Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.05.2012

Вінничани вчилися контролювати міліцію

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів провела в Львові спеціалізований тренінг «Громадський моніторинг діяльності працівників ОВС України». Участь в заході взяли представників громадських організацій та ЗМІ.

Вінниччину представляли Віталій Дорох (громадська організація «ПРАВО»), Ольга Брига та Юлія Грига (громадська організація «Філософія серця») та Максим Волосевич (газета «Голос народу+).

Під час тренінгу учасники дізналися про алгоритм проведення моніторингу діяльності патрульної служби, державтоінспекції, чергової частини та дільничних інспекторів. Учасниками тренінгу було розглянуто типові ситуації порушень з боку працівників правоохоронних органів, а також виконано практичне завдання з моніторингу діяльності міліції міста Львова.

 

 

 

19 Comments on “Вінничани вчилися контролювати міліцію

і шо?
15.05.2012 at 20:23

Наснаги.

Віталій
15.05.2012 at 22:17

Дякую. Наша організація вже має досвід проведення моніторингу діяльності міліції, зокрема участь в акції “міліція під контролем”. Але сподіваюся, що після участі в цьому семінарі ми зможемо використати набуті знання з користю. Наприклад, є ідея введення окремих компонентів в курс “Права людини для молоді”…

і шо?
19.05.2012 at 00:34

Цілком підтримую, однак занадто багато гарних слів, лозунгів, народ по суті від цього втомився, необхідно вживати конкретних дій, таких, щоб люди бачили на яву роботу організації чи її окремих осіб, а не ли ше на форумі звітність про проведення тої чи іншої акції. Дуже схоже на демагогію. Потрібні практичні результати.

Віталій
19.05.2012 at 10:53

???))) А де Ви тут побачили хоч один лозунг? І про який практичний результат взагалі йдеться, якщо мова йде про введення окремих компонентів в курс “Права людини для молоді”?
 

і шо?
19.05.2012 at 21:16

Лозунги поміж стрічок. От ми такі класні і вам допоможем. Підскажіть будь-ласка, що значить “введення окремих компонентів в курс “Права людини для молоді”? і з чим його їсти і коли?

Віталій
19.05.2012 at 21:35

))) Я так і не почув про лозунги…))) А щодо компонентів, які планується ввести до курсу, то це стосується обовязвів патрульно-постової служби. В розмовах з молодими людьми ми дізналися, що найбільше права порушують саме вони… От і варто напевно розповісти молоді про те, як себе поводити з ПППСниками, і як ППСники мають поводитися самі…))) А тереп пропоную про лозунги…

і шо?
19.05.2012 at 21:44

Про шо Ви говорите? ПеПееСники самі людей бояться, а молодь необхідно навчати првилам гарної поведінки в громадських місцях, адже вони зачасто й провокують погіршення тої чи іншої ситуації. Отож так необхідно їм розказувати про їхні права але й не забувати про їх обовязки, а ще було б краще запропонувати такі зустрічі-навчання проводити разом із співробітниками міліції.

Віталій
19.05.2012 at 21:52

))) Ви думаєте, що перший до цього додумалися?))) Це також один з елементів програми. Не знаю, чого там бояться ППСники, але маю свідчення молодих осіб, що до них зверталися працівники міліції з вимогою зробити “пожертву”, в компенсацію того, що їх не будуть везти у відділок. Ще можу пригадати багато різних випадків. Але хочу запитати, от працівник міліції, як особа, що представляє владу, має по відношенню до молодої особи певні обов’язки. А які ж обов’язки має перед працівником міліції молода особа?)))

і шо?
19.05.2012 at 21:59

Ми з ВАми говоримо на різних мовах. Передусім – працівник міліції забезпечує громадський порядок, а молодь має обовязок його не порушувати. Крім того, якщо Вам відомо про описані  випадки, хто ще знає про них: прокуратура, СБУ, ВБ МВС, або хто?

Віталій
19.05.2012 at 22:12

Я питав трішки про інше. Громадський порядок – то по відношенню до інших громадян. А я питав, які обов’язки має молода особа саме щодо працівника міліції…))) Так, мені відомі випадки про зловживання, катування, перевищення повноважень працівниками міліції щодо окремих осіб… А якої реакції Ви чекаєте від мене? Звернутися з заявою до вказаних Вами органів? Так я ж в тих випадках не потерпілий і навіть не свідок…))) Як Ви думаєте, чого варті будуть мої гучні заяви без заяв саме потерпілої сторони?)))
 

і шо?
19.05.2012 at 22:49

Ні шановний добродію, Ви приховали злочин, дитина якась Вам відкрилася шукаючи поради, а Ви знехтували її довірою.  Дія, бездіяльність, приховування, відповідальність, КК, стаття…)))   А питання, яке ви намагаєтесь поставити ліпше буде сформувати таким чином:  на столі стоїть стакан з водою наполовину повний, чи напівпорожній???

Віталій
19.05.2012 at 23:01

Морозите, що не морозиться)))) Уявіть ситуацію, що я, після слів молодої особи, звертаюся до правоохоронних органів. Вони звичайно вимагатимуть пояснення в самого потерпілого. ви впевнені, що він напише заяву? Так отож. І не варто кидатися такими словами. Максимум, що я можу в цій ситуації зробити, то розяснити особі її права, вказати на порушення, які допустив правоохоронець по відношенні до неї, і запропонувати свою допомогу у випадку, якщо особа наважиться звернутися з скаргою до прокуратури…))) Тобто допомогти скласти документ…)))

і шо?
20.05.2012 at 00:46

Які ми ніжні. Словами не я кидаюсь, а Ви. Наче хтось, когось, десь і чогось. А Ви б мали, на мою думку, спонукати молоду людину не просто голослівяти, а поборотись за встановлення справедливості. Це і є, здається, одна із функцій громадської організації. Чи існує думка про те, що якщо немає в суспільстві проблем так і робити нічого, тоді як би сама організація втрачає свій сенс? А робити хоть що-небудь, чи аби як, хочеться? Це риторичне питання, і не стосується саме вашої організації. Відповідати необовязково.

Віталій
20.05.2012 at 10:26

Ну все ж таки відповім))) По перше, хто Вам казав, що не намагаємося спонукати?))) Це не вірно. По друге, відповідно на нашого рідного законодавства, громадські організації можуть захищати права та інтереси ВИКЛЮЧНО членів організації. Саме з цією метою вони й створюються)))
До того ж, в мене питання до Вас. Ви, в матеріалі про гральні автомати, написали наступне: “Небайдужий, не прикидайтесь дурником, Вам це не личить, з других від перехрестя воріт і прямо впираєтесь в споруду. Та на жаль пізно спохватились. Там відчиняють тільки тим, хто дотримується певних умов конспірації”… Чи не здається Вам, якщо Ви на стільки обізнанні в цій сфері і не написали заяву “куда надо”, то і Ви приховали злочин?)))) А як Ви ж писали, це “Дія, бездіяльність, приховування, відповідальність, КК, стаття…”)))

і шо?
20.05.2012 at 10:43

Не переймайтесь, в даному випадку все в порядку і результат є, і згодом буде опубліковано.

Віталій
20.05.2012 at 10:46

Та я й не дуже цим переймаюся))) Я ж не власник зали ігрових автоматів))) Переймаються чомусь ті, які самі бояться написати “куда слєдуєт”, хоча знають “що? де? коли?”)))) А потім тут зявляються наєзди…)))

Віталій
20.05.2012 at 10:47

До речі, де опубліковано?

Небайдужий
20.05.2012 at 10:50

Між іншим, я був там. Двері зачинені, ніяких “ознак життя”. Навіть світло не пробивається ніде… (було це о 23.00). І стукав по-різному, і кашляв, і паролі різні говорив. Не допомогло. Ніхто не відчинив. Та й, крім мене, туди ніхто не підходив. Якщо там колись щось і було, то зараз вже нема 🙂

Віталій
20.05.2012 at 10:57

))) Можна було подумати, що всі лохи, а тільки наші опоненти грамотні, мовляв – піди і подивися! Я знаю, що там є!))) Якщо там і щось було, то тільки запит депутата був оголошений на сесії, то до кінця дня там вже не домоміг би жоден пароль…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *