Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.12.2018

В ВІННИЦІ ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОЕКТ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ Е-ДЕМОКРАТІЇ

В Вінниці, в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців, відбулося засідання «круглого столу», під час якого учасники обговорили проект Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2019-2020 роки.

Участь в засіданні взяли експерти громадської організації «ПРАВО», представники Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців, громадської ради при Вінницькій ОДА, а також посадові особи Вінницької ОДА.

Під час засідання учасникам було презентовано проект Концепції, зроблено акцент на її розділах, а також обговорено План її реалізації на 2019 рік.

Після цього відбулося досить активне обговорення за участю всіх присутніх. Зокрема, керівник експертної групи громадської ради при Вінницькій ОДА Михайло Бардин запропонував доповнити проект Концепції заходом, реалізація якого забезпечить широкий доступ для участі усіх громадян у процесах прийняття рішень за посередництвом електронної демократії шляхом збільшенням точок доступу до існуючих електронних ресурсів.

Голова громадської ради при Вінницькій ОДА Пилип Прудиус наголосив на необхідності залучення до обговорення представників громадських рад з районів області та наголосив на готовності посприяти цьому процесу.

Начальник управління інформаційних технологій апарату Вінницької ОДА Ігор Солоненко зазначив, що заходи Плану реалізації Концепції мають знайти свої відображення в Програмі інформатизації «Електронна Вінниччина» на 2019-2020 роки.

В процесі обговорення всі учасники погодилися долучитися до формування кінцевого варіанту Концепції та домовилися про ще одну зустріч, але вже за участі керівництва Вінницької ОДА.

Для довідки:

Протягом двох місяців експерти громадської організації «ПРАВО» проводили фокус-групові дослідження, аналізували статути територіальних громад та офіційні сайти райдержадміністрацій, районних центрів та ОТГ, проводили глибинні інтерв’ю з посадовцями, аналізували отриману інформацію з метою визначення стану та перспектив розвитку інструментів електронної демократії у Вінницькій області.

Проаналізувавши всю зібрану інформацію, експерти громадської організації «ПРАВО» розробили проект Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2019-2020 роки.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Електронне врядування у Вінницькій області: від концепції до впровадження», який реалізується громадською організацією «ПРАВО» в рамках швейцарсько-української програми EGAP за підтримки Innovabridge Foundation.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *