Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

30.07.2013

В ШКОЛАХ ХМІЛЬНИКА ХОЧУТЬ ВВЕСТИ ПРЕДМЕТ «ОСНОВИ ХРИСТИЯНСЬКОЇ МОРАЛІ»

3З такою пропозицією до міського голови Василя Грушка звернувся Благочинний храмів Хмільницького району о. Михаїл під час зустрічі з нагоди річниці хрещення Київської Русі.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста..

На думку представника духовенства міста Хмільника це розвиватиме в учнів чесноти і позитивні моральні якості, спонукатиме молодь до самовдосконалення.

76 Comments on “В ШКОЛАХ ХМІЛЬНИКА ХОЧУТЬ ВВЕСТИ ПРЕДМЕТ «ОСНОВИ ХРИСТИЯНСЬКОЇ МОРАЛІ»

Жека
30.07.2013 at 09:50

А якщо в класі є учні інших віросповідань? їм теж слухати батюшок? чи їхні інтереси не враховуються?

LEON
30.07.2013 at 10:16

На мою думку, це питання вирішується не мером з батюшкою.

LEON
30.07.2013 at 10:27

Це цікаво знати. Чи потрібна школі церква в даний період?http://ar25.org/article/chy-potribno-vykladaty-religiyu-v-shkoli.html

Небайдужий
30.07.2013 at 10:37

А оце вже- ХРЕН ВАМ! 🙂
Ізучайтє матчасть!
Частина 3 ст. 35 Конституції України:
“Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а ШКОЛА- ВІД ЦЕРКВИ. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов’язкова.”
Ці попи вже зовсім знахабніли. Ще тільки в школах їх і не вистачало.
Хочете повчити Васю з Петьою основам християнської моралі? Вчіть на здоров’я, скільки влізе. Особливо розкажіть їм про “не вкради” і “не лжесвідєтєльствуй” 😉
А загалі, релігія це як статевий орган. Його можна мати, ним навіть можна пишатися, але не варто його показувати на людях тим більше не вздумайте пхати його в дітей! 😆

Небайдужий
30.07.2013 at 11:39

Мене з інформації на офіційному сайті зацікавив ще й ось цей момент: “У ході спілкування Василь Пилипович повідомив представникам духовенства про намір відбудувати місцеву святиню – дзвіницю, що згідно з архівними відомостями була розташована на території кладовища по вулиці Леніна. «Якщо ми будемо відроджувати місцеві святині, тоді й жити краще будемо» – висловив переконання міський голова.”
Ну, по-перше, я вперше чую про цю “місцеву святиню”… Що то за такі “архівні відомості”? Де назва документу, архіву, номер опису і справи?;
По-друге: якщо ця “святиня” дійсно існувала, то вона стояла в якомусь конкретному місці й не факт, що на тому місці зараз відсутні чиїсь поховання. Чи може ця чергова “геніальна” ідея міського голови виникла лише для того, щоб збудувати дзвіницю на тому місці, де греко-католики хочуть збудувати свою капличку і таким чином допомогти “канонічним” усунути конкурента з ринку роздрібної торгівлі свічками та надання магічних послуг?;
По-третє: ХТО БУДЕ ПЛАТИТИ за “відродження” “святині”? З бюджету міста такі речі, як будівництво культових споруд, оплачувати ЗАБОРОНЕНО законом. Попи готові профінансувати це будівництво? Га?! Щось не чую?… Чи може Вася за власний кошт планує це будівництво проводити? Мені, як платникові податків не подобається, що гроші бюджету, які мають використовуватися на благо міста підуть на користь однієї з релігійних конфесій, яка мені, як і будь-які інші конфесії, абсолютно паралельна…
І хотілося б почути від міського голови, яким це чином “відродження місцевих святинь” православної церкви може вплинути на покращення якості життя хмільничан?

XXL
30.07.2013 at 18:39

Мабуть Вася мав на увазі капличку, що знаходилась на цвинтарі навпроти військкомату, її залишки розбирали всі працівники міської ради чоловічої статі. Якщо ж говорити про християньську мораль, то хай би московські попи подивились на Кирила в брильянтах та алмазах на бронепоїзді і почали навчання з нього.

LEON
30.07.2013 at 18:45

Святиня- це найвизначніші пам’ятки культової архітектури різних конфесій (православної, католицької, іудейської) більшості регіонів України. Звичайно попи були в захваті від васіного блудослівя про святиню. Звичайна дзвіниця на кладовищі одна православна інша римо католицька і ні одна ні інша не являються святинями. Якщо так дальше піде я не здивуюся, що вася з петьою стануть “святими”, наші попи це швидко можуть відхлобучити. А що, як скажуть так і зроблять.

леонід
30.07.2013 at 23:16

Вася зовсім мізками тронувся після звіту, він думає що чим більше поцілує в дупу панотців то тим краще пройдуть наступні вибори? Я також говорю хрен вам а не релігія в школах, недільні школи будьласка, а от навязувати дітям у яких ще психіка несформована релігію то справжня дурня. Чи знає петя та вася що таке віра в бога, НАВРЯДЧИ, бо інакше такого безчинства, брехні, крадіжок не було б… Читаю сайт буквально днів 10, а дописувачем став від того, що незгоден коли мене мають за бидло!

Maxwell
31.07.2013 at 01:10

Не зможуть вони її відбудувати. По фото – дуже гарна була і не дзвінниця а капличка. А поставити зверху над руїнами чергове деревяне диво – то краще не треба.

Небайдужий
31.07.2013 at 19:27

Так і я ж кажу, що не дзвіниця 🙂
Цікаво було б на ті фото глянути….

почитувачка
31.07.2013 at 20:19

Панове, сором вам. Релігієзнавство вже давно потрібно вносити в шкільну програму, подивіться на підростаюче покоління! У них нічого святого ж немає окрім сучасних технологій, гаджетів і спотвореного поняття про любов.
І замість того щоб знайти компроміс ви бридко виражаєтеся (небайдужий, іксіксель, леон та ін.) в сторону церков і їх очільників. Замість пропозицій чи обговорення ви стаєте надиби. І ви варті того, щоб вашим градоначальником був той, хто є, як це не прискорбно і як би ви не ізголялися та доказували обратне. Не хочу нікого образити. Правда така, наше суспільство годне лишень об’єднатися проти когось, та аж ніяк не заради спільного блага.

Небайдужий
31.07.2013 at 22:37

Пані почитувачка, читайте Конституцію України, зокрема частину 3 ст. 35 де українською по білому чітко й недвозначно написано: “Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а ШКОЛА- ВІД ЦЕРКВИ. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов’язкова.”. Сподіваюся, зрозуміли?
І не треба плутати релігієзнавство (комплекс наукових академічних (теоретичних, дослідницьких та навчальних) дисциплін, що вивчають суспільну природу релігії — її історію, розвиток та місце в культурі та соціумі, типологію та таке інше) із т.зв. “основами християнської моралі” під маркою якої, попи сподіваються тупо насаджувати серед наших дітей християнство (в даному випадку православне московського розливу) з банальною метою- збільшити в недалекому майбутньому (коли нинішні бабусі-прихожанки вимруть) кількість покупців своїх свічок та клієнтів на свої ж магічні послуги, а іншими словами- лохів, яким достатньо навішати релігійної локшини на вуха і лохматити на бабло по повній програмі, а також розводити на різноманітних псевдодемократичних виборах.

леонід
01.08.2013 at 06:42

Проблема в тому що вже обєднувались алкоголіки та трутні в 1917 році навколо леніна -вийшло чудо! А зараз ви хочете щоб ми обєднались навколо церкви, згоден але до цього кожен має дійти власним розумом, і ніякий дибіл петя та вася за ради власного рейтингу лізти до святого не повинні!! На сьогоднішній день у місті керівники настільки безлаберні, безтолкові, брехуни, злодії і це все ще мяко кажучи, то може будемо навколо них гуртуватись, втративши власну думку та гідність !!! Ми вже маємо приклад десятка депутатів бойка, кубряка, конченого підприємця владики, кккккороля та інш. Потрібно гуртуватись як нація а не як раби……

LEON
01.08.2013 at 08:22

Пані почитувачка, ви послухайте і подивіться, що витворяють попи в світі. Ці служителі культу втратили свою повагу серед народу, крадуть, пють, розбещують дітей, церкву перетворили в приватну бізнесову структуру. Міжконфесійні чвари перетворили церкви в очаги агресії, які готові стерти один одного в лиця землі, в боротьбі за людські приходи. Вище церковне керівництво замішано в комерційних аферах, яке попахує криміналом. І все це являється христянською мораллю?))) Я, не розумію такої моралі і не бажаю, щоб всьому цому навчалися наші діти.

леонід
01.08.2013 at 18:41

Повністтю погоджуюсь з леоном, ті хто має вчити нас моралі тягають один одного за бороди на алтарі за сто доларів.

почитувачка
01.08.2013 at 19:08

Небайдужий, я б вас побила. Та це не поможе. Ценз.

почитувачка
01.08.2013 at 19:10

На лугу росло множество цветов. Здесь были и белые благоухающие лилии, и гиацинты, и высокие синие ирисы. И маленьким цветочкам тоже нашлось место в траве. Ветер наклонял их, весело колыхал траву и листья, и аромат разносился далеко-далеко!

Над поляной, над цветами, трудились пчёлки. Они собирали сладкий нектар, чтобы подкормить молодняк в улье и запастись едой на долгую холодную зиму.

Сюда-то и прилетела муха. Она недовольно жужжала и оглядывалась.

Одна маленькая пчёлка, оказавшаяся здесь в первый раз, вежливо спросила муху:

– Не знаете ли Вы, где здесь белые лилии? Муха насупилась:

– Не видела я здесь никаких лилий!

– Как! – воскликнула пчёлка.- Но мне говорили, что на этом лугу должны быть лилии!

Цветов я тут не видела, – пробурчала муха. – А вот недалеко, за лугом, есть одна канава. Вода там восхитительно грязная, а рядом столько пустых консервных банок!

“Тут к ним подлетела пчёлка постарше, державшая в лапках собранный нектар. Узнав, в чём дело, она сказала:

– Правда, я никогда не замечала, что за лугом есть канава, но я столько могу рассказать о здешних цветах!

Вот видишь,- сказал отец Паисий.- Бедняжка муха только и думает о грязных канавах, а пчёлка знает, где растёт лилия, где – ирис, а где – гиацинт.

И люди так же. Одни похожи на пчёлку и во всём любят находить что-то хорошее, другие – на муху, и во всём стремятся увидеть только дурное.”

Віталій
01.08.2013 at 19:14

))) Пані почитувачка. ви Небайдужого хотіли б побити, як християнка?)))

LEON
01.08.2013 at 19:50

“Каждому свое” http://spiritual.ru/lib/pri_kazh.html

Небайдужий
01.08.2013 at 19:51

“Небайдужий, я б вас побила.”

Яскравий приклад християнської терпимості та “любові до ближнього” 😆

почитувачка
01.08.2013 at 19:54

небайдужий словоблуд) во благо вам же побила б!

Небайдужий
01.08.2013 at 19:54

Пане, Леон. В часи Будди не було люксметрів… та й ще багато чого не було. В наш час подібні “притчі” можуть мати вплив лише на повних невігласів 😉

Небайдужий
01.08.2013 at 19:56

“во благо вам же побила б!”

Ну а я що кажу? Б’є, значить любить… по-християнськи 😉

почитувачка
01.08.2013 at 19:59

погодьтесь, що ви пустослівно гарячкуєте частенько в своїх коментах

Небайдужий
01.08.2013 at 20:00

Пані Почитувачка, можна запитання? А шо то в того дідуся, що на вашій аватарці, написано на бумажці, яку він в руках тримає?….

почитувачка
01.08.2013 at 20:05

можете самі придумати, що вам ближче і що ви можете сприймати. все інше все одно ви не сприймаєте

Небайдужий
01.08.2013 at 20:12

Ну це ж не так… Пані почитувачка, ви за мене самі придумуєте мої думки та моє ставлення до ваших висловлювань, не знаючи ні мене, ні моїх дійсних думок та ставлення до ваших міркувань.
Запевняю, що на відміну від вас, я не керуюся в своїх діях і не роблю ніяких висновків, які ґрунтуються на голих припущеннях. Мене цікавлять факти. А ви від мене факт (зміст тексту на вашій аватарці) чомусь приховуєте… Соромитеся? Тоді навіщо ви взяли собі таку аватару, яку самі ж соромитеся? Чи там записані якісь секретні християнські одкровення, які “неправовірним” знати не можна? 😉

Сашок
01.08.2013 at 20:37

Основи християнської моралі насамперед потрібно ввести в нинішній міській раді . особливо персонально для васі та петі , а потім длч безхребетних працівників міської ради.

Небайдужий
01.08.2013 at 20:38

Ну ось… що я говорив? Як кажуть, “пацан сказав- пацан зробив!”
http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=69642
“1 серпня за ініціативи міського голови Василя Грушка на території кладовища по вулиці Леніна в місті Хмільнику розпочались роботи з відновлення дзвіниці.
«Те, що ми зробили сьогодні – це лише крапля в морі, попереду ще чимало роботи. Однак мене це не лякає, бо ідея відновлення дзвіниці дуже близька мені як керівнику, який несе відповідальність за розвиток міста, так і православній людині» – вважає міський голова.
Пропонуємо до цієї спільної справи долучитись усім небайдужим хмільничанам. Сподіваємось на розуміння та допомогу.
У разі погодження просимо звертатись до управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради за телефоном: 2-00-90.”

Питання лишаються відкритим:
1. ЗА ЧИЙ РАХУНОК ПРОВОДЯТЬСЯ ВКАЗАНІ РОБОТИ?;
2. ЧИ ПРИЙМАЛИСЯ МІСЬКОЮ РАДОЮ ТА ЇЇ ВИКОНКОМОМ ЯКІСЬ РІШЕННЯ З ЗАЗНАЧЕНОГО БУДІВНИЦТВА? Чи знову, як у випадках з пам’ятником матері та бубликовим магазином, ми спостерігаємо випадок незаконного самовільного будівництва?

XXL
01.08.2013 at 21:13

Вася скаже,що не було використано жодної копійки з бюджету міста. Сьогодні на підсобних роботах були задіяні працівники міської ради,це як на халяву, чи все ж в рахунок робочого дня, тобто за гроші які йдуть з бюджету на їх утримання.

леонід
01.08.2013 at 22:13

До почитувачки, про мух я так зрозумів це про петьку з валілієм приподобним.? А якщо серйозно то коли мене мають за бидло крадуть мої гроші то вибачте про яку любов мова іде?

Небайдужий
01.08.2013 at 22:27

Ну якщо християни можуть вам мордяку набити “для вашого ж блага” і з “любові”, то чому вони з цих самих міркувань не можуть вас обікрасти? 😉

Небайдужий
02.08.2013 at 20:52

чудовий документальний фільм про релігію в школах Великобританії. Дуже раджу подивитися, як прихильникам, так і противникам ідеї запровадження в наших школах “основ християнської моралі”.
http://www.youtube.com/watch?v=H6jEx8cp2Zs&feature=player_embedded#at=48

почитувачка
03.08.2013 at 09:47

В Британії також ось на днях легалізували одностатеві шлюби 😉

Небайдужий
03.08.2013 at 09:58

Бачите, пані почитувачка, навіть наявність більш як 60% релігійних шкіл, в яких британських діток виховують в дусі християнської (та іншої релігійної) моралі, не завадило британцям легалізувати таку “гріховну гидоту”, як одностатеві шлюби. І ніхто не протестує…. Видно, одностатеві шлюби зовсім не суперечать “християнській моралі” 😆

почитувачка
03.08.2013 at 10:16

ви готові до такого у нас? то продовжуйте в такому ж дусі перекручувати слова й поняття(

Небайдужий
03.08.2013 at 10:51

У нас це також буде. Рано чи пізно. Будьте певні. Прогрес не спинити….
Хоча, чесно кажучи, я не розумію, яка сім’я може бути між двома чоловіками чи між двома жінками? Кохають одне одного? Та нехай собі кохають скільки влізе. Мені до цього нема ніякого діла… А ось сім’я… Це вже зовсім інше. Сім’ї створюються для продовження роду. Чоловік з чоловіком, як і жінка з жінкою рід свій ніколи не продовжать, скільки б не кохалися. всиновлять чужу дитину? Так, можуть, але то все одно буде не сім’я, а приватний сиротинець…
Якщо ж їм охота об’єднати своє майно та вести спільне господарство, так для цього теж одружуватися нема потреби. Цивільний кодекс не містить ніяких обмежень для укладення договорів простого товариства. Уклали договір і живіть собі спільно. Набридли одне одному? Яка проблема? Розірвали договір, поділили майно і розбіглися в різні сторони… Не бачу ніякого смислу для того, щоб геї чи лесбіянки одружувалися один з одним….

Пані почитувачка, так що ж там у вашого дідуся з аватарки на бумажці написано? 😉

Віталій
03.08.2013 at 16:46

Пані почитувачка… Як на Вашу думку, одностатеві шлюби та одностатеві сексуальні стосунки – це погано?

почитувачка
03.08.2013 at 21:03

Більш ніж погано

Небайдужий
03.08.2013 at 23:35

А яка причина такого більш ніж поганого ставлення?

Пронира
03.08.2013 at 23:54

Подуріли. Чи то зовсім дефіцит з мозоком, чи то так крепко вплинула піз..ліна Мовчана, що аж кілька бреxливиx злодюжок, піп на “Паджеро Вагон” та іуда, що між попами заникався почнуть діток моралі навчати. Про законодавство видно ця компашка взагалі ні слуxом, ні дуxом. З таким успіxом завтра ці чудіки можуть зібрати вчителів xімії і висловити своє бачення щодо періодичної системи Менделєєва, а всі директори шкіл неxай стоячи заxопливо аплодують новим відкриттям та швидко вносять зміни до курсу xімії СШ на місцевому рівні з обов”язковою поміткою “за сприянняМ та редакцією міського голови”. Вже всі змирились з пам”ятниками, лЄсоповалом та іншими приколами, але не суньтесь зі своїм корявим баченням, що не грунтується на будь якиx навіть мінімальниx розумовиx потугаx, до діток і до становлення їxнього світогляду.

почитувачка
04.08.2013 at 20:00

Пронира, ви впадаєте в крайнощі. Отже залишаємо все як є (нє, ну періодично будемо плескати гнівно язиками на форумах), і подивимося, що з того вийде, еге ж, земляки ?

Віталій
04.08.2013 at 20:11

Маєте на увазі не реагувати на такі ініціативи, якщо все ж таки владі заманеться впровадити їх на практиці? як на мене. то тоді цілком можна звертатися як мінімум до обласного управління освіти чи прокуратури…

Віталій
04.08.2013 at 20:31

Прикол в тему: “Мало того, что церковь не отделена от государства – еще и государство соседнее…”)))

Пронира
04.08.2013 at 20:40

Я не впадаю в крайнощі. Якщо завтра до школи прийдуть діти іншиx віросповідань або з сімей атеїстів і т.д. Що в такому випадку трошечки робити?

Небайдужий
04.08.2013 at 20:41

Дивна “логіка” у православних… Молодь неосвічена, малокультурна, невихована, розбещена, п’є, палить. В країні росте злочинність, СНІД, проституція, корупція і беззаконня. Значить треба…. будувати каплички і запустити попів до школи! Оце в цьому й полягає християнський “мудрість і чєловєколюбний” спосіб вирішення усіх проблем суспільства”???!
Як на мене, то це- звичайна дурість і мракобісся.
Вже більше 20 років відбувається відкрита і нахабна клерикалізація суспільства, але негативних явищ в ньому не поменшало, а навпаки- побільшало… То може справа не в релігійності людей а в чомусь іншому? Вмикайте нарешті мізки і використовуйте їх за прямим призначенням 🙂

Пронира
04.08.2013 at 20:51

Якесь латентне попонав”язування ))))))

Віталій
04.08.2013 at 21:24

Це до тези про те. що хтось не проти побити Небайдужого: “Предлагаю всем хорошим людям собраться и убить всех плохих людей…”)))

почитувачка
04.08.2013 at 21:34

Небайдужий, мушу вже переживати за Ваше хороше самопочуття. А то звалять все на мене, необачну в своєму висловлюванні. Будьте здорові всі)

LEON
04.08.2013 at 21:40

Ідіть здорові!

жора
04.08.2013 at 22:56

Взагалі задум непоганий, але не для наших священників, все до чого зійде це навчання це тотальний контроль учнів церквою а церква само собою підконтрольна владою. Так що це чергове маніпулювання та зомбування людей.

Небайдужий
04.08.2013 at 23:02

Пане жора, а в чому ви бачите “непоганість” цього задуму?….

Віталій
04.08.2013 at 23:44

Я взагалі не розумію, до чого тут міський голова і школи взагалі? Якщо православні священики мають намір навчати Слову Божому, то що їм зараз це заважає зробити? Наприклад організувати недільні школи при церквах?

Небайдужий
04.08.2013 at 23:51

Причина проста. В, організовані при церквах, “недільні” школи мало хто ходитиме- раз, а гроші якісь на них витрачати потрібно- два, а попи, як відомо, вміють тільки брати, давати вони не привчені, як і будь-які інші паразити. “Рождённый брать, давать не может!” 😉 Значно легше і ВИГІДНІШЕ ФІНАНСОВО (!!!) охмуряти беззахисних дітей в школах, які фінансуються з бюджету, тобто- за рахунок платників податків. Тут і охоплення попівською пропагандою буде незрівнянно ширшим, а тому- незрівнянно ефектифнішим, і саме головне- за це нічого платити не потрібно. Така собі рекламна кампанія свого бізнесу “опіуму для на роду” за рахунок цього ж народу.

Небайдужий
05.08.2013 at 01:33

Це те ж саме, якби, приміром, “Ейвон” чи “Оріфлейм” домагалися викладання в школах предмету “Основи макіяжу та догляду за шкірою” 😉

LEON
05.08.2013 at 10:03

Попа приймуть в школу,як вчителя, з оплатою “опіумної” праці а ви “Ейвон” чи “Оріфлейм”.

Небайдужий
05.08.2013 at 12:23

Може їх усіх ще й в заступники міського голови по “морально-етичним” питанням прийняти? Виплачувати зарплату посадових осіб місцевого самоврядування і забезпечувати іншими пільгами відповідно до закону за рахунок громади міста? (пожартував, а потім подумав, що вони й за цю ідею можуть легко вхопитися) 😆

Антоніо Ґрамші
05.08.2013 at 14:48

І поки правовірні православні християни, католики, атеїсти-фанатики і просто світські люди будуть сперечатися в якій формі їхнім дітям у школі будуть викладати (чи не викладати) “ОСНОВИ … МОРАЛІ” . Не питаючи батьків, в школах України офіційно викладають СЕКСПРОСВІТ. http://www.youtube.com/watch?v=44BgoS3KSRw
На мою думку, питання доцільності викладання “ОСНОВ ХРИСТИЯНСЬКОЇ МОРАЛІ” чи тренінгу “ЯК ОДІТИ ПРЕЗЕРВАТИВ” повинні вирішувати батьки. Це їх прирогатива. І якщо в школі буде існувати факультатив з “ОСНОВ ХРИСТИЯНСЬКОЇ МОРАЛІ” з вільним (не обов*язковим) відвідуванням — кому це зашкодить? Ну, насправді панове, то ж не наркопритон чи стрипбар в школі пропонують відкрити 🙂

Небайдужий
05.08.2013 at 15:36

“І якщо в школі буде існувати факультатив з “ОСНОВ ХРИСТИЯНСЬКОЇ МОРАЛІ” з вільним (не обов*язковим) відвідуванням — кому це зашкодить?”

Якщо зі слухачів цього факультативу не буде братися плата- зашкодить громаді міста, яка буде змушена оплачувати витрати на його проведення (електроенергія, опалення, амортизація будівлі школи та шкільного інвентаря, можливо- оплата праці вчителя) зі своєї кишені (з міського бюджету). Якщо ж батьки, які бажають навчати своїх чад “основам християнської моралі” на шкільному факультативі в позаурочний час, візьмуть всі ці витрати на себе, то нікому, окрім них самих та їхніх дітей, це не зашкодить 😉

Антоніо Ґрамші
06.08.2013 at 14:22

Не пам*ятаю хто, але колись мені одна мудра людина розповідала, що вже давно підраховано, що будівництво спортивних майданчиків у містах теж якби не маленьке навантаження на бюджет. Але з іншого боку, молодь має де вилити свою енергію, з користю для здоров*я провести вільний час, зайняти себе. Не було б майданчиків — могла б та сама молодь і до наркотиків припасти, об*єднуватись в банди для скоєння злочину, а не в команди для гри у футбол чи баскетбол. От і виходить, що витрати міста на спрортивні майданчики окуповуються сторицею.
Так і в даному випадку. Якщо буде в школі факультатив “Основ християнської моралі” від цього в цілому буде тільки краще. Все таки “Біблія” — це не “Майн Камф” — поганому не вчить. 😉

Небайдужий
06.08.2013 at 14:32

“Біблія” — це не “Майн Камф” — поганому не вчить.”

Та невже? Так таки й нічому? А ви її хоч читали ту Біблію, що так безапеляційно заявляєте, що вона нічому поганому не вчить?
Прочитайте, обов’язково (підкреслюю: ОБОВ’ЯЗКОВО!) проаналізуйте прочитане, а потім ми з вами поговоримо і про пропаганду насильства, жорстокості, нерівноправності чоловіка та жінки, геноциду, інцесту, рабства, та іншої гидоти на сторінках цієї “священної” книжки 🙂
Вашим дітям це потрібно? Моїм точно не потрібно 🙂

LEON
06.08.2013 at 20:20

40 років тому, в школах країн заходу, в початкових класах почали впроваджувати вивчення елементарних питань сексу. Наприклад, як народжуються діти? І нічого, від цього світ не перевернувся. Сьогодні молоді люди заходу про секс знають з книг а наші діти вивчали ці ази на вулиці. Тому і маємо снід, сіфіліс і багато інших хвороб похідних вуличного сексу. Якщо я сьогодні деколи відвідую церкву так я до цього прийшов самостійно, можливо так само поступлять мої діти, але насильно цього в моїй родині ніхто не робив і не буде робити

Антоніо Ґрамші
07.08.2013 at 15:54

Да хлопці… “Остапа несло…” … Цікаво, а ваші жінки (якщо вони у вас є), мами (мами то точно є) знають про ваше ставлення до “Біблії” чи до “Секспросвіту” в сучасній школі???

Як народжуються діти і за часів СРСР розповідали. І цьої інформації було достатньо, адже населення за часів СРСР збільшувалось.

Небайдужий
07.08.2013 at 17:16

Та знають вони все чудово. Не переживайте 🙂
Таваріщ Ґрамші (до речі, справжній Антоніо був переконаним атеїстом), а ви самі пробували жити за біблійними законами хоча б один день? Ні? Тоді прочитайте про враження людей, які пробували : http://rgazeta.info/ua/digest/item/416
Впевнений, що ви так ніколи б не погодилися жити 😉

Антоніо Ґрамші
07.08.2013 at 19:03

Читав я “Біблію” і не раз, і не в одній редакції. Й з історію життя Антоніо Ґрамші і з його працями знайомий не з “Вікіпедії”.

Що до релігії. В шкільні роки та й в старшому віці мені дуже подобалась науково-популярна передача “Очевидне — неймовірне” (“Очевидное — невероятноя”). ЇЇ вів інтелектуал і інтелігент “найвищого гатунку” — Капіце Сергій Петрович.
————-
Принадлежит к династии русских учёных. Сын лауреата Нобелевской премии П. Л. Капицы, внук А. Н. Крылова, русского математика и кораблестроителя, и внучатый племянник известного французского биохимика Виктора Анри (Victor Henri, Крылова — по линии матери, Анны Алексеевны[2]), правнук известного географа И. И. Стебницкого, старший брат А. П. Капицы[3].
Отец — Пётр Леонидович Капица — известный физик, лауреат Нобелевской премии, академик АН СССР.
Мать — Анна Алексеевна Крылова — домохозяйка, дочь Алексея Николаевича Крылова, русского и советского кораблестроителя, специалиста в области механики, математика, академика Петербургской АН / РАН / АН СССР.
Жена — Татьяна Алимовна Дамир, дочь профессора Алима Матвеевича Дамира, в 1953—1971 годах заведующего кафедрой пропедевтики внутренних болезней педиатрического факультета Второго Московского медицинского института. Они познакомились летом 1948 года на даче на Николиной горе, поженились в 1949 году.
Брат — Андрей Петрович Капица, советский географ и геоморфолог, член-корреспондент АН СССР с 1970 года.
Сын — Фёдор (1950) — филолог, работает в Институте мировой литературы имени А. М. Горького РАН.
Дочь — Мария (1954) — психолог, работает в МГУ.
Дочь — Варвара (1960) — врач.
Крёстный отец Сергея Капицы — великий русский физиолог Иван Петрович Павлов.
——————
Так от. На запитаня про його ставлення до релігії він відповідав так:

«А я – русский православный атеист. Это, кстати, весьма распространенная формула отношения к вере, к духовной культуре. По существу ведь и наука выросла из религии»
———-
Можна бути світською людиною і з повагою відноситись до віруючих людей. Одне інше не заперечує.

почитувачка
07.08.2013 at 19:14

Небайдужий заперечує (

Антоніо Ґрамші
07.08.2013 at 20:03

В нього така позиція, що поробиш — демократія. 🙂

Я можу бути не згоден з вашою думкою, але я віддам життя за ваше право висловлювати її. (Вольтер)

Краще і не скажеш.

Небайдужий
07.08.2013 at 20:40

“Небайдужий заперечує (”

Пані почитачка, я вже вам якось пояснював, що не слід за мене придумувати моє ставлення до людей, явищ та подій. Я з цим ділом якось впораюся й без вашої допомоги 😉
Я з повагою ставлюся до всіх людей, поки вони не починають нав’язувати мені, моїм близьким, чи суспільству свої переконання. Зокрема, коли всупереч Конституції та законам України, намагаються пропхати до державних шкіл релігійну пропаганду, замасковану під “Основи християнської моралі”. Тих, хто так нахабно зневажає права інших людей і закони, я ніколи не поважав, не поважаю і поважати не збираюся.

Хочете виховувати своїх дітей в дусі християнської моралі? Виховуйте. То ваша особиста справа. Але не нав’язуйте свій світогляд іншим, тим більше- дітям і тим більше з використанням ДЕРЖАВНИХ закладів освіти. Це ЗАБОРОНЕНО законом.
Щось не зрозуміло?

Пане Ґрамші, позиція Капіци у ставленні до релігії, то його особиста позиція. Ні я, ні ви, ні будь хто інший не зобов’язані мати таку ж саму позицію. Свою позицію я озвучив. Якщо вона, можливо, не збігається з позицією якогось вченого, як приміром, Капіци- звиняйте 😉
А ось відносно того, що ви знайомі зі змістом Біблії, я більш ніж сумніваюся. Інакше, ваша позиція в її оцінці, як безневинної книжечки, не була б настільки примітивно однозначною 😉

Віталій
07.08.2013 at 20:43

Я перепрошую, що втручаюся. але, як на мене, то ви несправедливо нападаєте на Небайдужого. Як на мене, то він якраз з повагою ставиться до віруючих… Це віруючі його збираються побити в його ж благо тільки за те. що він не сприймає жодної релігії… Чи я не правий?)))

Антоніо Ґрамші
07.08.2013 at 21:56

Не бачу я в його висловлюваннях ніякої поваги до віруючих. А та фраза про “Я вас побила б”, що у Почитувачки вирвалась, і яку всі інші “смакують” і тикають почитувачці під ніс, вирвалась у неї після доволі дотепного, але напрочуд хамського у відношенні до віруючих скетчу Небайдужого:
——
“із т.зв. “основами християнської моралі” під маркою якої, попи сподіваються тупо насаджувати серед наших дітей християнство (в даному випадку православне московського розливу) з банальною метою- збільшити в недалекому майбутньому (коли нинішні бабусі-прихожанки вимруть) кількість покупців своїх свічок та клієнтів на свої ж магічні послуги, а іншими словами- лохів, яким достатньо навішати релігійної локшини на вуха і лохматити на бабло по повній програмі, а також розводити на різноманітних псевдодемократичних виборах.”
—–
“…лохів, яким достатньо навішати релігійної локшини на вуха і лохматити на бабло по повній програмі” — це повага до віруючих чи хамство? Який чоловік атеїст зможе своїй друдині перед Пасхою, коли вона збирається іти до церкви, сказати таке? Уявили себе на місці того чоловіка? Ну а тепер уявіть Почитувачку на місці жінки………… 🙂

Якби все обмежилось економічним питанням — звідки влада збирається брати гроші на уроки “Основи християнської моралі”, коли в минулому році ця ж сама влада проводила оптимізацію шкіл, посилаючисть на нестачу коштів — це одна справа. А от яке ставлення у людини до релігії — інша.

Не треба всі яйця складати в одну корзину 😉

Небайдужий
07.08.2013 at 22:22

Ну, якщо для таваріща Ґрамші правда це хамство, тоді вибачайте за правду 🙂 Нічого хамського в процитованому, цим таваріщем, моєму коментарі, я не бачу. Там всі речі названі своїми іменами. Тільки й того. Розумні люди на правду не ображаються 🙂
Тільки економічними питаннями я обмежуватися не збираюся. Моє право. І не збираюся не з тієї причини, щоб комусь нахамити, як ви безпідставно вважаєте, а для того, щоб показати небезпеку сповзання суспільства, якому силою нав’язують містичне світосприйняття, в дрімуче і мракобісне середньовіччя- часи, коли безроздільно панував релігійний світогляд і які безумовно є найстрашнішим періодом в історії людства. Вам туди хочеться? А я чомусь думав, що вам хочеться в СССР, де релігійний світогляд не мав ніякої ваги в суспільстві. Але вам, виявляється, ближче до душі московське православне середньовіччя…. То вже якось визначіться, що вам ближче? 🙂
Моє ставлення до будь-якої релігії чітке і недвозначне: релігія це шахрайство (заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою). А будь-яка церква- бізнесова структура, яка безпідставно звільнена від оподаткування і за рахунок цього паразитує на суспільстві. Маю право на такі погляди. Більше того- маю повне право їх висловлювати та поширювати, не питаючи дозволу ні у почитачки, ні в її друга- православного комуніста Ґрамші.

Небайдужий
07.08.2013 at 23:39

І ще, таваріщ Антоніо! Якщо ви думаєте, що словами “лохи” і “лохматити на бабло” я виразив СВОЄ ставлення до віруючих, то ви помилилися, цими словамия лише постарався яскравіше передати, як до віруючих ставляться попи. 😉

Антоніо Ґрамші
10.08.2013 at 00:06

В психологии есть понятие проэкция.Это когда человек обладает какими-то качествами,но не может,не хочет их в себе признавать и начинает обвинять в них другого человека.Сама по себе эта проэкция,если она не тотальна,свойственна всем в той или степени.Да многие спешат отрицать сам факт того,что этим приемом пользуются.А судить других по себе,это и есть в какой-то степени именно такая проэкция.
Кидая обвинения в адрес другого человека,вешая на него какой-то ярлык,нужно прежде всего задуматься:а может это я такой?Есть ли во мне то,что я приписываю этому человеку?
Я думаю если бы люди почаще задумывались об этом и прежде чем обвинить другого в чем-то,заглядывали внутрь себя,не отрицали в себе то,что его так раздражает в других,то меньше было бы обид,ссор и конфликтов.
Иногда мы просто не понимаем чем руководствуется другой человек,какие мотивы его слов или действий.Мы же по себе судим!И судим то часто так субъективно!Пара слов от другого-и уже мнение составили,ярлык повесили.Типа:да все мне с тобой ясно,раз ты так сказал или поступил,то ты значит такой вот!..А он возможно и не такой вовсе…а ТЫ ЕГО ТАКИМ УВИДЕЛ,пропустив через призму СВОЕГО видения.А мотивы могут быть такими,о каких мы и не предполагаем.

LEON
10.08.2013 at 10:45

Антоніо Ґрамші)))Кидая обвинения в адрес другого человека,вешая на него какой-то ярлык,нужно прежде всего задуматься:а может это я такой? Есть ли во мне то,что я приписываю этому человеку? Не вешайте ярлыки на другихих, разберитесь в себе. Антоніо Ґрамші))), а не высоко ли Вы себя вознесли?

Небайдужий
11.08.2013 at 22:52

Дуже ґрунтовне і “доходчиве” пояснення шкідливості проникнення релігії до школи:
http://www.youtube.com/watch?v=t7iq7Y3HhrQ&list=PLb8ATWo1XGcY7VAFPdq5EvJ5qtCY2ANAP&index=9

Небайдужий
12.01.2014 at 00:39

Таки запровадили цю хрень…
 
http://www.youtube.com/watch?v=501jWvdOCl0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *