Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.12.2022

В «МУРАШНИКУ» ЗНОВУ ВІДБУЛИСЯ ТРЕНІНГИ З САМОЗАХИСТУ ДЛЯ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ

В гуманітарному хабі «Мурашник» відбулися ще два тренінги з самозахисту для жінок та дівчат. Участь в заходах взяли місцеві жительки, а також внутрішньо переміщені особи.

Заняття знову провела тренерка пані Ніна Гаєвська. Раніше пані Ніна вже проводила подібні навчання в Хмільнику.

Цього разу, зважаючи на те, що бажаючих знову було дуже багато, а кількість місць була обмеженою, було сформовано дві групи учасниць.

Під час навчання учасниці освоїли прості фізичні прийоми самозахисту, дізналися, як за допомогою голосу та спеціальних технік знизити ризик насилля проти себе, а також опанували інструменти, які допомагають швидше зреагувати у ситуації небезпеки.

Тренінг був побудований на основі методики Wen Do, який розроблений жінками для жінок та пройшов перевірку часом та вдосконалювався десятиліттями; народження цього методу відбулося у Канаді в 70х роках ХХ століття.

Тренінги відбулися завдяки проєкту Ukraine Crisis Response in Poland and Ukraine, котрий реалізується фундацією “Автономія” (Краків, Польща), за фінансової підтримки CARE. Партнерами в Хмільнику виступили громадська організація «ПРАВО» та простір ВільноХаб який діє у гуманітарному хабі «Мурашник».

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *