Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.08.2021

В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПІДГОТОВЛЕНО МЕДІАТОРІВ ДЛЯ ТРЬОХ ШКІЛЬНИХ СЛУЖБ ПОРОЗУМІННЯ

Сьогодні завершився чотирьохденний тренінг «Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння», під час якого учні та учениці навчальних закладів сіл Березни, Лозови та Великого Митника опановували практичні навички вирішення конфліктних ситуацій, які можуть виникати під час навчального процесу.

Організатором навчання виступила громадська організація «ПРАВО».

Навчання в Школі медіаторів проводили координаторка напрямку медіації, тренерка, фасилітаторка Тетяна Шевчук та тренерка, фасилітаторка Людмила Бузівська.

По завершенні тренінгу всі учасники та учасниці отримали сертифікати.

Захід відбувся в рамках реалізації Програми забезпечення безоплатною правовою допомогою населення Хмільницької міської територіальної громади на 2021-2022 роки.

Одним з заходів програми є створення та налагодження діяльності Шкільних служб порозуміння в навчальних закладах Хмільницької громади. В результаті проведення цього тренінгу в школах Березни, Лозови та Великого Митника буде створено Шкільні служби порозуміння.

Шкільна служба порозуміння (ШСП) – це команда підготовлених старшокласників-посередників (медіаторів), які допомагають своїм ровесникам розв’язувати конфлікти мирним шляхом, використовуючи у роботі відновні практики – медіацію однолітків, коло тощо – і працюють над формуванням безпечної атмосфери в навчальному закладі. Роботу ШСП організовує координатор, зазвичай психолог або соціальний педагог, який пройшов підготовку і володіє знаннями та навичками з організації та керування ШСП.

Медіація – це добровільний і конфіденційний процес, у якому нейтральна третя особа (медіатор) допомагає сторонам знайти взаємоприйнятний варіант вирішення ситуації, що склалася. Особливою рисою медіації є те, що сторони спільно беруть на себе відповідальність за прийняття рішення та його виконання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *