Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.12.2011

В Україні створили антикорупційну коаліцію інститутів громадянського суспільства

9 грудня, у Міжнародний день боротьби з корупцією, в ІА «RegioNews» представники неурядових організацій України підписали Меморандум про створення Української антикорупційної коаліції інститутів громадянського суспільства. Вінниччину представляла Ольга Брига – громадська організація «Філософія Серця».

Коаліція має на меті підвищення ролі третього сектору в управлінні державою й модернізації країни, формування антикорупційної взаємодії з владою, забезпечення відкритості її діяльності й рішень, зміцнення потенціалу та інституційної спроможності неурядових організацій, розширення міжнародних зв’язків у сфері боротьби з корупцією, усунення передумов для її виникнення. Також коаліція братиме участь у впровадженні та забезпеченні контролю за реалізацією Конвенції ООН проти корупції, вітчизняного антикорупційного законодавства, Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 рр, ініціативи партнерства «Відкритий Уряд», здійсненні скоординованої діяльності інститутів громадянського суспільства в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Коаліція співпрацюватиме з антикорупційними громадськими мережами на міжнародному рівні, реалізовувати в Україні спільні проекти, спрямовані на зниження рівня корупції, втілювати кращі практики з організації належного врядування, проводити інформаційно-просвітницькі й освітньо-виховні заходи з метою формування антикорупційної культури українського суспільства.

Засновники Коаліції: ВГО «Всеукраїнська спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю», ГО «Антикорупційна рада України» (член Глобального договору ООН), ВГО «Комітет конституційно-правового контролю України», ГО «Філософія Серця», МГО «Україна – Польща – Німеччина», ГО «Європейський Вибір».

7 Comments on “В Україні створили антикорупційну коаліцію інститутів громадянського суспільства

Віталій
15.12.2011 at 21:51

Пропоную Вашій увазі відео з цього заходу:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CV0QLwNLVBo

Віталій
15.12.2011 at 21:52

Пропонуємо Вашій увазі відео з цього заходу:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CV0QLwNLVBo

Паштет
16.12.2011 at 00:12

Ще раз для вірності, може хто з двох не розуміє)

Віталій
16.12.2011 at 01:04

Для Вас стараюся, Паштет, для Вас…)))

Пронира
16.12.2011 at 10:42

Шпигунський пук з засідки…))))

Віталій
16.12.2011 at 16:32

Бац! Бац! … і мімо…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *