Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.04.2012

В Хмільницькій районній бібліотеці для дорослих відзначили учасників конкурсу малюнку

11 квітня, в Хмільницькій районній бібліотеці для дорослих було відзначено учасників конкурсу малюнку на тему профілактики захворюваності на ВІЛ/СНІД. Конкурс малюнку – це елемент проекту добровольця Корпусу Миру США в Україні Річарда Віллануеви, який реалізовувався за сприяння громадської організації «ПРАВО» та районної бібліотеки для дорослих.

В рамках проекту було проведено два тренінги для тренерів (для працівників медичних закладів міста та учнів навчальних закладів), проведено фестиваль фільмів з профілактики ВІЛ/СНІДу, а також семінар для учнів Аграрного ліцею. Конкурс малюнку, зокрема відзначення його переможців, став завершальним заходом в рамках проекту.

Під час заходу в бібліотеці, було підведено підсумки реалізації проекту, а також ознайомлено учасників презентації з результатами конкурсу малюнків. Всі учасники конкурсу отримали сертифікати, які підтверджують участь в конкурсі.

За умовами конкурсу, дві найкращі роботи було розміщено на сіті-лайтах міста. Переможцями стали: Ліпніцька Наталія (школа №4) та Канахівський Євген (школа №2).

Вашій увазі пропонується фотозвіт про проведення заходу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *