Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.03.2021

В ХМІЛЬНИКУ ОБГОВОРИЛИ ПРОЕКТ ПРОГРАМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ БЕЗОПЛАТНОЮ ПРАВОВОЮ ДОПОМОГОЮ

Сьогодні відбулися консультації в формі засідання «круглого столу», під час якого було обговорено проект програми забезпечення населення Хмільницької громади безоплатною правовою допомогою.

Участь в консультаціях взяли експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох, а також посадові особи Хмільницької міської ради, а саме: секретар міської ради Павло Крепкий, начальник фінансового управління міської ради Тетяна Тищенко та начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради Наталія Мазур.

Під час «круглого столу» було обговорено заходи програми забезпечення населення безоплатною правовою допомогою, механізми їх фінансування, а також перспективи залучення позабюджетних коштів на реалізацію програми.

Після внесення всіх необхідних коригувань в проект програми, її буде оприлюднено для громадського обговорення, після чого винесено на розгляд депутатів Хмільницької міської ради.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *