Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

07.10.2022

В ХМІЛЬНИКУ РОЗПОЧАЛАСЯ ІІ СЕСІЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ШКОЛИ ПАРТИСИПАЦІЇ

В Хмільнику розпочала роботу ІІ сесія Регіональної школи партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО». Представники 5 громад Вінниччини, а саме: Хмільницької, Війтівецької, Жмеринської, Барської та Студенянської завітали до гуманітарного хабу «Мурашник» для того, щоб покращити свої знання та навички в сфері інтеграції та соціалізації внутрішньо переміщених осіб в життя приймаючих громад.

Під час ІІ сесії Школи команди ознайомляться з  кращими практиками інтеграції ВПО в життя громад, а також з правилами фандрейзингу (процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо)).

Варто зазначити, що команди матимуть можливість взяти участь в конкурсі міні-грантів та залучити кошти на реалізацію власних, розроблених під час Школи, ініціатив. Конкурс вже оголошено і команди працюють над своїми заявками.

По завершенню першого навчального дня гості нашої громади мали можливість відвідати міський краєзнавчий музей та музей «Черевичок».

Для довідки:

Регіональна школа партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО» відбувається в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.

У Вінницькій області реалізацію проєкту координує громадська організація «ПРАВО».

Контактна особа:

Віталій Дорох

067 425 84 94

pravo.ngo@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *