Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.09.2011

В Голодьках встановлено своєрідний футбольний рекорд

Найстаршому учаснику товариської зустрічі сільських ветеранських команд виповнилося 71 рік!!!

28 серпня 2011 року, на стадіоні села Голодьки відбулася товариська зустріч по футболу між ветеранськими командами сіл Широка Гребля та Голодьки. Ініціаторами та організаторами матчу виступили Антон Григорович Кащеєв та Володимир Володимирович Ткач.

На зелений газон вийшли футболісти, які входили до складу сільських команд Голодьок та Широкої Греблі ще у сімдесяті роки – найстаршому з учасників Степану Мельнику на момент зустрічі виповнився 71 рік!!!

Зустріч проходила в дружній, хоча й напруженій атмосфері. Після двох таймів суддя, в якості якого виступив Лободзінський Анатолій Іванович, зафіксував рахунок 4:4.

Після футбольної зустрічі відбулося спілкування в дружній невимушеній обстановці під час якого учасники пригадали минулі футбольні баталії в яких їм довелося брати участь.

Такі зустрічі вже стали традиційними. На думку організаторів подібні заходи дозволяють залучити людей старшого віку до культурного життя своїх громад, а також формують в молодого покоління позитивне ставлення до здорового способу життя

Організатори висловлюють щиру вдячність всім, хто долучився до організації та проведення футбольної зустрічі, а особливо підприємцям – вихідцям з села Голодьки, – Олександру Білашу та Михайлу Миронюку.

2 Comments on “В Голодьках встановлено своєрідний футбольний рекорд

Віктор
08.09.2011 at 10:57

приємно, що такі матчі мають місце в футбольному житті нашого краю)

Віталій
08.09.2011 at 14:16

Приємно, що є люди, які організовують такі матчі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *