Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

20.05.2017

В ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ЗАТВЕРДИЛИ ПРОГРАМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ПРАВОВОЮ ДОПОМОГОЮ

Депутати Хмільницької районної ради затвердили Програму забезпечення безоплатною правовою допомогою населення Хмільницького району на 2017-2018 роки.

Проект програми розроблявся експертами громадської організації «ПРАВО» за участі посадових осіб Хмільницької районної ради, депутатів, сільських голів, працівників Хмільницького Бюро правової допомоги, а також правових консультантів, які працюють в сільських громадах Хмільницького району. Від представників кожної цільової групи було отримано інформацію, проаналізовано, зроблено відповідні висновки, які й лягли в основу проекту Програми.

Основними завданнями програми є:

  • Покращити рівень доступу громадян до отримання безоплатної правової допомоги для захисту своїх прав.
  • Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення з питань законодавства щодо можливостей захисту порушених прав у судовому порядку.
  • Створити комплексну інформаційно-аналітичну систему забезпечення населення безоплатною правовою допомогою.
  • Запровадити механізм навчання для молоді щодо прав людини та гендерної рівності.
  • Запровадити механізм підвищення рівня знань та навичок вчителів права сільських шкіл Хмільницького району щодо прав людини та гендерної рівності.
  • Запровадити механізм підвищення знань та навичок сільських голів та секретарів сільських рад щодо надання безоплатної первинної правової допомоги.
  • Провести конкурс на залучення юридичних осіб приватного права до надання безоплатної первинної правової допомоги в сільських громадах Хмільницького району.
  • Розширити мережу шкільних служб порозуміння в Хмільницькому районі.
  • Запровадити механізм інформування населення про історії успіху щодо забезпечення населення безоплатної правової допомогою.

З повним текстом програми можна ознайомитися ТУТ).

Варто зазначити, що Програму забезпечення безоплатною правовою допомогою населення Хмільницького району на 2017-2018 роки розроблено в рамках проекту громадської організації «ПРАВО» «Безоплатна правова допомога в Хмільницькому районі: посилюємо правові можливості громад», який реалізується в партнерстві з Хмільницькою районною радою, Хмільницьким Бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

2 Comments on “В ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ЗАТВЕРДИЛИ ПРОГРАМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ПРАВОВОЮ ДОПОМОГОЮ

Денис Житник
20.05.2017 at 16:54

Які це юридичні особи приватного права залучать до надання правовоі допомоги? І за що ім будуть платити 800 тис грн. Як саме вони будуть надавати таку допомогу, треба ж по селах іздити? Є ж бюро правовоі допомоги і адвокати які здійснюють таку допомогу?

Лесь
21.05.2017 at 10:04

800 тисяч? Звідки така сума?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *