Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.12.2012

В ХМІЛЬНИЦЬКИХ ДИТЯЧИХ САДОЧКАХ БЕЗКОШТОВНО ХАРЧУВАТИМУТЬСЯ ДІТИ-СИРОТИ ТА ДІТИ, ПОЗБАВЛЕНІ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

На розгляд виконавчого комітету Хмільницької міської ради мають намір винести проект рішення, яким буде встановлено розмір батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста на 2013 рік.

Своєрідною новацією цього проекту рішення є те, що, окрім дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України  «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», за харчування, за умови, що рішення все ж таки затвердять, не платитимуть і діти-сиріт та діти, позбавленні батьківського піклування. В рішенні, яке було чинним в 2012 році ця категорія дітей була відсутня.

Інші громадяни, які мають дітей, що відвідують дитячі садочки, платитимуть 45% від фактичної вартості харчування однієї дитини в день з розрахунку фактичної вартості за минулий квартал;

Для батьків, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років (або дітей, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, – до закінчення навчальних закладів, але  не довше ніж до досягнення ними 23 років) плата буде встановлена на рівні 22,5% від фактичної вартості харчування однієї дитини в день.

3 Comments on “В ХМІЛЬНИЦЬКИХ ДИТЯЧИХ САДОЧКАХ БЕЗКОШТОВНО ХАРЧУВАТИМУТЬСЯ ДІТИ-СИРОТИ ТА ДІТИ, ПОЗБАВЛЕНІ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

Віктор
11.12.2012 at 11:23

платитимуть 45% від фактичної вартості харчування однієї дитини в день з розрахунку фактичної вартості за минулий квартал
може за минулий місяць??? чи цього разу по завершенню кварталу потрібно буде платити???!!

Віталій
11.12.2012 at 11:26

Ні. в проекті рішення сказано саме за минулий квартал. До речі, як на мене, то розрахунок вартості не має відношення до періодичності оплати.

Віктор
11.12.2012 at 12:58

Віталій, ціни на будь які товари чи послуги по свому факту різняться як в з розрахунку за квартал так і з розрахунку за місяць!!! Ти згоден???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *