Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

03.08.2016

В ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ РОЗВИВАТИМУТЬ СІЛЬСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ

______1372683797Нещодавно в Хмільнику, під час спільного засідання колегії районної державної адміністрації та координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, було презентовано спільний проект Хмільницької районної ради та громадської організації «ПРАВО» «Розвиток сільського зеленого туризму в територіальних громадах Хмільницького району».

DSCN8103

Презентував проект голова ради громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.

В своєму виступі пан Віталій розповів про мету та основні завдання проекту, які планується виконати в рамках його реалізації. Зокрема він зазначив. Що проектом передбачається розробка навчальної програми та методичних рекомендацій для осіб, які мають намір започаткувати сільський зелений туризм в себе в громаді, формування та проведення навчання для представників територіальних громад Хмільницького району, а також створення механізму отримання жителями територіальних громад Хмільницького району інформаційної, методичної та практичної допомоги в започаткуванні сільського зеленого туризму.

DSCN8131

Також пан Віталій зазначив, що навчальною програмою, окрім, власне, теоретичного та практичного блоків, передбачено 2 ознайомчих візити до с. Гайове Барського району та до с. Буша Ямпільського району, де наразі створено осередки сільського зеленого туризму.

Для довідки:

Проект «Розвиток сільського зеленого туризму в територіальних громадах Хмільницького району» став переможцем ХІІІ Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад і є частиною районної програми розвитку туризму в Хмільницькому районі на 2016-2017 роки.

One Comment on “В ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ РОЗВИВАТИМУТЬ СІЛЬСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ

Віктор
06.08.2016 at 19:56

Вчать…може й навчать… а туризму…….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *