Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.09.2010

В області стартує акція «Я не продаю неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби»

Про організацію та проведення акції йшлося під час  засідання організаційного комітету під головуванням заступника голови Любові Спірідонової, яке відбулося 8 вересня.

Кожний четвертий, що знаходиться на диспансерному  обліку області з алкогольною  залежністю є молодою людиною  до 35 років. Ці дані є вражаючими і  тому, за словами Любові Спірідонової «ми, як представники влади, не можемо стояти осторонь у вирішенні цієї суспільної проблеми». У зв’язку з негативною статистикою щодо вживання молоддю алкоголю та тютюнових виробів з ініціативи управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації прийнято рішення про проведення обласної акції «Я не продаю неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби», яка є складовою всеукраїнської акції.

Проведення такого заходу спрямоване на посилення відповідальності дорослих за втягування дітей та молоді до вживання алкоголю та куріння.

Любов Спірідонова  наголосила, що проведення акції саме зараз є доречним тому, що з 1 вересня розпочався новий навчальний рік. Активізувалось життя у мікрорайонах загальноосвітніх, професійних та вищих навчальних закладів. Під пильним оком зараз повинні знаходитись заклади торгівлі, громадського харчування, особливо ті, які знаходяться поблизу закладів освіти.

«Першочергове завдання, яке стоїть перед нами, зазначила  Любов Спірідонова, це налагодження конструктивної взаємодії усіх структурних  підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів влади, які працюють у напрямку запобігання негативним проявам у дитячому та молодіжному середовищі».

За результатами засідання  був затверджений план заходів за участю усіх відповідних структурних  підрозділів облдержадміністрації для належної організації та проведення акції на Вінниччині.

Джерело: Головне управління з питань внутрішньої політики у справах засобів масової інформації та зв`язків з громадськістю

2 Comments on “В області стартує акція «Я не продаю неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби»

Віталій
19.09.2010 at 12:50

Цікаво було б глянути на затверджений план заходів…

Каралька
20.09.2010 at 10:34

Таки-так…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *