Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.11.2022

В “МУРАШНИКУ” МОЖНА ОТРИМАТИ ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ

В Гуманітарному хабі «Мурашник» можна отримати психологічну допомогу: тут працює група психологічної взаємопідтримки та самодопомоги для внутрішньо переміщених осіб. Усі ВПО котрі проживають у Хмільницькій територіальній громаді мають можливість долучитись до зустрічей групи.

Метою таких зустрічей є побудова групи підтримки та здобуття навичок подолання стресових життєвих ситуацій. Робота групи базується на принципах конфіденційності, поваги, емпатії, рівності та прийняття іншої думки.

ВПО мають можливість доєднатися до групи за попереднім записом за тел. 096 900 58 71, або завітати особисто в Гуманітарний хаб «Мурашник» за адресою: м. Хмільник, площа Перемоги, 3 (підвальне приміщення Універмагу, праворуч від суші-бару «Бомба-Ракета»).

Групи фасилітуватиме Тетяна Шевчук (психологиня з 9 річним практичним досвідом, 3 річним груповим і індивідуальним терапевтичним досвідом). Медіаторка, фасилітаторка діалогів.

Допомога надається в рамках реалізації проєкту «Хмільницька громада – дружня для всіх», який виконується громадською організацією “ПРАВО”, в партнерстві з Хмільницькою міською радою, Мережею правового розвитку та гуманітарним хабом «Мурашник», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *