Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.07.2020

В ХМІЛЬНИКУ ПОГОДИЛИ ОСТАТОЧНИЙ ВАРІАНТ ПРОЕКТУ СТАТУТУ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ – відбулися консультації між експертами громадської організації»ПРАВО» та посадовцями

В конференц-залі Хмільницької міської ради відбулося засідання «круглого столу», під час якого експерти громадської організації «ПРАВО» та посадовці міської ради обговорили остаточний варіант проекту Статуту Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади.

Незабаром документ буде оприлюднено для ознайомлення та проведення громадського обговорення. Передбачається проведення низки комунікативних заходів, в тому числі й в громадах, які, після місцевих виборів, увійдуть до складу Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади.

Варто зазначити, що раніше експертами громадської організації «ПРАВО» було проаналізовано діючу редакцію Статуту територіальної громади міста Хмільника і дійшли висновку, що окремі норми Статуту застаріли та не відповідають чинному законодавству, що створює перешкоди, а інколи – унеможливлює участь членів територіальної громади в процесах прийняття рішень.

Експертами проекту було розроблено пропозиції щодо оновлення Статуту та приведення його у відповідність до вимог чинного законодавства, які було надіслано на ім’я Хмільницького міського голови.

Розпорядженням міського голови було створено відповідну робочу групу, члени якої дійшли висновку в недоцільності коригування чинної редакції Статуту громади, погодившись, що варто розробити принципово новий документ, взявши за основу рекомендації Міністерства регіонального розвитку.

Експертами громадської організації «ПРАВО» було проведено аналіз Методичних рекомендацій та підготовлено проект Статуту Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади, а також коментарі до норм Статуту, які потребують додаткових консультацій з представниками всіх цільових груп (міським головою, депутатами міської ради, старостою, інститутами громадянського суспільства, громадськості тощо).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *