Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

30.07.2021

В ХМІЛЬНИКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ БРЕНДБУК ГРОМАДИ

29 липня 2021 року у Хмільницькій міській раді проведено презентацію «Брендбуку», який тиждень тому затвердила міська рада.

Участь у заході взяли: керівники структурних підрозділів міської ради, представники бібліотечних та музейних закладів, громадських організацій, організатори заходів, виробники туристичної, сувенірної та промоційної продукції.

Про зміст бренбуку, образ бренду, його місію та єдину стилістику логотипів розповіли:

Олена Драч – начальниця відділу розвитку підприємництва, сфери послуг та енергоменеджменту управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції міської ради та Віталій Дорох – експерт громадської організації «ПРАВО».

Під час презентації також розглянули приклади недопустимих форматів використання логотипів Хмільника і Хмільницької міської ради.

Озайомилися із прикладами використання стилю Хмільницької міської ради на конвертах, візитках, теках, а також застосування бренду на брошурах, книгах, бланках, візитках, футболках, блокнотах, туристичних табличках, покажчиках тощо.

Електронна версія Брендбуку розміщена на офіційному веб-сайті Хмільницької міської ради у Розділі «Курорт Хмільник»за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *