Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

20.11.2018

В МІСЬКОМУ ПАРКУ МОЖУТЬ З’ЯВИТИСЯ ВУЛИЧНІ ЗАРЯДКИ ДЛЯ ГАДЖЕТІВ ТА БЕЗКОШТОВНИЙ Wi-Fi

Сьогодні відбулося засідання комітету з впровадження проекту ПРОМІС, який розглянув ситуацію, що склалася під час реалізації проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки».

Справа в тому, що одним з заходів проекту було встановлення на маршрутних таксі міста систем, які б дозволили автоматизувати оголошення зупинок, а також налагодити систему моніторингу руху пасажирського транспорту.

На жаль, міськвиконком не дійшов згоди з перевізником щодо встановлення та збереження обладнання. Тому було прийняте рішення відмовитися від реалізації цього заходу і обговорити ситуацію, що склалася, під час засідання комітету з впровадження проекту ПРОМІС.

Члени комітету одностайно пристали на пропозицію щодо використання коштів, які було передбачено на систему моніторингу та оголошення зупинок пасажирського транспорту на встановлення в міському парку ім.. Шевченка обладнання, яке дозволить заряджати мобільні пристрої від сонячних батарей, а також покриє безкоштовним Wi-Fi всю територію міського парку.

Тепер слово за проектом ПРОМІС: якщо такі витрати буде дозволено та внесено зміни в змістовну частину проекту та його бюджет, то незабаром громадська організація «ПРАВО», яка є виконавцем проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки», закупить необхідне обладнання.

Захід відбувся в рамках проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки», що реалізується Хмільницькою міською радою, в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО» за фінансування Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *