Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.08.2019

В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУДУТЬСЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ЩОДО НОРМАТИВНОГО ВРЕГУЛЮВАННЯ ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПЕТИЦІЙ

Хмільницька міська рада та її виконавчий комітет підтримали ініціативу громадських організацій щодо проведення консультацій з громадськістю щодо нормативно-правового врегулювання порядку подання та розгляду електронних петицій, адресованих Хмільницькій міській раді.

Отже, запрошуємо всіх, кому цікава ця тема, взяти участь в засіданні «круглого столу», на тему: «Нормативно-правове врегулювання подання та розгляду електронних петицій у Хмільницькій міській ОТГ».

Захід відбудеться 13 серпня 2019 року о 14.00 год. у конференц-залі Хмільницької міської ради (4 поверх).

До участі в заході запрошено представників Хмільницької міської ради, депутатів міської ради, громадську раду при виконавчому комітеті міської ради, активних громадян.

Варто зазначити, що з ініціативою щодо проведення таких консультацій з громадськістю виступили 5 громадських організації, а саме:

  • громадська організація «ПРАВО»;
  • громадська організація «Центр аналізу місцевої політики»;
  • громадська організація «НАШ ВИКЛИК»;
  • громадська організація «Туристично-оздоровча Україна»;
  • громадська організація «Спілка учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району.

Порядком проведення консультацій з громадськістю виконавчими органами Хмільницької міської ради визначено, що у разі, коли пропозиція щодо проведення консультацій з громадськістю з одного й того ж питання надійшла на ім’я міського голови від не менше ніж від трьох інститутів громадянського суспільства, такі консультації проводяться обов’язково протягом одного тижня з моменту надходження пропозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *