Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

09.01.2018

В ХМІЛЬНИКУ ЗРОБИЛИ ЩЕ ОДИН КРОК ДО ПОДОЛАННЯ КОРУПЦІЇ

Хмільник приєднався до пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи Prozorro.Продажі. Відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради було створено комітет з питань відчуження комунального майна через електронну торгову систему Prozorro.Продажі.

Тепер все комунальне майно, яке мають намір відчужити (тобто продати), продаватимуть виключно через електронний аукціон з використанням системи Prozorro.Продажі.

Більше того – вже було проведено один аукціон, під час якого продали вбудоване приміщення в будинку, по вулиці 1-го Травня, 54.

Початкова ціна приміщення була 467 637 грн, а після проведення аукціону його переможець купив приміщення за 514 500 грн, тобто майже на 50 000 грн. більше, ніж пропонувалося спочатку.

Кому цікаво, як відбуваються аукціони з продажу комунального майна, повідомляємо, що незабаром мають відбутися ще 2 аукціони з продажу комунального майна, а саме:

26 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ЗРОБИЛИ ЩЕ ОДИН КРОК ДО ПОДОЛАННЯ КОРУПЦІЇ

Віталій
10.01.2018 at 17:52

Дивні ви люди, панове коментатори))). Як один одного обсирати – то мізків вистачає. Як робити “аналіз” та інші умозаключєнія – також один поперед одного))). А тут, фактично, запровадили ініціативу, яка по своїй значимості є ну дуже важливою в протидії корупції – і жодного коменту. Хоча – чого дивуватися? Це рівень, панове, рівень…

Денис Житник
10.01.2018 at 18:54

Пане Віталію, а що коментувати і так зрозміло, без всяких аналізів, що це дуже добре, чи Ви дуже хочете овацій на свою адресу.
До речі напевно мій опонент тролик онанім сщез з форуму, бо розачарувався коли зрозумів що мер мае знати не все…

Анонім
10.01.2018 at 22:01

Так Віталію – це чудово що через цю саму систему, прозоро та чесно, провели торги з продажу занеханої споруди “котельня” по вулиці С. Муравського. Її мали намір продати вже давно, але тут конкуренція була. Хотіли обезцінити. А ось намір продати Дружбу прозоро та чесно без усіляких афер в тому числі корупції – да Віталій це дійсно заслуговує однозначної поваги причепних до цього людей. Тепер аукціони в приоритеті не будуть і гроші сфою брудну справу не зроболять. Тільки от цікаво чи хтось купить. А яка незалежна оцінка його вартості?!

Денис Житник
12.01.2018 at 00:22

Панове стосовно пропозиціі продажу кінотеатру дружба у документах не вказано що приміщення після обвалу.

Згідно цивільного кодексу продавець мае повідомити покупця про недоліки товару, а якщо приховае то це може мати негативні правові наслідки для продавця, якщо недоліки суттєві то договір може бути визнано недійсним, а міськрада повина повернути грощі отримавши назад будівлю. В любому випадку про недоліки мае бути вказано у договорі, незважаючи на те що всі у місті знають про обвал кінотеатру це необхідне для того щоб убезпечити від закидів покупця що його не попередили. Не варто приховувати справжній стан будівлі, щоб не було різноманітних непорозумінь. З інформаціі яка завантажена не можна зрозуміти станом на яку дату інвентарна справа техпаспорт на будівлю до обвалу чи після, висновки акти спеціалістів про технічний стан будівлі, після обвалу і на даний момент, немае документу про експертну оцінку. Покупець мае знати все для того щоб зважитися на цю купівлю, а часу не так уж багато.
Скачав всі документи, але не всі можу прочитати, може моі програми іх не бачуть, а може завантажилися не коректно не у тому форматі, якщо у документах е те що приміщення обвалювалося прошу мене поправити.

Анонім
12.01.2018 at 00:33

Наврядчи в перечислених документах є щось про аварійність будівлі Дружба . Але все таки мали б бути. Принаймі їхній акт обстеження за підписом головного архітектора та представника ДАБК точно має бути.

Анонім
14.01.2018 at 18:38

Дивно виходить з продажом комунального майна. Котельня по вул. Муравського 254.0 тис.грн. (заокруглив). Така будівля з великою земділянкою віддається за безцінь. Да сума за яку продадуть може збільшитися бо це аукціон. А ось початкова замала. Хорошо оцінку зробили і конкурсна комісія м/р по відбору організацій, які мають намір зробити оцінку хорошо працює!!!))). Прикла: по вул. Таращанська продали коммайно за 60.0 тис грн якщо не помиляюся, але це вроді в 2012 році. А сьогодні вже 2018 рік і долар 27. Такаж сама ситуація з кінотеатром Дружба початкова сума якщо я не помиляюся 6 600.0 тис грн (заокруглив). Мінімальна ставка 1 %. Чому по першому обєкту 10% а по другому 1%. Я бачу прямі втрати міського бюджету в даному випадку. Більш за це будівля кінотеатру має підвал, 1 та 2 поверх. За кришу не пишу бо про… бали. Така будівля коштує значно дорожче. Знову ж з оцінкою постаралися та щей 1% чому не 10%. Влада напевно таким чином хоче позбутися АВАРІЙНОГО кінотеатру Дружба. Но віддавати за безцінь при цому мати щей втрати до м/б. Як це зветься: халатність, вигода, бистрий шаг щоб зняти проблему, а може одним словом КОРУПЦІЯ))). Да може в них там є якісь положення чи порядки якими вони кируються, але відповідальності за втрати міського бюджету ніхто не відміняв. Чому мовчить фінансове управління м/р?. Я впевней що буде 1 учасник по кожному обєкту. Приклад: 1 Травня, 54. От чому така тендееція? Но вже все зробили для запобігання корупції, але чому завжди щось лізе. І я впевнений що ще багато вилізе особливо по кінотеатру. І якщо щось буде не так в результаті завершення аукціонц, я особисто звернуся до правоохоронних органів. Редчик дурень. Таке місце розташування. Та зроби там щось для дітей, але ж ні продать і все. Дітям ходити немає куди в місті…

Віталій
14.01.2018 at 19:08

А я тішуся з того, що тепер громада почне цікавитися цінами, за якими майно продається))) Бо його ж не вчора і не позавчора почали продавати. І тут все буде видно: хто, по чьом, для кого і за скільки)))

Анонім
14.01.2018 at 19:30

Да дійсно коммайно продають вже давно. Громада за його продаж нічого не знала, я вже не говорю за суми і хто купив. Вже продані майже всі котельні, що залишилися від теплоенергетичної компанії. А що буде, якщо законотворцям щось бахне в голову і індивідуального опалення не буде. Що ж потом влада буде робити. Котельні продали і що?! Громада за продаж ні слухом ні духом. Хто буде крайній? А ось сьогодні це добре, що громада буде знати все. Тема тепер кінотеатру. В Хмільнику молоді не має чим займатися. Да я забув, кабаків куча. Просто сила силенна. Є спортивна та музична школа, кудо, борьба, танці тощо. Чому щось не зробити ще для молоді тіпа кіно, театр тощо? Ось прекрасне місце кінотеатр. Але ні продать і все. І що там буде плювати всім.

Анонім
14.01.2018 at 19:43

Умови продажу кінотеатру: подальше використання об’єкта під комерційний, культурно-розважальний
комплекс. І що там буде тепер спробуйте здогадатися самі. А це кабак (зручне місце), лотереї якісь))), приміщення під оренду, а може сучасний кінотеатр, а може чергова контора для розвода людей та ще багато іншого. Спробуй здогадатися))).

Віталій
14.01.2018 at 20:03

А чого тут гадати? Я точно знаю, що там буде те, що приноситиме прибуток власнику))). Ну якщо він не придурок)))

Анонім
14.01.2018 at 20:20

Погоджуюся, але кроме доходу власнику та міському бюджету хмільниччанам, що буде з цього (я не про гроші). Не потрібно забувати, що коммайно територіальної громади міста Хмільника, яким розпоряджається влада. То варто напевно почути думку громади, що там має бути. Чи я не правий?! А так прозоро продажі це дуже добре для громади.

Віталій
14.01.2018 at 20:38

Звичайно не правий. Якби влада мала намір відбудовувати той кінотеатр – то так, громаду потрібно було б слухати, щоб визначитися, що саме там могло б бути. А якщо громадою, через своїх представників-депутатів, прийнято рішення про продаж цього об’єкту, то про що ще потрібно питати? Про те, кому продати?))) Ну то якраз є прозорий аукціон. А той, хто купить приміщення, якраз і мав би зробити маркетингове дослідження. щоб виявити те. що найбільше приноситиме прибуток. Ну й буде найкориснішим для хмільниччан, бо саме вони платитимуть за те, що він пропонуватиме.

Анонім
14.01.2018 at 21:09

Це не факт, що кінотеатр не розвалять, як піцерію і побудують нове приміщення і думку жителів ніхто не спитає. Це звичайно було б чудово, нова споруда (окраса)! Громада депутатами передає смішно аж до болю))). Ви ж знаєте, що депутати діють в своїх інтересах і навіщо це писати. І що ж тепер продадуть кінотеатр через прозоро продажі і все буде правильно тепер? Через прозоро продажі продати це вірно, але потрібно чітко визначити умови, що там має бути. Містом влада керую чи …й собачий. Ще мені смішно те, що Ви адекватна людина пишете про те, що громада депутатами передає…))))) Віталій я бачу, що Ви не тільки закони правильно читаєте, але і можете відповідь дати так, що ніби все правильно. Чи це може результат тієї угоди з мером так діє на Вас? Тіпа має бути по любому все так? А з Грушком напевно Ви такої угоди не підписували? Все ж було не так? Але за прозоро продажі Вам подяка))).

Віталій
14.01.2018 at 21:15

Нє, з Грушком нічого не підписували. І діє на мене не угода, а земне тяжіння. Виключно))). Ну і ще здоровий глузд))). І пишу я цілком логічні речі))). В нас представницька демократія. Це коли від певної кількості жителів вибирається один, який потім і представляє інтереси тих мешканців, голосуючи в раді. Це аксіома))). Мешканці під час виборів делегують своє право голосу вирішувати питання місцевого значення своїм обранцям. Крапка. А кого саме обирають, як вони виконують свої депутатські обов’язки – то вже інша справа)))

Анонім
14.01.2018 at 21:43

Це навіть добре, що Ви осознали, що не літаєте і у вас дійсно здоровий глузд є. Вам просто так вигідно щас, що все має бути добре і Ви пишете як буква закону каже. Розумієте, просто так не може бути в Хмільнику як ви пишете. Да сто пудов, що у самій раді рішили продати і продають. Майже кожний депутат діє у своїх інтересах, а де можна тикнути владу то і в інтересах жителів. Від імені жителів (обранців) легше же. Так вони собі пристосувалися. Ви ще б сказали, про те що депутати своїм обранцям про прозоро розповідають. І тут крапка. Черговий раз розсмішили…

Віталій
14.01.2018 at 21:51

Ну гарно Вам посміятися))).

Анонім
14.01.2018 at 22:07

Віталій та не реагуйте вже так. Образити ніхто не хотів. Да я знаю повноваження депутатів і про те, що вони діють лише на благо громади і те що присягу прийняли і те, що вони можуть не совєтуватися з громадою бо в них є делеговані повноваження від громади. А звітувати громаді мають чого не роблять. Просто трошки депутати не допрацьовують. Ось громада нічого і не знає. Хотів запитати. На прозоро продажі реєструватися обовязково щоб бачити всі наміри продати комунальне майно?!

Віталій
14.01.2018 at 22:12

Як не реагувати?))) Я з Вас, як і з Житника, просто сміюся))). Бо в мене, інколи, складається враження, що Ви ще дрімучіші за нього. Єдине тішить, що Ви пишете під псевдо і я не знаю, хто Ви є. Бо може бути, що ми особисто знайомі і мені б довелося змінювати про Вас свою думку під впливом Ваших коментарів на форумі))).

Анонім
14.01.2018 at 22:33

Віталій, думку свою може висловлювати кожна людина. А дрімуча чи далека вона від чогось це інше питання. Принаймі моя думка має все таки право на існування і висвітлення. Чи може Ви не погоджуєтеся і те що я пишу абсурд повний?

Анонім
14.01.2018 at 22:42

Я представляю як зараз житник строче черговий шедевр свій в якому описує те, що сам сенсей права Віталій сміється з мене більше ніж з нього))).

Віталій
14.01.2018 at 22:47

Ось тут погоджуюся))) Навіть процитую Вольтера: “Я можу не погоджуватись із вашою думкою, але я готовий віддати життя за ваше право висловлювати її”))).

Анонім
14.01.2018 at 23:14

Ось і добре, що я можу все таки продовжувати висловлювати свою думку на цьому форумі, а то я вже задумався чи варто ще щось писати… А за прозоро як говорять “респект и уважуха”))

Віталій
14.01.2018 at 23:29

Мені від того, чи Ви писатимете, чи ні – ні холодно, ні жарко)))

Анонім
14.01.2018 at 23:47

Ай то який молодець Ви). Якщо писатиму то буде жарко тут, а якщо не писати, я не тільки про себе, то яка польза з форуму буде ось вам і холод буде? Розміщення матеріалів на ресурсі це не кінцевий показник його ефективності. Не забутьтеся видалити коменти лишні)))))!

Віталій
14.01.2018 at 23:57

)))Ще раз кажу, мені абсолютно байдуже. чи писатимете Ви на ГФХ, чи ні))). Жарко… Холодно…))). Та хоч вітряно і душно!)))

Анонім
15.01.2018 at 00:04

))) Добре сказано, головне крепко)))). Добраніч більше писати не має що

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *