Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

28.03.2014

ВІДВЕРТА БРЕХНЯ ЧИ СВІДОМА ПРОВОКАЦІЯ?

00233998Таке питання виникло після ознайомлення з матеріалом, який було розміщено в останньому номері підконтрольної міському голові Хмільника газеті «Я та МІСТО». Питання виникає не стільки до самого матеріалу (читачі вже давно звикли, що редактор, м’яко кажучи, не завжди є об’єктивним), а те, ким було підписано матеріал.

В самому матеріалі йшлося про власне бачення автора подій щодо обрання секретаря Хмільницької міської ради, вірніше – самих кандидатів на цю посаду: Костянтина Коломійця та Володимира Шеремету.

Якщо коротко, то автор описував Костянтина Коломійця, як «розумну та помірковану людину, яка, можливо, змусила б працювати депутатів плідно на користь громаді», зазначаючи, що його кандидатуру було узгоджено «на фракціях і комісіях».

Натомість Шеремета в автора матеріалу вийшов майже якимись злочинцем…

Все б нічого – кожен має право на власну думку, але матеріал було підписано наступним чином: «НАРОДНЕ ВІЧЕ, м. Хмільник».

Що за НАРОДНЕ ВІЧЕ і чи має це віче відношення до новоствореної громадської організації «Народне віче», керівник якої пан Михальнюк відкрито підтримав кандидатуру на посаду секретаря ради саме Володимира Шеремети – залишилося загадкою.

Також залишається загадкою, що це, власне, було: відверта брехня чи свідома провокація, яка мала на меті дискредитувати новостворену громадську організацію та її членів?

Сподіваємося, що відповіді на ці питання ми невдовзі все ж таки отримаємо. Але вже зараз можна сказати, що окремі члени громадської організації «Народне віче», зокрема Микола Михальнюк та Віктор Гричанюк нічого про появу зазначеної публікації не знають…

9 Comments on “ВІДВЕРТА БРЕХНЯ ЧИ СВІДОМА ПРОВОКАЦІЯ?

володимир
28.03.2014 at 22:44

Якби ту статтю написав хтось інший то можна булоб шукати істину а так як та писнина з під пера грушкиного дуполиза сірожі, то все зрозуміло. Понос ніяк не второпає того що вже все місто усвідомило, грушко ганебний брехун і проходімець. Впринципі вони одне одного варті, і я думаю що в недалекому майбутньому сірожа буде писати для грушка статті про свинячі прививки.

Хмільничанин
28.03.2014 at 22:49

Якщо грушко буде пхати Коломійця на посаду секретаря , то кості не бачити цієї посади як своїх вух без дзеркала

Хмільничанин
28.03.2014 at 22:52

А сірожа поноскевич вже своє заслужене одержав ,хмільничани зрозуміло що воно таке . та й не потрібно навіть реагувати на писанину того недолугого.

володимир
29.03.2014 at 06:35

Будь який кандидат від дурня грушка автоматично непрохідний, бо людина яка іде на поводі у груші не може бути нормальною впринципі, і це розуміють не тільки депутати….

LEON
29.03.2014 at 09:37

Коломієць являється еталоном совкового карєриста. Депутат, який пропустив 50% сесій міської ради, немає морального права давати згоду, міському голові. на рекомендацію його на посаду секретаря. Це зразок роботи бюрократичної машини. Корупційні діяння на найвищому рівні.   

Світлана
29.03.2014 at 16:02

В грушки почався справжній Понос. І звати його Сергійко. Це ж зрозуміло, якщо Шеремета стане секретарем то це означатиме, що Грушка вже нічого красти не зможе, і махінацій ніяких не буде. Шеремета не дасть це робити. А працювати на одну зарплату для грушка це гірше смерті. Та й панасу-пісарю обломиться похлебка. Так що про Шеремету ще не такі страшилки зможемо почути від цих деятелей.

Сон-Трава
29.03.2014 at 19:05

Цю анонімку ХЗ хто розіслав і у вінниькі медіа.

Хмільничанин
31.03.2014 at 20:35

Сам сірожа написав , сам сірожа і розіслав.брехло юрчишенське

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *