Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.07.2022

ВІДБІР ДО РЕГІОНАЛЬНОЇ ШКОЛИ ПАРТИСИПАЦІЇ НА ТЕМУ «ІНТЕГРАЦІЯ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЯ ВПО»

Запрошуємо до регіональної школи партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО» та розпочинаємо відбір команд з Вінницької області, які, за підтримки Київського Діалогу, здійснюватимуть діяльність спрямовану на місцевий розвиток.

Що чекає учасників та учасниць школи:

  • Навчання, а саме – 2 триденних тренінги, під час яких учасники та учасниці дізнаються, як проводити дослідження потреб внутрішньо переміщених осіб в своїх громадах, де брати ресурси для вирішення проблемних питань ВПО, а також отримають знання щодо підготовки грантових заявок;
  • Можливість отримати фінансування для реалізації малих проєктів на місцях – (до 1000 євро);
  • Менторство від експертів та експерток проєкту під час навчання та реалізації проєктів у своїх громадах;

По завершенню програми учасники та учасниці зможуть долучитися до спільноти випускників Київського Діалогу, яка налічує представників та представниць більш ніж з 10 областей.

Для участі в конкурсі потрібно до 20 серпня включно заповнити форму реєстрації.

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Критерії відбору команд:

  • Наявність у команді 3-5 осіб, із числа представників ОМС та громадських активістів, які дотичні до роботи з внутрішньо переміщеними особами в своїй громаді;
  • Наявність у команди спільного бачення щодо вирішення проблем ВПО в своїх громадах;
  • Наявність ідеї, реалізація якої сприятиме вирішенню проблем ВПО;
  • Наявність мотивації та готовності бути учасниками навчальних заходів.

Увага! Відібрані команди мають провести в своїх громадах опитування внутрішньо переміщених осіб за запропонованою організаторами Школи анкетою!

Даний конкурс проводиться в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.

У Вінницькій області реалізацію проєкту координує громадська організація «ПРАВО».

Для довідок:

Віталій Дорох

067 425 84 94

pravo.ngo@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *