Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.08.2013

В ПІДГОТОВЦІ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ХМІЛЬНИКА МАЄ БУТИ ЗАЦІКАВЛЕНА МІСЬКА ВЛАДА

borovskiy_3Про це заявив заступник губернатора Вінниччини Максим Боровський в інтерв’ю інтернет-виданню Винница-РЕАЛ. Пропонуємо вашій увазі уривок з інтерв’ю, який стосується перспектив розвитку курорту Хмільник.

Журналіст Винница-РЕАЛ:

– Хмільник втрачає інвестиції через відсутність затвердженої Кабміном програми розвитку. Так довго домагалися статусу міста-курорту, і така пастка … Коли очікувати остаточного доопрацювання цього документа?
Максим Боровський:

– Я ж родом із Хмільника. Тому, якщо так можна сказати, ця тема мене хвилює ще й з цієї причини. Для створення відповідних умов, ми визначили Хмільник як цілісний інвестиційний майданчик. Скажу відверто, Кабінет міністрів не приїде в Хмільник, чи не стане два роки вивчати привабливі і проблемні моменти, щоб написати програму. У першу чергу в такій програмі, на мій погляд, повинна бути зацікавлена міська влада. Щоб «підстьобнути» мерію, два місяці тому їм була запропонована компанія, яка зможе не тільки написати стратегію розвитку міста, а й відпрацювати окремі елементи щодо привабливості курорту, які дозволять бути більш презентабельним на національному рівні. Це нудна, але дуже важлива частина роботи. У подібних випадках ініціатива повинна виходити від міської влади, які бачать інвестиційний потенціал, чітко уявляють завдання і можуть підготувати проект, а його вже може затвердити або не затвердити Кабмін. Крім того, стратегія розвитку Хмільника буде «вписана» у загальну стратегію розвитку регіону, яка зараз теж на етапі формування.
Журналіст Винница-РЕАЛ:

– Будь-яка стратегія включає в себе масу «космічних», тобто абстрактних ідей і мінімум конкретики. Можете конкретизувати, коли документ по Хмільнику передадуть уряду для затвердження та виділення коштів?
Максим Боровський:

– Я згоден, що «стратегія розвитку» – це гасло. Але і базовий документ. І я хочу, щоб кінцевий документ конкретно по Хмільнику був якісним, тому поспіх в даному питанні недоречна. Відповідаючи ж на ваше запитання, скажу, що в першому кварталі майбутнього року робота буде завершена. Можна пасивно пристосовуватися, можна активно діяти … Так от, чекати, що Кабмін затвердить програму і передбачить під неї фінансування курортного райцентру, звичайно, варто, але сформований інвестиційний майданчик в місті потрібен, перш за все, щоб самим приводити «за руку» інвесторів, показувати їм ділянки, на яких можна будувати санаторії. Їх потрібно переконати, що це вигідно. Я пропонував мерії в слогані презентації Хмільника написати, наприклад: «Ми подвоїмо Ваш капітал». Переконливо? Думаю, цей слоган серйозно б попрацював на залучення приватних інвестицій, які б дозволили місту розвиватися.

18 Comments on “В ПІДГОТОВЦІ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ХМІЛЬНИКА МАЄ БУТИ ЗАЦІКАВЛЕНА МІСЬКА ВЛАДА

і шо?
15.08.2013 at 23:48

з гарним гаслом пішов наш зємєля у владу…ну-ну…

Пронира
16.08.2013 at 08:02

“Ми подвоїмо Ваш капітал”. Переконливо?” Ні, Максим, не переконливо! В цей слоган вірять xіба що кілька депутатів мр, але й вони в це не сильно вірять, оскільки подвоєння капіталу для ниx – це мізер, а от потроєня – это уже что-то)))) Інше питання: на даному етапі “розвитку” міста уявляємомо, що випадково знаxодиться потужний інвестор, який не базари з МАФами будує, а має приціл на створення нової оздоровниці, лікарні чи іншої лікувальної бази. На початковому етапі мають відбуватись переговори, планування, певні домовленості про співпрацю та ін… Не можу собі уявити такі двосторонні переговори, де зі сторони інвестора будуть спеціалісти, менеджери, а зі сторони міської влади… xто буде зі стороно міської влади, з ким вестимуть переговори інвестори??? А основна біда в тому, що керівництво міста програму розвитку вважають “бумажкою”, а в ниx поки немає часу на “бумажки”…

LEON
16.08.2013 at 09:02

Для них якраз настав час думити про бумажку, я маю на увазі ” Обухїв бумагу туалетну”. Так як вони засралися, це треба уміти, не те, що з ніг до голови а з ногами і головою.
Гасло наших “міських” керівників “Ми примножимо Наш капітал в десятки”.

LEON
16.08.2013 at 09:12

Ну і що пане Боровський «підстьобнули» мерію? Для них це натуральна фігня, у них головне питання це відкати. Чим більше обласний бюджет виділяє коштів на ремонти і будівництво доріг і тротуатів тим більше ви їх «підстьобуєте» думати, як побільше отримати відкат від цих робіт.

Небайдужий
16.08.2013 at 10:42

Ще один хмільницький “слабак” у владі… Сумно 🙁
Правий тисячу разів Пронира. Сьогодні про стратегічну програму розвитку курорту в міській владі нема з ким говорити. Які там програми, коли треба дерева різати і плиткою тротуари мостити? Зараз вони все покинуть і почнуть фігнею (програмами) займатися? Ага… щас 🙂

жора
16.08.2013 at 22:50

Небайдужий а у тубе взагалі позитив в житті буває? Ну вася петя зрозуміло, а от коли тобі всі хренові тоді задумайся сам чи ти не слабак хмільницький… після деяких гнилих висловлювань огидно вас підтримувати і заходити на сайт.

Віталій
16.08.2013 at 23:04

Після ознайомлення з матеріалом маю якесь двояке враження. З одного боку дуже добре, що обласна влади, після того, як ми провели громадську експертизу, все ж таки звернула увагу на розробку Державної програми розвитку курорту… Але з другого боку я не зрозумів окремих моментів. Чи то журналіст не вірно записав, чи то чиновник не орієнтується в документах, про які говорить. В інтерв’ю йде мова про Стратегію розвитку міста Хмільника, а також про програму. яку має затвердити кабмін. І це абсолютно різні документи. Один (Стратегія) носить локальний характер і стосується планування розвитку міста, інший (програма) стосується виключно можливості отримати кошти на розвиток курорту. Саме КУРОРТУ, а не міста. А до складу курорту входить не тільки Хмільник, а й 17 населених пункти Хмільницького району…

Небайдужий
16.08.2013 at 23:22

жора, а що це ти так образився? Ти бува, не родич Боровського? 😉
Не турбуйся за мене, позитиву у мене в житті достатньо. Я ж не винен, що у владі 9і не тільки місцевій хмільницькій) зараз переважно слабаки та сраколизи різних рівнів. Просто називаю речі своїми іменами і мене не цікавить, сподобається це тобі, чи ні.
Кажеш “огидно вас підтримувати”? Кого це “вас”? Якщо ти мав на увазі мене, то я не потребую твоєї підтримки. Якщо когось іншого, то у точнюй.

LEON
17.08.2013 at 08:20

Пан Боровський просто захотів засвітитися, от і ляпнув, як корова об асфальт. Вони думають, що там, в масі народу, ніхто нічого не розуміє і не знає, і вони можуть говорити все, що ім в гомову прийде. Все це сказано для народу, нехай знають, що я також вболіваю за рідний Хмільник. У нас такий свій є, каплички будує, з бензопилою бігає, землю роздає і все з порушенням законодавства.

жора
17.08.2013 at 17:21

Це ще раз підтверджує що тобі небайдужий байдуже кого обсирати. Боровського бачив тільки на фото, але цікаво чим це він тобі вже встиг насолити? Чи по прнципу : насрать ?

Небайдужий
17.08.2013 at 18:34

Ну, якщо ти жора ще й досі сам не зрозумів, чому Боровський слабак, то спробую тобі (і таким, як ти) розжувати.
1. Висловлюючи свою точку зору на ту чи іншу проблему, чиновник, як мінімум, повинен розуміти, про що його запитують. Інакше він ризикує пошитися в дурні, як і сталося в даному конкретному випадку.
Судячи з відповіді Максима на запитання журналіста, він, м’яко кажучи, слабо орієнтується в темі. Чому? Віталій в своєму коментарі вже пояснив. Не буду повторювати те, що сказано ним. Зауважу лише те, що для того, щоб говорити щось про “Стратегію розвитку міста” та “Програму розвитку курорту” слід хоча б ЗНАТИ, що то таке і розуміти різницю між цими документами.
2. “Щоб «підстьобнути» мерію, два місяці тому їм була запропонована компанія, яка зможе не тільки написати стратегію розвитку міста, а й відпрацювати окремі елементи щодо привабливості курорту, які дозволять бути більш презентабельним на національному рівні.”—
Це як розуміти? Що занчить “підстьобнути”? Мається на увазі: економічно зацікавити посадовців міста, щоб вони нарешті второпали, що бюджетні кошти можна відмивати не лише на тротуарній плитці та будівельно-ремонтних роботах, а ще й на фінансуванні розробки різноманітних Програм, фірмами, які “є у нас”? “Унас є фірма, яка за КОШТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ, з відповідним відкатом, намалює для вас програму, оскільки у вас самих мізків не вистачає. І Програму будете мати, і бабла з міського бюджету намиєте”?
3. “…але сформований інвестиційний майданчик в місті потрібен, перш за все, щоб самим приводити «за руку» інвесторів, показувати їм ділянки, на яких можна будувати санаторії. Їх потрібно переконати, що це вигідно.”… “Я пропонував мерії в слогані презентації Хмільника написати, наприклад: «Ми подвоїмо Ваш капітал».”—–
І це говорить державний службовець-економіст??!!! Він, що, дійсно впевнений, що інвестори- такі собі олігофрени, котрі сидять на мішках з баблом і чекають поки до них прийде якийсь Грушко із Хмільника, візьме за руку, навішає локшини на вуха і таки відкриє тим дебілам очі на те, куди їм вигідно інвестувати власний капітал? Що це за придуркуватий слоган “Ми подвоїмо ваш капітал!”? А чому не потроїмо чи не збільшимо вдесятеро? І хто такі “ми”- Вася з Петьою, Боровський з Мовчаном, чи мешканці міста, чи може курортники? За рахунок чого “подвоїмо”? За рахунок відкатів, дармової робочої сили, чи чогось іншого? Інвестори, що- повні ідіоти? Невже Макс дійсно вважає, що вони ніколи нічого не чули про бізнес-плани і не здатні прорахувати окупність своїх інвестицій? І саме на підставі СВОЇХ ВЛАСНИХ досліджень, вирішити вигідно їм інвестувати гроші в курорт, чи ні?
Ось всі ці “перли”, в сукупності й характеризують Макса Боровського, як економіста і чиновника низького, я б сказав: базарного рівня, якщо і вищого, то зовсім не на багато, за рівень того ж Грушка чи Дреженкова.
Ось тому й “слабак”. Сподіваюся, зрозуміло? 🙂

Небайдужий
17.08.2013 at 19:31

Ну, і на останок, раз ми вже про Боровського заговорили.
Ось його біографія:
Боровський Максим Алімович народився 9 травня 1977 року у м. Хмільник Вінницької області.
Освіта: Повна вища;
Тернопільська академія народного господарства, 1998р., банківська справа (управління та фінанси, банківська справа);
Київський національний економічний університет, 2004р., державна служба (магістр з державної служби).
Трудова діяльність:
з 1999 –2001 – спеціаліст Головного управління Державного казначейства у м. Києві
2002 – начальник відділу внутрішніх казначейських операцій Головного управління Державного казначейства України у м. Києві
з 2003 – начальник Відділу внутрішніх казначейських операцій Управління фінансових ресурсів
з 2003 – заступник начальника управління – начальник Відділу операцій на фінансових ринках Управління фінансових ресурсів
з 2006 – начальник Відділу казначейських операцій Управління фінансових ресурсів
з 2009 – начальник Управління досліджень змін та стратегічного розвитку Державного казначейства України
з 30.11.2011 – 01.2013 – начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області.
з 01.2013 – до ц.ч. – перший заступник голови обласної державної адміністрації (із зарплатою 7 000 грн/міс)

А ось його декларація про доходи: http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/7c5fe6cc4acf8b00c2256e9e00365a4a/033bccdd7726aa89c2257af70050dc5a/$FILE/%D0%94%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%86_%D1%8F_.rar

А тепер запитання: Звідки у чиновника державного Казначейства, який жодного дня не займався бізнесом, все трудове життя пропрацювавши виключно на саму зарплату (зовсі не високу, до речі), дві квартири (65,4 м2 та 78,4 м2), а також автомобіль Lexus GX470 вартістю біля 50 000$ (це зараз стільки коштує така машина б/в, а нова ще дорожче)? Чи, бува, не за рахунок відкатів, отриманих, приміром, з повернених з бюджету сум ПДВ на виконання рішень судів? 😉

жора
17.08.2013 at 21:25

Яка обізнаність і розум!)))) Ти хоч уявляєш що таке бізнес і як заробляються гроші, тим більше куди їх інвестувати? Знайти брудну білизну та обнюхати ото треба багато мізків…таке враження що ти бувший чиновник який по тій чи іншій причині не при ділах в данний момент, от і дибишся що груша та петруша крадуть а ти поки ні))))))))))))))))))))))))).

Небайдужий
17.08.2013 at 21:59

Ясно… неможливо щось пояснити тому, хто не здатен розуміти.

LEON
17.08.2013 at 22:20

жора, ну ти даєш. Ти що дійсно такий далекий, чи притворяєшся? Ця обізнаність Небайдужого це елементарні знання компютера, дякуючи йому і багатьом іншим люди мають можливість узнати все про Боровського і багатьох інших чиновників. жора, якщо груша і петруша краде не потрібно це вихваляти, якщо ти про це знаєш і непотрібно цим попрікати інших. Небайдужий висловив лише своє припущення, мотивуючи його тим, що державному службовцю із зарплатою в 5000 грн.( це максимум) такої розкоші не повинно бути.

і шо?
18.08.2013 at 23:06

Даёшь молодёж!

Валентин
12.09.2013 at 16:54

Боровський нормальний мужик!

Валентин
12.09.2013 at 16:54

І не треба рахувати чужі гроші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *