Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.07.2018

ВАПНЯРСЬКА ОТГ ВНОСИТИМЕ ЗМІНИ ДО СТАТУТУ ГРОМАДИ

Експерти громадської організації «ПРАВО» презентували для членів Вапнярської селищної ОТГ аналіз Статуту громади щодо порядку внесення місцевих ініціатив, ініціювання та проведення громадських слухань, зборів за місцем проживання та подання електронних петицій.

Під час обговорення було акцентовано увагу на проблемних питаннях, а також на пропозиціях щодо покращення ситуації з застосуванням інструментів локальної демократії.

Учасники дійшли висновку щодо необхідності внесення змін та доповнень до Статуту територіальної громади, а також обговорили шляхи подальшої співпраці між посадовцями Вапнярської ОТГ та експертами громадської організації «ПРАВО».

По завершенню громадських обговорень відбувся тренінг, під час якого учасники дізналися про інші форми участі громадськості в процесах прийняття рішень. Окремо акцент було зроблено на створення та функціонування в сільських об’єднаних громадах органів самоорганізації населення, зокрема, селищних комітетів.

Заходи відбулися в рамках реалізації проекту «Інструменти місцевої демократії в об’єднаних громадах: долаємо перешкоди», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *