Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.03.2017

В ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА НАД РОЗРОБКОЮ ПРОГРАМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ПРАВОВОЮ ДОПОМОГОЮ

Сьогодні відбулося засідання робочої групи, яка напрацьовувала пропозиції до районної програми забезпечення населення безоплатною правовою допомогою.

Участь в засіданні взяли представники Хмільницького бюро правової допомоги та представники громадської організації «ПРАВО».

Під час засідання було обговорено проблемні питання забезпечення населення безоплатної правовою допомогою, а також визначено потенційні заходи, які увійдуть до проекту районної програми забезпечення населення безоплатною правовою допомогою.

Подібні зустрічі, спрямовані на визначення проблемних питань в забезпеченні населення правовою допомогою, вже відбулися з правовими консультантами, які працюють в сільських громадах, а також з сільськими головами Хмільницького району.

проект «Безоплатна правова допомога в Хмільницькому районі: посилюємо правові можливості громад» реалізовується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою районною радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *