Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.09.2021

В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА З ВПРОВАДЖЕННЯ СЕРВІСУ ВІДКРИТЕ МІСТО» – відбулося чергове засідання круглого столу

8 вересня в конференц-залі Хмільницької міської ради було проведено чергове засідання круглого столу, під час якого обговорено нормативно-правову базу, яку потрібно затвердити для запровадження в Хмільницькій громаді сервісу «Відкрите місто».

Участь в заході взяли експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній, Володимир Плахотнюк та Віталій Дорох, посадові особи Хмільницької міської ради та представники комунальних підприємств.

Віталій Дорох ознайомив присутніх з нормативно-правовою базою, яка регламентує застосування сервісу «Відкрите місто».

Окремо було обговорено з представниками структурних підрозділів та комунальних підприємств, яких було визначено під час попереднього засідання круглого столу, алгоритм роботи сервісу «Відкрите місто» та процедуру реагування на повідомлення, що надходитимуть від членів громади через цей сервіс. 

Після цього відповідальним структурним підрозділам та комунальним підприємствам було визначено термін, протягом якого потрібно визначити конкретних осіб для роботи з сервісом «Відкрите місто», зазначивши їх контактні дані. Після цього проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про реалізацію спільного проєкту «Розвиток інструментів civic tech в Хмiльницькiй громаді», яким має бути затверджено склад робочої групи з питань впровадження інтерактивної веб-платформи «Відкрите місто» в Хмільницькій міській територіальній громаді, а також Порядок роботи виконавчих органів міської ради з повідомленнями, що надійшли через інтерактивної веб-платформи «Відкрите місто» буде оприлюднено та винесено на розгляд виконавчого комітету міської ради. 

Матеріал підготовлено громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Хмільницькою міською радою, Центром аналізу місцевої політики та Хмільницьким бюро правової допомоги у межах проєкту «Розвиток інструментів «civic tech» в Хмільницькій громаді» за підтримки проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

Національну платформу е-демократії E-DEM створено Фондом Східна Європа в межах швейцарсько-української Програми EGAP.

Детальніше про проєкт «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому» читайте за посиланням https://cutt.ly/GjWxA5C.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *