Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.01.2019

В ВІННИЦІ ОБГОВОРЯТЬ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ Е-ДЕМОКРАТІЇ НА 2019 РІК

В Вінниці відбудеться засідання регіональної коаліції забезпечення громадського супроводу реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки в Вінницькій області, під час якого буде обговорено можливість супроводу реалізації Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області в 2019 році.

До участі запрошуються члени коаліції, а також експерти, які працюють над розвитком електронної демократії.

Захід відбудеться 23 січня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

Початок – о 12.00.

Проект Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2019-2020 роки було розроблено експертами громадської організації «ПРАВО».

Протягом двох місяців експерти громадської організації «ПРАВО» проводили фокус-групові дослідження, аналізували статути територіальних громад та офіційні сайти райдержадміністрацій, районних центрів та ОТГ, проводили глибинні інтерв’ю з посадовцями, аналізували отриману інформацію з метою визначення стану та перспектив розвитку інструментів електронної демократії у Вінницькій області.

Проаналізувавши всю зібрану інформацію, експерти громадської організації «ПРАВО» розробили проект Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2019-2020 роки.

Проект Концепції  розроблено в рамках реалізації проекту «Електронне врядування у Вінницькій області: від концепції до впровадження», який реалізується громадською організацією «ПРАВО» в рамках швейцарсько-української програми EGAP за підтримки Innovabridge Foundation.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *