Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.07.2019

В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИЛИ ПРО РЕФОРМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

В конференц-залі міської ради відбувся тренінг на тему «Децентралізація влади в Україні як механізм розвитку громад». Участь в заході взяли посадові особи виконавчих органів міської ради, члени громадської ради при виконавчому комітеті, представники громадськості з міста Хмільника та села Соколови, яке входить до Хмільницької ОТГ.

В якості тренерів виступили експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох.

На початку заходу учасники мали можливість попрацювати в робочих групах, де обговорювали причини, що спонукали до проведення реформи місцевого самоврядування в Україні.

Після презентації результатів напрацювань учасники мали можливість подискутувати щодо особливостей здійснення місцевого самоврядування на рівні села, району та області.

Наступним етапом навчання була міні-лекція про історію спроб проведення реформи місцевого самоврядування, про причини, які спонукали до її проведення, про Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, а також про Методику формування спроможних громад та Перспективний план.

По завершенню експерти організації відповіли на питання учасників.

Навчання відбулося з ініціативи громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради та за організаційного сприяння виконавчого комітету міської ради. За задумом, у другому півріччі 2019 року планується проведення циклу тематичних навчань для посадових осіб місцевого самоврядування та громадських активістів з актуальних питань розвитку громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *