Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

16.07.2013

В МІСЬКІЙ РАДІ ХМІЛЬНИКА ЗНОВУ ВИРУВАЛИ ПРИСТРАСТІ

gerbУ вівторок відбулася чергове пленарне засідання Хмільницької міської ради. Першим питанням депутати розглядали звіт депутатської комісії, яка досліджує відповідність прийнятих рішень озвученим на сесії.

Цього разу на засідання був присутнім головний фігурант «справи» секретар міської ради Петро Дреженков.

Забігаючи наперед варто зазначити, що проект рішення депутатської комісії, в якому йшлося й про висловлення недовіри пану Дреженкову, так і не набрало необхідної кількості голосів. 

Але під час розгляду цього питання прозвучали дві доповідь: пані Карпенко, яка висловила позиції тимчасової контрольної комісії, та пана Дреженкова, який намагався переконати депутатів, що грубих порушень в його діяльності не було.

Пропонуємо вашій увазі ці два виступи. Першою доповідала пані Тетяна Карпенко:

А тепер пропонуємо виступ Петра Дреженкова:

18 Comments on “В МІСЬКІЙ РАДІ ХМІЛЬНИКА ЗНОВУ ВИРУВАЛИ ПРИСТРАСТІ

Небайдужий
16.07.2013 at 23:12

Бреше Петя з перших же слів, кажучи, що для договорів земельного сервітуту законодавством не передбачено державної реєстрації. Для договорів так, але для права сервітуту (тобто обтяження прав, така реєстрація прямо встановлена законом).
Договір земельного сервітуту набирає чинності не одразу після підписання, а лише після проведення державної реєстрації відповідного права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень згідно п.2 ч.1 ст. 4 ЗУ “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.
Далі дуже важко зрозуміти, про що він там лепече, оскільки дикція у Петра ні в дугу, але раджу уважно проглянути той ролик, оскільки там можна побачити петіні думки під час читання відмазок. Як на мене, ті думки цікавіші за самі відмазки, котрі, як і очікувалося є надзвичайно брехливими і просто тупими 🙂

Небайдужий
16.07.2013 at 23:17

До речі, тут дуже цікаво про сервітут написано http://zem.ua/index.php/uk/50-dorozhni-karti-pokrokovi-skhemi/326-yak-zareestruvati-dogovir-zemelnogo-servitutu

Пронира
16.07.2013 at 23:24

Xтось розуміє з слуxачів, що той невміняємий ліпить??

дмитро
16.07.2013 at 23:26

Більшого брехуна ще не чув…… А вася мовчить , петя заборонив ляпати?

дмитро
16.07.2013 at 23:28

Чув в міській раді працюють правоохоронні органи?

Пронира
17.07.2013 at 00:00

Заборонив…))) Той в перерві знову проінтерв”юірувався не гірше ніж минулого разу ))))

Віталій
17.07.2013 at 00:03

Шото я не зрозумів… Про що мова?

Пронира
17.07.2013 at 00:14

Читаємо коментар дмитра крізь один до верxу ))

Небайдужий
17.07.2013 at 00:20

А кого цього разу мер ощасливив своїми одкровеннями? 🙂

ТАК НАДО
17.07.2013 at 00:29

він вже усіх замучив своїми одкровеннями))) може, до святого отця їх обох??? так сказать, нечистого вигнати, що попутав чисті помисли та діяння))))

LEON
17.07.2013 at 07:43

Я не можу прокоментувати цей дитячий лепіт тому, що вибачте, ніхера, не зрозумів на якій мові він прозвучав. По друге, я не впевнений, що цей дебіл спираючись на статті законодавчих актів трактував їх так, як це необхідно. Тому прошу тимчасову комісію, по можливості, перевірити аудіозапис виступу з текстами зачитаних ним статей, які викладені в Законах.

LEON
17.07.2013 at 07:45

Хто із депутатів проголосував “за” пропозицію тимчасової контрольної комісії?

Небайдужий
17.07.2013 at 09:23

Якщо людина впевнена в своїй правоті і дійсно бажає спростувати, висунуті про неї, звинувачення, вона зробить усе можливе для того, щоб її аргументи були почуті і, найголовніше, зрозумілі для аудиторії, яку вона намагається переконати. Коли ж “крити немає чим”, а заперечити потрібно, бо “так нада”, відбувається отой цирк, який на сесії продемонстрував Петрик. Пишеться довга і максимально плутана промова, наповнена купою беззмістовних посилань на різноманітні статті різноманітних нормативних актів, абсолютно не пов’язаних зі змістом висунутих звинувачень, щоб звучало “по-солідніше”. Весь цей словесний “вініґрет” зачитується з максимально невнятною скоромовкою. І ву а ля! Ефекту досягнуто! Ніхто ні фіга не второпав, але усвідомив, що клієнт таки готував якісь виправдання, готував їх довго, нудно, і можливо ретельно, а розібрати оті, вилиті ним з трибуни, “законодавчі помиї” у пересічного депутата немає ніякої змоги по причині відсутності належної юридичної кваліфікації та банального часу на перевірку та осмислення почутої тарабарщини.
Звичайний прийом класичного пройдисвіта.
Це ж на скільки треба себе не поважати, щоб терпіти зверхність над собою цього нікчеми і шахрая. На половину депутатського корпусу дивитися просто гидко, а згадувати про них без матюків навіть не хочеться. Ганьба!

Віталій
17.07.2013 at 10:01

Тут все таки варто віддати налене міському голові та заступнику. До сесії вони справді готувалися, на відміну від опозиційних депутатів. і готувалися перші особи таки ретельно. А підготовка полягала в тому, що громадян та опозиційних депутатів спробували (і таки вийшло!))) зіштовхнути лобами. Громадянам заклали у вуха інформацію, що “купка” депутатів не хоче, щоб їм надавалися земельні ділянки, місця під забудову чи ділянки на встановлення гаражів. І громадяни таки повірили. Але ж про це ніхто й не говорив!))) Пригадується. як під час сесії, одна пані показувала всім угоду. рішення і дуже кричала. що в неї все законно. І я не переконаний. що вона зрозуміла суть справи. Зараз ця громадянка має на руках рішення сесії, але того, що це рішення прийнялося кимись одноосібно і не заслуховувалося депутатами вона так і не зрозуміла…

LEON
17.07.2013 at 15:46

Мер і його заступник дійсно підготувалися до цієї сесії. По перше вони зуміли направити сесію у вигідне для них русло і до тогож запросили на сесію певну групу громадян, які активно їх підтримували. У васі такі є, це ті, які утримують сільськогосподарських тварин і залежні від послуг ветиринарної служби. Опозиційні сили допустилися помилки і не зуміли збільшити своі сили хочаб до 22-23 депутатів. При такій кількості , навіть при відсутності двох дапутатів можна було б розраховувати на перемогу. Проте надія зникає останньою. Вихід з любої ситуації існує і її розкривати на сайті ніхто не буде. Нехай це залишиться таємницею длядля провладноі більшості.

Віталій
17.07.2013 at 17:43

???))) Якої більшості??? Провладної???))) А вона існує?))) Як на мене, то тут ситуація така: опозиційна більшість стала заручницею провладної меншості…)))

LEON
17.07.2013 at 18:30

Ситуація дійсно 50х50. Навіть при такому розкладі провладні депутати знаходяться в меншості. Цілком погоджуюся з вашою думкою.

дмитро
17.07.2013 at 23:17

Ситуація ніколи б не стала такою про наявності порядного, чесного керівника у місті. Керівника повинні поважати, а не нинавидіти інакше глухий кут…….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *