Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.08.2015

В ХМІЛЬНИКУ ЗНЯЛИ ПЛАКАТИ З ГЕОРГІЇВСЬКИМИ СТРІЧКАМИ

100_3824Після розміщення на Громадському форумі Хмільниччини публікації про те, що в Хмільнику День незалежності святкуватимуть з георгіївськими стрічками, самі плакати було терміново демонтовано.

За неофіційною інформацією в ситуацію навіть втрутився губернатор і саме за його вказівки георгіївські стрічки прибрали.

Ось як виглядає так звана «Алея слави» зараз:

100_3823100_3824100_3826

25 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ЗНЯЛИ ПЛАКАТИ З ГЕОРГІЇВСЬКИМИ СТРІЧКАМИ

Небайдужий
25.08.2015 at 11:38

Скільки незайнятої рекламної площі задарма пропадає! А могла б наповнювати банківський рахунок комунгоспу (чи хто там тими сіті-лайтами володіє?) 😉

Віталій
25.08.2015 at 11:48

Та не факт, що їх взагалі поставили на чийсь баланс… Хоча реклама там взагалі недоречна, як на мене…

Тьотя Мотя
25.08.2015 at 11:55

Та там не лише реклама, а й всі інші “високохудожні” ізваянія недоречні. Перетворили історичну центральну площу міста на якийсь колгоспний цвинтар 🙁

Небайдужий
25.08.2015 at 11:57

Якщо є сіті-лайти, значить має бути і реклама. Якщо ж реклама недоречна, то й сіті-лайтів там не повинно бути.

Віталій
25.08.2015 at 12:03

Як на мене, то героїв потрібно повернути на своє місце. Але вже без георгіївських стрічок.

Небайдужий
25.08.2015 at 12:11

“На своє місце” це куди? На сіті-лайти? Ви впевнені, що рекламні носії- підходяще місце для героїв? Я, наприклад, не вважаю, що пам’ять про людей, котрі колись загинули в складі однієї з окупаційних армій, слід вшановувати саме шляхом розміщення їх портретів на рекламних носіях для загального огляду в центрі міста. Це якийсь сюрреалізм….

Евгений
25.08.2015 at 19:24

Как по мне лучше бы или убрать их вобще или разместить там какуюто инфу полезную для жителей города и для гостей города (отдыхающих) а лавочки там поставить надо однозначно

Ramirez
25.08.2015 at 20:31

Ну от… ви перемогли. Ніяких стрічок, ніяких героїв… Гордіться собою.

Віталій
25.08.2015 at 22:24

Ізвінітє, а до чого тут ми? ))) Хіба то ми розгромили ті сіті-лайти чи хоча б дали наказ їх зняти?))) Хіба ми вповноважені наказувати міському голові? До чого тут “ми перемогли”?))) Це міський голова вирішив, що справді потрібно зняти це неподобство. Так що всі питання до нього…)))

Ramirez
26.08.2015 at 11:13

Просто людей, які за своє життя не отримали жодної більш-менш значущої нагороди і тим паче добре усвідомлюють, що вже й не отримають, завжди буде душити жабєнтій. То алея не така, то сітілайти не такі. Стрічки сепаратиські. Шеремета он зрівняв їх із свастикою… До чого недолуге порівняння. Скільки себе пам”ятаю, обидва діди мої отримували листівки, нагороди і тому подібні речі з клаптиками тієї стрічки… Ніхто ніколи не задумувався над їх походженням, і мої вчителі історії тут ні до чого. Всі просто знали, що це елемент символу Перемоги, все. А ви мені зараз нагадуєте тих вискочок – развєнчателів легенд, що у ранкових шоу, особливо перед Новим Роком, починають розказувати про дійсне походження Діда Мороза – которий аще, як виявляється, не дитячий персонаж, а калька з скандинавського бога. А ялинка в домі – то щось з давніх язичницьких ритуалів. Захист від злих духів… Ну от питається – легше вам стало, коли ви про це дізнались? Познал мір? Те ж саме і тут… свастика на колгоспах. А свастикою що, нагороджували когось останні нехай навіть 20 чи 30 років? Чи була вона коли-небудь у пошані до того, як стала символом нацизму? Ось тому я й кажу, що ви – правдоруби, сітілайтоненависники, ви – молодці, ви перемогли.

Віталій
26.08.2015 at 12:01

))) А я ще раз питаю: до чого тут ми? На ГФХ було розміщено матеріал – і все. Хіба ми пішли і побили ті сіті-лайти? Хіба ми обляпали ті сіті-лайти зеленкою?))) Чи може ми дали наказ зняти ті стрічки? Звичайно, що ні. Але хтось таки дав той наказ! Питання – хто? Якщо міський голова – то він має діяти в межах чинного законодавства, а не керуючись публікацією на ГФХ. Якщо хтось наказав міському голові – то він мав повне право не виконувати незаконного наказу, хіба ні?))) ГФХ просто висвітлив питання, причому – НЕ ВИМАГАЮЧИ НІЧОГО!))) А от хтось вирішив напевно, що це є порушенням закону і наказав зняти це неподобство. А міський голова це виконав. Питання – до чого тут наші перемоги?))) Всі питання до того, хто дав наказ зняти і до того, хто, власне, зняв…)))
А щодо того, що обидва Ваші діди отримували листівки з георгіївською лєнточкою, то мої діти/баби до останнього вірили в те, що Лєнін найкращий і найсправедливіший. І що з того?

Ramirez
26.08.2015 at 13:26

Ні, ні, ні, що Ви. Ваше завдання фотографувати ту нещасну Алею чи що там по-Небайдужівськи, з стрічками і без них і робити з цього грьобані шок-новини Хмільниччини! “Ужоснах! Хмільник святкуватиме День Незалежності на фоні сєпарських лєнточок” або “Охтижйопт! В Хмільнику все ж таки зняли ганебні стрічки!” І так цікаво, Віталію, Ви особисто то ідентифікуєте себе у якості співавтора чи співвласника даного ресурсу, то відхрещуєтесь, мовля, яке відношення я до нього маю? Дивно)

Віталій
26.08.2015 at 13:30

Нічого дивного не бачу))) Якщо на ГФХ з’являється якась публікація, то міський голова, перш за все, повинен взяти відповідний закон, подивитися, чи наявність таких плакатів в центрі міста йому не суперечить, а вже потім робити висновки знімати чи ні…))).
Мені більш дивною виглядає поведінка міського голови, коли він бачить публікацію на ГФХ і одразу знімає. А раптом порушення закону ніякого й не було? Навіщо тоді знімати?
Дивно те, що міський голова (чи хтось міському голові) дав наказ зняти, а винні – патріоти…)))

Ramirez
26.08.2015 at 13:39

Ну до чого тут закон?)) Це ж не Лєпс з концертом приїжджає, що він є у чорному списку мінкульту. Чи мається на увазі заборона комуністичної символіки? То там про це нічого немає) До речі на новині про вину патріотів викидає помилку) Совпадєніє?

Віталій
26.08.2015 at 13:44

Тому що, відповідно до ч. 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Тобто міський голова всі свої дії має робити лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
І якщо він (чи хтось йому) дав наказ зняти плакати, то це мало б відбутися виключно на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України)))
Іншого просто бути не може))) І якщо плакати зняли, то лише керуючись якимось законом. Яким? Спитайте в Василя Пилиповича)))
А щодо новини про вину патріотів, то не знаю – в мене відкривається…)))

Ramirez
26.08.2015 at 14:00

Прочитавши про батька Грушка, який мав чи має орден Слави на стрічці… Думаю, як ви ще не запідозрили, що під ніком Ramirez пише сам Василь Іванович…))))

Віталій
26.08.2015 at 14:02

Підозри виникають через незнання))) А я знаю)))
А по великому рахунку мені байдуже, хто під яким ніком там пише…)))

Ramirez
26.08.2015 at 14:09

Плакати зняли, бо хмільничанин Тарас Носальський, використовуючи у своїй “обурливій” промові збірну із трьох коментарів (падазрЄваю, што там жодної його власної думки не прозвучало)вже вивчив азбуку Морзе… І не тільки вивчив, а й успішно передав 33-му каналу шифрограму зі своїм обуренням. Відповідно, журналіст набрала номер телефону очільника буремного ХмІльника і він повідомив їй свою думку. А коли клав трубку з виразом обличчя обкраденого Шпака А.А., прийняв миттєве рішення зачистити “бидляцьку” алею сітілайтів від геострічок разом із героями. Даби не поглиблювати резонанс. Вот і всьо)))

Віталій
26.08.2015 at 14:12

Ні, не так. Але навіть у Вашій версії рішення про те, щоб зачистити “бидляцьку” алею прийняв міський голова…))). і діяв, напевно ж, у відповідності до статті 19 Конституції. Чи Ви припускаєте, що міський голова міг перевищити свої повноваження?)))
До того ж коментар пана Носальського з’явився вже після того, як відбулося обговорення на ГФХ і тим більше після того, як плакати зняли)))

Ramirez
26.08.2015 at 14:24

Ну я й не думав, що у тім таїться якась інтрига: хто прийняв рішення витягти плакати?! Це ж очевидно хто) І ніяких порушень у тому немає. Раз хмільничани так масово обурились цим неподобством у центрі міста, то мєськой галава вимушений був на них реагувати. На то ж він і є) А Носальський фрагментарно зліпивши обурення з попередніх коментарів, став голосом невдоволених хмільничан))))

Віталій
26.08.2015 at 14:41

Міський голова змушений тільки одне – керуватися статтею 19 Конституції України. І все. А оте все про обурення і реагування – від лукавого))).

Тарас Носальський
26.08.2015 at 21:46

Тобто, рамірес має на увазі, що якщо моя думка збігається з думками інших людей то я маю тихенько мовчати в ганчірочку. 🙂 Оригінально. Якось, коли буду мати час і натхнення, напишу що я насправді думаю про радянських окупантів.

Тарас Носальський
26.08.2015 at 21:57

Тобто, рамірес має на увазі, що якщо моя думка збігається з думками інших людей то я маю тихенько мовчати в ганчірочку. 🙂 Оригінально. Якось, коли буду мати час і натхнення, напишу що я насправді думаю про радянських окупантів.
І, до речі, свою думку я висказав вже по факту події. Я навіть про статтю на форумі взнав вже після демонтажу плакатів. Тож, пане рамірес залиште свої дєвічьі фантазії при собі. 🙂

Ramirez
27.08.2015 at 07:25

Давайте не будем, аааа?)))) Я маю на увазі, що ви використали у своєму спічі вже написані іншими особами фрази. Або ж навпаки – Шеремета з Небайдужим підгледіли вашу тєкстовку. В чем я лично сомневаюсь (с) Тож, пане Носальський, краще зберіться із натхненням і напишіть все, що думаєте про окупантів. Але своїми словами)

Mahasun
27.08.2015 at 12:26

Не бачу жодної проблеми в тому щоб озвучити свої думки, якщо вони співпадають із думками інших людей. І, якщо якісь фрази подібні до висловлювань інших людей, то що треба спеціально намагатись сказати так щоб буле зовсім оригінальне висловлювання? Маразм якийсь. 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *