Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

03.10.2009

Великий переполох у місті

У четвер минулого тижня хмільничани мали можливість спостерігати за 19-ма командами, які зібралися для участі в грі-квесті «ЗДОРОВеннИЙ ХМІЛЬНИК». Організаторами стали Хмільницький відділ у справах сім’ї та молоді міської ради й Всеукраїнська молодіжна громадська організація Вінницького осередку «Демократичний альянс», спонсором виступила міська громадська організація «Фронт змін».

Команди стартували о 15-ій годині з площі міської ради, і з натхненням виконували різні завдання, бігаючи по місту з однієї запланованої точки до іншої. Переможцем могла стати лише найшвидша команда… Завдання були різнопланові, розраховані на швидке мислення й ерудицію учасників, а також на витривалість та «швидкі» ноги. У квесті дозволяли користуватися громадським транспортом (але в жодному разі не таксі). Завдання на кшталт зашифрованих словосполучень, «продаж» власних посмішок перехожим, збір підписів на підтримку вигаданих партій… Виконували фізичні вправи з п’ятьма громадянами, потрібно було зібрати в перехожих певну кількість цигарок і викласти з них слово «біда» – все це дуже захоплювало як самих учасників, так і перехожих, які спостерігали за всіма дійствами аж до 18-ї години.

Переможцями у квесті стала команда активної молоді «Фронт змін» на чолі з їх капітаном Володимиром Плахотнюком. Ділячись своїми враженнями від фізично насиченого і досягнутої перемоги, він радісно повідав про цікаві моменти: «Було дуже весело. Доки бігали, не відчували втоми. Найбільше було цікаво спостерігати за реакцією людей, всі такі різні та неординарні. Багато хто не знав, що від них хочуть. Але більшість перехожих були позитивно налаштовані, тому ми з більшою сміливістю підходили до них; так і швидко проходив час. Посмішки продавали без проблем, адже зустрічали багато знайомих. Мінімальна ціна за посмішку – 50 копійок. В кожної команди була своя атрибутика, свій тотем. Наприклад, у нас були футболки з написом «Фронт змін» під назву команди, і тотем – оранжева каска, завдяки якій було набагато легше перебігати дороги: водії авто зупинялися, завбачивши яскраву каску на руці… Мені сподобався тотем команди «Халявщики» – шар, обклеєний доларами, і девіз у них кумедний: «Де халява, там і ми». Ми з Юрком Кулішем, Дмитром Вовком, Владиславом Луговацьким та Дмитром Шевченком швидко справлялись із завданнями. Дуже сподобалось, і якби ще щось подібне було влаштовано, то й тоді б теж зібрали команду на участь».

Всім учасникам було вручено грамоти, а за зайняті 1-е, 2-е, 3-є місця командам-переможцям – цінні призи. Друге місце отримала команда «Живчики» (старшокласники СЗШ №4), третє – «Рожева пантера» – (вчителі СЗШ №1).

У Вінниці вже давно проводяться подібні заходи, та останнього разу вони зібрали лише 12 команд. Вінничани були приємно здивовані активністю учасників і «напливом» бажаючих взяти участь. Можливо, ще не раз у Хмільнику будуть проводитись такі ігри, але з першого разу все пройшло досить вдало.

6 Comments on “Великий переполох у місті

Володимир Великий
03.10.2009 at 07:59

Стараюсь брати участь у всіх подібних заходах.
Якщо по рахувати то це лише другий… Але це не кінець.

Перший раз ми зробили команду КВК і взяли участь.
Другий це команда для участі у грі КВЕСТ.

P.S.
Я мабуть один з найперших дізнався про квест, а от заявку подав отсаній.
Тим паче нашу команду переслідувало якесь прокляття, склад команди змінювався швидко, а саме Корнієнко Алла не змогла взяти участь у звязку проведенням тренінгу у іншій області, її місце зайняв Шремета Сергій, але і в останього в день виступу зявилась незапланована поїздка до рідніх. Дворніцьку Мирославу за два дні до квесту збив автомобіль на пішохідному переході,я про це дізнався у день виступу, коли почав обзвонюват вранці усіх учасників.

І тобто на квест ми вийшли у складі:
Юрко Кудіш.(заміна Али, а згодом Сергія)
Влад Луговацький.
Вовк Дмитро.
Шевченко Дмитро.(Заміна Мирослави)
І Я.
Хочу подякувати Мирославі за швидке мислення, Девіз і назва команди то її рук справа, вона це все прридумала перебуваючи в лікарні.
Дякую Владу, що швидко знайшов заміну і Дмитру Ш. що відгукнувся.
Юрку Кудішу також дякую, ми з ним були в одній команді КВК.
І ВЕЛИКА подяка Вовку Дмитру, Діма ти мне просто вражаєш. (Нікому не скажу за що). 😀

Дякую усым хто прийняв участь у квесты , було дуже весело

Зайка
03.10.2009 at 15:13

Як чудово, що у нашому Хмільнику провели такий класний захід , учасники якого провели час весело і корисно ! Молодці , фізкульт-привіт! Нажаль я не змогла взяти участь у КВЕСТІ , але на наступний рік , якщо буде , щось подібне я постараюсь бути в формі !!!

Волошка
05.10.2009 at 08:23

Як прикро, а я так хотіла взяти участь. В Хмільнику квест дійсно зробив певний переполох.)))!!! Але погано, що треба було багато бігати, деякі люди ледве “відходили” на 2-3 день після гри)))((( Я з Зайкою наступного разу зберемо команду і візьмемо участь. Правда ж?

Зайка
05.10.2009 at 13:52

А хто сумнівається ! В нас все попереду !

Слободянська кішечка
05.10.2009 at 16:08

А я брала участь у квесті! Просто супер! Адреналін зашкалював, ногои боліли довго але це нічого порівняно з тими емоціями ,які отримали!Хочу ще!!!!!!!

Зайка
05.10.2009 at 19:34

Я тобі заздрю і співчуваю !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *