Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.11.2010

Відносини – Танго на ім’я Життя

Ми починаємо нову рубрику – вона буде присвячена різним видам відносин: любов, дружба, секс, відносини на роботі, знайомства, ревнощі, зрада і т. д.

Відносини. «От-но-ше-ні-я» – п’ять складів не найскладніше слово в російській мові, дев’ять літер, чотири приголосних і п’ять голосних. Здавалося б, нічого особливого, всі ми починаючи від народження і до самої смерті проводимо у відносинах.

Вони можуть складатися, і не дуже, приносити задоволення або дратувати, приводити до успіху і викидати на узбіччя. Вони бувають між чоловіком і жінкою, батьками і дітьми, колегами по роботі і сусідами, між дівчиною на касі і покупцем супермаркету, господарем чарівного цуценя і бадьорою старенькою, президентами держав і виборцями. І навіть самі з собою ми перебуваємо у відносинах, можемо любити себе або ненавидіти.

Все наше життя і є От-но-ше-ні-я. Напевно, тому вони так нас хвилюють, ми думаємо про це, говоримо, відчайдушно сперечаємося, погоджуємося, розриваємо перемир’я і купуємо квиток на літак в іншу точку світу.

Давайте говорити про них. Чи важлива мета відносини? Як їх підтримувати? Що можна дозволити собі, а що не варто робити ні в якому разі? Циніки кажуть, що відносини – суть умілих маніпуляцій зі свідомістю людини з метою отримання необхідного результату. Романтики вважають, що відносини – найвищий дар небес і доставляють виключно насолоду.

Хтось намагається уникати усіляких відносин і біжить геть, інші ж, навпаки, з відкритим забралом шукають нових відчуттів. Ми танцюємо танго вільної композиції з чітким ритмом з людьми все життя. Почнемо …

Будь-які стосунки починаються зі знайомства. Згідно зі статистикою, кожна п’ята пара знайомиться в інтернеті, і кожен двадцятий чоловік, і кожна п’ятнадцята дівчина мали віртуальний роман. Відносини формату light й неабиякі пристрасті вирують на робочих місцях і вдома у зручному кріслі. Чому люди заводять віртуальні романи – не вистачає часу і сил на реальні відносини, або слідують моді, думають, що простіше і безпечніше мати все це віртуально …

Ольга проводить в мережі весь вільний час, за три роки пошуку принців накопичила багатий досвід віртуального спілкування. Перші два роки навіть на побачення з хлопцем, якщо він не підходив з найменшого ознакою з 35 ретельно відібраних нею пунктів, не погоджувалася, потім стало простіше … Але далі першого побачення в реальності справа не заходила, не рахуючи запаморочливого сексу зі старим знайомим. Так і до цих пір в пошуку.

Саша – хороший хлопець, всі друзі давно одружені. Йому вже ніяково бувати в компаніях і галасливих збіговиськах. Співчуваючі товариші намагалися знайти дівчину, але він не наважився. Сидить у мережі, тому що йому зручно, вважає – інтернет проявляє, як рентген, при спілкуванні в людині всі його якості; економить час, якщо спочатку людина не підходить, то можна не витрачати час на спілкування з ним. Хороша альтернатива балам XIX століття.

Ганна та Олег познайомилися в мережі на форумі, присвяченому рольових ігор. Ганна – ельф, а Олегу завжди дістається роль хоббіта. Первістка вони назвали Джон Рональд, так, так на честь Толкієна.

Катерина, сибірячка, дівчина весела і на мову жвава, тому їй завжди щастить познайомиться з ким-небудь цікавим і приємно провести час. А ще Катя дуже жаліслива і їй завжди важко відмовити чоловіку в побаченні, якщо той просить, раптом у нього комплекси розвинуться, і він зробить ритуальне харакірі.

Зріст у Каті 190 см, коса до попи, а очі блакитні і чисті, як травневе небо. Якщо б не Катя, напевно у багатьох чоловіків ніколи б не було побачення по інтернету. До Каті дуже часто приходять повідомлення в аську «Привіт, малюк! Ну як ти поживаєш? Поговоримо? »Або« Привіт! Я такий самотній! І ти давно мені подобаєшся! », Від такої кількості компліментів Катерина рожевіє, поправляє лямку бюстгальтера на пишних грудях і приймається мріяти про чоловіка з новою силою.

Через кілька днів бурхливої листування з сумним і пристойним (що за наших часів рідкість) чоловіком на ім’я Олег, настає довгоочікувана зустріч. Катя, зрозуміло, в новій кофтині, чекає його півгодини на зупинці, Олег приходить з квітами, що зайвий раз говорить про його тремтливість, – три гвоздики, упаковані в прозорий целофан.

Зворушливо заглядаючи Каті в очі, бере за лікоть і танцює її до найближчої лавки. І починає розповідати дещо про себе, щоб більше дізнатися один про одного:

– Ти знаєш, а в мене рік тому випав останній молочний зуб …

Катя несміливо киває у відповідь:

– Ясно.

– А зараз трохи прохолодно і я підхопив нежить …

– Иии?! – Катя негайно відреагувала.

– А ще моя мама погано готує, і я думаю, що вона робить це спеціально …

– В офісі мене підсидів Ромка, а я так добре до нього ставився, ось як жити після цього …

– Усі дівчата мене чомусь кидають, як тільки я переконався в своїх почуттях, але я не втрачаю надії …

– Мій сусід грає на барабанах до третьої ночі, тому я погано сплю …

Через півтори години, замерзла Катя з ліловим носом «згадує», що вдома у неї не вимкнена праска і їй час додому.

Увечері, зігріваючись гарячим чаєм, вона відкриває аську і бачить повідомлення від невідомого адресата: «Привіт! Давай поговоримо? »

Давайте вірити в хороше, знайомитися і зустрічатися, тому що якщо цього не робити, то і не буде жодних відносин. Нехай життя посилає нам багато цікавих знайомств, тому, що можна танцювати і соло, але танго набагато гарніше, коли його танцюють двоє.

Автор : Поліна Удачина

Джерло : Fresher

2 Comments on “Відносини – Танго на ім’я Життя

Слободянська кішечка
13.11.2010 at 14:00

Хм, цікава стаття.але знайомитися та спілкуватися краще і приємніше в реалі, адже тоді ти бачиш погляд людини, те як вона реагує на твої слова. Так, відносини це праця, не завжди бажана чи приємна, але праця.

Волошка
13.11.2010 at 17:29

Сподобалась стаття…
В Інтернеті спілкуватися надаю перевагу лише тоді, коли немає бажання кудись іти, чи морозно на вулиці, чи… чи…)) Звісно ж, живого спілкування ніщо не замінить, бо це найкращий спосіб побути вдвох.. чи в компанії.
І ще- лише від живого спілкування можна отримати насолоду. Писати можна багато, але слова вслух – найкращий порадник і помічник…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *