Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.01.2014

В ХМІЛЬНИКУ ЗБИРАЮТЬСЯ ЗРИВАТИ АСФАЛЬТ З ДОРІГ ТА КЛАСТИ ЗАМІСЬ НЬОГО… ТРОТУАРНУ ПЛИТКУ…

komunalna_slugbaЯк стало відомо з офіційних джерел у п’ятницю відбулось вечірнє засідання постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, економічного розвитку та підприємництва. Розглядались питання, які не були проголосовані саме цією депутатською комісією на спільному засіданні усіх 6 постійних комісій ради в середу 22 січня.

Це стосувалось Програми утримання дорожнього господарства міста на 2012-2015 рр. і Проекту бюджету міста на 2014 рік. Серед інших проблемних питань, які викликають здивування, є три, які на наш погляд найдивніші:

1. Реконструкція частини дороги по вул. Леніна (біля Сільпо);

2. Реконструкція частини дороги по вул. Столярчука (біля міської ради і райдержадміністрації).

З огляду на замасковану пропозицію міського голови Грушка В.П. у 2014 році пропонується виготовити проектно-кошторисну документацію на ці два об’єкти, передбачивши взамін асфальту плитку чи бруківку (!!!), що на думку ініціаторів може обійтись загалом місту приблизно у 2 (два!!!) мільйони гривень.

3. Виконавчою владою пропонується капремонт тротуару по вул.Пушкіна на суму біля 1 мільйона гривень, у той час, коли 4 роки в міській раді “пилиться” ПКД на будівництво тротуару по вул. Жданова до професійного навчального закладу і газконтори. Вартість цього об’єкта аналогічна – біля 1 млн.грн…

Що ж потрібно в першу чергу? Напомажений центр, чи підтягування рівня і прохідності периферійних вулиць та узбіч, серед яких вул. Горького, Коцюбинського, Володарського, Чапаєва, Гайдара, частину вул. Свердлова?

Позиція депутатів міської ради має проявитись на бюджетній сесії 28 січня…

4 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ЗБИРАЮТЬСЯ ЗРИВАТИ АСФАЛЬТ З ДОРІГ ТА КЛАСТИ ЗАМІСЬ НЬОГО… ТРОТУАРНУ ПЛИТКУ…

Віктор
25.01.2014 at 23:38

Ось тут, Гадина, показуй свою позицію! Саме тут, а не там на місцевому Майдані чужими руками!

Гадина
26.01.2014 at 00:35

 без коментарів

Віктор
26.01.2014 at 00:37

Плідної роботи!

Пронира
26.01.2014 at 02:58

І не бояться… Адже, нині в Україні бруківка та тротуарна плитка стали зброєю для боротьби проти режиму, а не елементами оздоблення))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *