намагаєтеся довести протилежне та нав’язати християнство (чи віру взагалі), як єдину можливу для нього життєву доктрину…

Небайдужий
28.12.2013 at 16:31

Ніхто не може з мотивів своїх релігійних переконань ухилятися від виконання конституційних обов’язків.
 
Віталій правильно зауважив, у пана попа відсутнє розуміння навіть того, що він цитує 🙁
Шановний піп! Двадцять разів краще прочитайте, те що ви самі процитували на цьому форумі. Може хоч після цього вам все ж такі дійде, що ваша належність до однієї з релігійних конфесій не дає вам права ухилятися від виконання конституційних обов’язків, зокрема від суворого дотримання норм Конституції та законів України, а також не дає вам права вважати себе кращим за людей, які до вашої конфесії не належать.
 
До речі. Стосовно ваших так званих “релігійних почуттів”. Ви впевнені в тому що ви православний віруючий? Точно впевнені? І що, зможете це довести? Тоді спробуйте за допомогою голосової команди зрушити з місця будь-який нерухомий об’єкт. Не змогли? То який же ви тоді віруючий, і що у вас за такі особливі “почуття”, як у вас немає віри навіть з гірчичне зерно (Лк. 17, 6)? 😆

Небайдужий
28.12.2013 at 16:37

“Шановні МирВан  та  Небайдужий   не розпалюйте між собоюі ворожнечу та  ненависть один до одного”
 
Пане ЛЕОНе, ви видно не в’їхали в суть розмови 🙂 Я ніякої ворожнечі ні до кого не розпалюю, я лише намагаюся пояснити попові, що віра не може замінити йому розуму, честі та совісті, а також не дає права вважати себе кращим за інших. Тому свої світоглядні переконання слід тримати при собі а не пхати їх в усіх підряд і де попало 😉
Цілком з вами згоден, що не слід обговорювати світоглядні позиції один одного та не проповідувати канонів своїх конфесій там, де, приміром, іде обговорення теми про Положення щодо утримання тварин в місті Хмільнику 😉

МирВан
28.12.2013 at 21:10

“Ніхто не може з мотивів своїх релігійних переконань ухилятися від виконання конституційних обов’язків.”
 
– а ніхто і не ухиляється! Більше того хочуть захистити своі Конституційні права! На які ви на жаль не звернули уваги! Тому повторю цитату
 
” Будь-яке пряме чи непряме обмеження прав, встановлення прямих чи  непрямих переваг громадян залежно від їх ставлення до релігії, так  само як і розпалювання пов’язаних з цим ворожнечі й ненависті чи ображання почуттів громадян, тягнуть за собою відповідальність, встановлену законом.
 
от чому ви шановний Небайдужий усі цитати представників духовенства (особливо православного) зводите до тези ” та що ви тих попів слухаєте? Хіба можуть вони щось путнє сказати? – все опіум для народу!)”. Попрошу вас, забудьте віднині,що я священик! – я такий самий громадянин Украіни,як і ви, і житель Хмільниччини…отож маю повне право обговорювати подіі нашого району,краіни чи світу лиш з цієі причини! Щодо алкоголізму,куріння,одностатевих шлюбів,”сплю з ким попало” і абортів,то тут не тільки у православних гріх,але і у психологів травма,і у медиків хвороба,і в державі порушення закону,і в соціумі порушення моралі, а якщо ви,як представник нашоі держави з чимось не погоджуєтесь,то це не значить,що ви праві!- монополію на думки і світогляд вам ніхто не надавав! Будьмо взаємоввічливі і робімо іншим так як хочемо щоб робили нам!!!

Небайдужий
28.12.2013 at 21:19

Та не проблема. Це ж не я щось хочу заборонити і когось обмежити в правах через те, що вони, бачте, “не тієї орієнтації”, а ви шановний попе. При чому ніяких раціональних обґрунтувань вашої різко негативної позиції до того, що ви закликаєте заборонити або обмежити, я на жаль, так і не побачив….
 
Ви кажете, що хочете захистити свої конституційні права? ОК. Хто ж проти? Які конкретно ваші права, хто і яким чином порушує?
Однак, тут, як правильно зауважив пан ЛЕОН, тема не про це, а про Порядок утримання котиків, собачок, морських свинок, канарок та іншої живності в місті Хмільнику. Ви по цій темі щось можете сказати? А то все про мене і про мене 😉
 
 

Віталій
28.12.2013 at 21:48

Я також пропоную завершити коментування цього матеріалу не по суті… Тут справді варто було б говорити про собачок та морських свинок, а також про перспективи їх утримання в Хмільнику… Але вважаю, що і цю тему завершувати не варто… Тому що конституційним правом є можливість отримання та поширення інформації))). І саме тому пропоную створити окремий матеріал, де можна буде посперечатися про заборону абортів, про право сповідувати релігії та про інші цікаві речі…То ж пропоную трішки зачекати, поки цей новий матеріал з’явиться на ГФХ… Дякую за розуміння…

АДМІН
28.12.2013 at 22:11

Надалі тему релігії та абортів пропоную коментувати за цим посиланням: http://pravongo.org/pro-svobodu-sovisti-ta-virospovidannya-aborty-ta/
Коментарі не по темі цього матеріалу будуть видалятися…

LEON
29.12.2013 at 10:43

Накінець, можливо поговоримо про “братів” наших меньших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *