Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

26.03.2019

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ХМІЛЬНИЦЬКІЙ РДА

Сьогодні відбулося засідання громадської ради при Хмільницькій райдержадміністрації. Під час засідання було розглянуто низку організаційних питань та сплановано подальшу діяльність дорадчо-консультативного органу.

На початку засідання учасники обради голову громадської ради при РДА. Ним став представник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.

Заступником голови громадської ради було обрано Станіслава Найчука.

Після цього було заслухано інформацію громадського омбудсмена з виборчих прав пана Тараса Коваля, а також начальника Хмільницького бюро правової допомоги пані Ганну Маринич, які поінформували про нюанси виборчої кампанії, а також відповіли на питання, що стосувалися внесення змін до списку виборців, голосування «на дому», та інших питань, що стосувалися реалізації виборчих прав громадян.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На завершення засідання учасники заслухали інформацію голови громадської ради пана Віталія Дороха, який розповів про порядок проведення консультацій з громадськістю, який передбачений Постановою Кабінету Міністрів України.

Члени громадської ради прийняли одностайне рішення щодо дати проведення наступного засідання громадської ради, а також вирішили заслухати звіт щодо виконання програми партріотрчного виховання молоді в Хмільницькому районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *