Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.09.2012

В ХМІЛЬНИКУ ЗІРВАНО ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – виявилося, що дві школи не готові до його початку

Про це стало відомо 1-го вересня. Дві хмільницькі школи, – №1 та №4, виявилися неготовими для того, щоб розпочалося навчання. В них не завершено ремонтні роботи з заміни вікон.

Роботи мали бути завершені до початку навчального року, але, з невідомих причин не завершені й досі.

Під час лінійки в одній з шкіл було озвучено, що навчання розпочнеться приблизно 10 вересня. Правда директор школи дещо в дивний спосіб все це озвучила – запропонувала подякувати міському голові Василю Грушку за те, що «подарував школярам ще трішки канікул».

Інформація про те, що «навчальний рік переноситься», викликала певне невдоволення в мешканців міста. На електронну пошту Громадського форуму Хмільниччини навіть надійшов лист від невдоволених (напевно батьків?). Пропонуємо його вашій увазі, як то кажуть – мовою оригіналу:

«Завітав першого вересня на святкову лінійку в першу школу, школа змінилась, цікавим виглядає новий паркан, вхід до школи з боку вулиці Леніна, але найбільше вразило те, що актовий зал школи стоїть без вікон, мов після бомбардування. Картина просто вражаюча: на внутрішньому дворі всіх зібрали та вітають зі святом 1 вересня, а поруч стоїть частина школи, напіврозібрана… Що характерно, на першому поверсі школи штабелями стоять пластикові вікна, які ще напевно тільки мають на меті ставити. Ці думки підтвердилися під час святкової лінійки, коли міський голова привітав всіх зі святом та вибачився за тимчасові незручності, підтвердивши, що всі школярі та вчителі через неділю дві відчують комфорт у повній мірі. Пафосно лунала з вуст директора школи інформація про те, що міський голова подарував школярам школи ще трішки канікул. Виходить, що вперше за час існування школи, новий навчальний рік розпочинається з канікул. Напевно це якась нова новація від куратора освіти міста. Виникають питання: чому зірвано учбовий процес? Чому учні змушені будуть вчити дисципліни швидше, ніж це передбачено програмою навчання? Я вважаю, що це свавілля, скільки це може продовжуватись?»…

8 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ЗІРВАНО ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – виявилося, що дві школи не готові до його початку

Небайдужий
03.09.2012 at 00:18

Та чого ви так обурюєтеся? Абсолютній більшості батьків, вчителів (про дітей я, взагалі, мовчу) додаткові канікули дуже сподобалися. Тільки одиниці незадоволені. Так само, як і “оптимізацією” класів…
Першого вересня у першій школі вперше в її історії на урочистій лінійці не спромоглися підняти Державного прапора (вірьовка на флаґштоку порвалася)…. Оце, дійсно ганьба… А також вразило те, що вчительки першокласників навіть не намагалися пояснити діткам, що під час виконання Державного гімну України слід хоча б постояти… так вони й просиділи в центрі плацу за партами, здивовано поглядаючи на школярів та їх батьків, які співали гімн, приклавши правицю до серця. Висновок- патріотичного виховання в школі №1- НУЛЬ. І це все в купі з бюстом Лєніна в дворі школи, якого давним давно можна вже було демонтувати, не питаючи “височайшого соізволєнія”… Немає слів 🙁

Пронира
03.09.2012 at 00:20

Головне, що капличку, бювет, пам”ятник (ті об”єкти, де заплановано фейсом торганути) відкривать вчасно)))

і шо?
03.09.2012 at 02:04

За парканом Лєніна не видно, а може то історична памятка, або що. А грамотна директриса, вже давно дивиться на дітей первоклашок, як на предмет особистого збагачення і з першого класу вже розподіляє їх по-марксистські на класи. 

Гід
03.09.2012 at 20:53

Питання до авторів листа а чи готові ви викласти по 300-400 грн кожен за нові вікна. Відповідь ні. Старі вікна стоять ще з моменту відкриття школи з початку 70-х років, тому вони своє відслужили. На виготовлення вікон 1-ї школи були залучені державні кошти, тому їх надходження залежить від центральної влади. Що до вивчення дисциплін, то хочу нагадати, що цогорічні випускники взагалі закінчили школу на місяць раніше- ЕВРО-2012.

Небайдужий
03.09.2012 at 22:00

Питання до авторів листа а чи готові ви викласти по 300-400 грн кожен за нові вікна. Відповідь ні.

Хоч я й не автор листа, але моя відповідь: “ТАК! Готові!”
В тій же першій школі були класи, де за гроші батьків, протягом останніх трьох-чотирьох років, встановлювалися новенькі склопакети (як дерев’яні, так і метало-пластикові), однак, на це ніхто не зважив. Якісні склопакети повиймали, а закуплені, ще не встигли поставити…. Хоча ПУБЛІЧНО зобов’язувалися це зробити до початку навчального року.
Про минулий навчальний рік краще не нагадуйте, такого бедламу, як протягом 2011-2012 навчального року я не можу пригадати взагалі…. Не варто минулорічний негатив переносити на майбутнє….

Олеся
08.10.2012 at 22:39

Вікна їм не подобаються,що поставили А те що до самх дверей 4 школи машини під’їджають дітей привозять , то це нічого.Шкільний автобус стає біля воріт,  діти обережно переходять дорогу, бо їм  сигналять машини які віїджають  щоб уступили дорогу. Моя дитина теж ходить до цієї школи. Де це такий ще безлад є як в ; школі. Директор не може навести порядок. А до нього з цим питанням вже не раз зветралися.Хто може порадити куди звернутися з таким питанням?

Віталій
09.10.2012 at 19:37

Відверто кажучи я не зрозумів суті самого питання. Можна докладніше?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *