Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

27.10.2014

В ОДНІЙ КАРТИНЦІ – ВСІ РЕФОРМИ…

Про необхідність проведення в Україні реформ не говорить зараз хіба що дуже ледачий. Всі збираються щось реформувати: освіту, місцеве самоврядування, судову систему… Але інколи всі ці реформи зводяться до банального перефарбування фасаду та зміни таблички… І горе-реформатори навіть не здогадуються, що від таких дій буде тільки гірше… Те, що потрібно, як то кажуть, копнути глибше, нікого не турбує… Головне – в ногу з часом… Головне – патріотично… А чи справді такий підхід можна вважати патріотичним?

cyQwC1gFiQg

11 Comments on “В ОДНІЙ КАРТИНЦІ – ВСІ РЕФОРМИ…

Пронира
28.10.2014 at 10:13

Дуже влучне порівняння, що практично розкриває сутність процесів в Україні – маємо все те ж саме, лише під патріотичним соусом та з використанням дармової робочої сили лохторату, що завжди готовий верещати лозунги та голосувати за ляшків та регіоналів з комуністами, що надіється на світле майбутнє, фарбуючи брудні стіни, заржавілі паркани та гнилі лавки у національні кольори…

Віталій
28.10.2014 at 10:34

Найбільше лякає те, що люди, які це роблять, навіть не усвідомлюють всього того, про що Ви написали. Ось як вони прокоментували свої дії:
“Товариство! Вчора, за підтримки наших односельчан, ми зробили нашу автобусну зупинку красивою і патріотичною.
Просимо активніше долучатися до таких ініціатив. Бо крім нас цього не зробить ніхто. Не будьте байдужими! Слава Україні!!!
P. S. ПЕРЕДАЄМО ЕСТАФЕТУ С.БІЛИЙ РУКАВ ТА С.ВЕЛИКИЙ МИТНИК!”

Небайдужий
28.10.2014 at 11:16

А що ви хотіли? Перефарбувати значно легше, аніж збудувати нове, відремонтувати існуюче чи хоча б прибрати територію зупинки, встановити нормальний туалет, урни, а також елементарно не смітити і не гадити.

Учасник фарбування зупинки
30.10.2014 at 07:02

Ніхто не має права нас судити, кошти були зібрані серед молоді 14-18 років, тому про щось більше і мови бути не може. Сільське керівництво ми не залучали, оскільки, сільрада на має ніякого відношення до зупинки. Стосовно Вас, Віталій, Ви рудимент СРСРівської влади і тому звикли іти за течією немов би баран в стаді. А ми- люди, які хочуть змін в УКРАЇНІ і хочуть змін в кращу сторону, а про які зміни можна говорити, якщо 60% населення розмовляє російською,тому що рідна мова для них негарна вони вважають, що вона “теляча”, тому такими методами ми хочемо повернути свідомість людей в патріотичному напрямку. Як що хочете можете це назвати націоналізмом але ми будемо розвиватись в цьому напрямку.

Патріот
30.10.2014 at 08:52

Шановні філософи та реформатори!
Шановна диванна сотня!
А чи знаєте Ви, що цього хотіли всі наші односельчани? Що ми це робили за підтримки сільської ради? А чи знаєте ви, що ми хочемо за власний кошт змінити на зупинці покрівлю, бо коли сніг чи дощ, то там людям заховатись ніде? Чи знаєте Ви ,що в нас ніколи не було сміттєвого бака,і вся навколишня територія – це суцільне сміттєзвалище?
Для чого тоді в Хмільнику пофарбували паркан біля Т.Шевченка? На мостах? Теж треба було побудувати новий?

Віталій
30.10.2014 at 09:18

особливо мені сподобалося про “рудимент СРСРівської влади”. Браво!))) Так мене ще ніхто не називав)))))))))))))))

Тарас
30.10.2014 at 10:03

Шановні “Учасник фарбування зупинки” та “Патріот” даремно ви ображаєтесь на конструктивну критику. Можливо Пронира, Віталій і Небайдужий трохи передали куті меду, але в цілому вони праві. Гарна ідея повністю знівельована недолугим виконанням. Спочатку зазвичай робляться чорнові ремонтні роботи, а потім наводять шик і блиск. Чи ви у себе в хаті ремонт робите так, як на зупинці зробили? Тож якщо ви справді ставитесь до патріотизму серйозно, то замість витрачати час на не непотрібні суперечки, краще б продовжили ремонт.

Тарас
30.10.2014 at 10:09

Учасник фарбування зупинки, ще хочу вам нагадати, що не варто розкидатись подібними “звинуваченнями” “Ви рудимент СРСРівської влади і тому звикли іти за течією немов би баран в стаді” не знаючи людини і того чим вона займається. Якщо ж ви знаєте, скільки Віталій зробив для Хмільника і району, але свідомо так його назвали, то саме ви і є той “баран в стаді”.

АА
02.11.2014 at 08:56

І скільки ж Віталій зробив для Хмільника, і особливо длЯ району ????????????

AA
04.11.2014 at 16:12

Це що він такого зробив ?????????? Особливо для району !!!!! Далі Голодьок не був !!!!!

Небайдужий
04.11.2014 at 17:54

Патріот запитує:
> “А чи знаєте Ви, що цього хотіли всі наші односельчани?”
– Точно всі? Ви опитування проводили? Можете надати результати?

> “Що ми це робили за підтримки сільської ради?”
– Точно? Є рішення сільради? Можете показати?

> “А чи знаєте ви, що ми хочемо за власний кошт змінити на зупинці покрівлю, бо коли сніг чи дощ, то там людям заховатись ніде?”
– Не знаємо. Бажання ваше підтримуємо. Але чому “за власний кошт”? А в бюджеті села не пробували кошти знайти? Там же також є ваш “власний кошт”.

> “Чи знаєте Ви ,що в нас ніколи не було сміттєвого бака,і вся навколишня територія – це суцільне сміттєзвалище?”
– Знаємо. Ви щось плануєте зробити для встановлення там сміттєвого контейнера та прибирання навколишньої території?

> “Для чого тоді в Хмільнику пофарбували паркан біля Т.Шевченка? На мостах?”
– А біс його знає навіщо те зробили?

> “Теж треба було побудувати новий?”
– Нового мосту не треба було будувати, але й старий псувати потреби також не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *