Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.01.2021

В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ТРИВАЄ РОЗРОБКА ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА – відбулася координаційна зустріч учасників проекту

В рамках проєкту «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні», що реалізується Громадською спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки  National Endowment for Democracy (NED), відбулася координаційна зустріч представників громад учасників проекту.

Хмільницьку громаду представляли начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Наталія Мазур та Голова Ради громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.

Під час зустрічі представники громад – учасниць проекту поділилися своїми напрацюваннями в сфері розробки місцевих програм розвитку громадянського суспільства, а також окреслили свої подальші кроки. Зокрема, представники Хмільницької громади зазначили, що наразі вже створено робочу групу, до складу якої увійшли посадовці міської ради та представники громадськості, а також проведено аналіз поточного стану розвитку громадянського суспільства в Хмільницькій громаді.

Також було акцентовано увагу на тому, що в п’ятницю, 29 січня, о 13.00, в конференц-залі міської ради, буде проведено чергове засідання робочої групи, під час якого буде презентовано результати аналізу стану розвитку громадянського суспільства в Хмільницькій громаді, а також обговорено окремі напрямки майбутньої програми.

Захід відбувся в рамках проєкту «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні», що реалізується Громадською спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки  National Endowment for Democracy (NED).

27 та 28 серпня відбувся перший етап проекту –  навчальна зустріч. Хмільницьку громаду представляли:

  • начальник фінансового управління Тетяна Тищенко,
  • начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюНаталія Мазур,
  • провідний спеціаліст відділу прогнозування та залучення інвестицій управління економічного розвитку та євроінтеграції Наталя Мельник,
  • Олена Черній та Віталій Дорох (громадська організація «ПРАВО»,
  • Яків Настасюк(громадська організація «Туристично-оздоровча Україна).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *