Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.02.2014

В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ САМОРОЗПУСТИЛИСЯ ФРАКЦІЇ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ТА КОМУНІСТІВ…

logoСьогодні відбулося засідання фракції Партії регіонів в Хмільницькій районній раді, яка прийняла рішення про саморозпуск.

Про це повідомляє Офіційний сайт Хмільницької районної ради.

Також депутати обговорили стан справ в державі, засудили дії силовиків та радикальних груп, що призвели до загибелі людей, підтримали рішення Верховної Ради щодо повернення військ на місця постійної дислокації.

Варто зазначити, що всі присутні депутати від Партії регіонів заявили про свій вихід з партії, зокрема про свій вихід з партії зазначив заступник голови Хмільницької районної ради Юрій Дячок.

Як повідомляє джерело, цього ж дня відбулося засідання депутатської  фракції Комуністичної партії України  Хмільницької районної ради, на якому було прийнято рішення про саморозпуск.

One Comment on “В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ САМОРОЗПУСТИЛИСЯ ФРАКЦІЇ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ТА КОМУНІСТІВ…

Іван
22.02.2014 at 00:26

Для Дячка смерть шести майданівців до 18 лютого не було достатньо не виходу з кривавої партії влади. Від нього ще 17 лютого Народне віче Хмільника вимагало залишити ПР. ВІН КАТЕГОРИЧНО ТОДІ ВІДМОВИВСЯ. А сьогодні коли загинуло близько 100 осіб він вже заявляє про вихід з партії регіонів. Це класичний приклад діяльності регіоналів в Україні та як вони цінують життя громадян України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *