Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.06.2021

В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНЕ ЩЕ ДОСТУПНІШОЮ

Сьогодні відбулося засідання робочої групи, яку створено для розроблення та підготовки Порядку розміщення наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних. До складу цієї робочої групи увійшло 3 експерти громадської організації «ПРАВО», а саме: Олена Черній, Володимир Плахотнюк та Віталій Дорох.

Під час засідання було обговорено норми законодавства щодо обов’язку розпорядників публічної інформації оприлюднювати публічну інформацію в формі відкритих даних, обговорено сучасний стан з оприлюдненням в Хмільницькій громаді, а також обговорено подальші дії робочої групи в сфері забезпечення відкритості та прозорості міської ради та її виконавчих органів.

Члени робочої групи домовилися про те, що варто провести відповідне навчання як для керівників структурних підрозділів, так і для уповноважених представників розпорядників інформації, а також про необхідність проведення більш детального аудиту стану оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних структурними підрозділами міської ради. Ці заходи планується провести в липні 2021 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *