Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.01.2019

ВІННИЦЬКА ОДА РОЗПОЧАЛА КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ПРОЕКТУ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ Е-ДЕМОКРАТІЇ

Вінницька ОДА розпочала процедуру публічного громадського обговорення проекту Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2019-2020 роки та Плану її реалізації на 2019 рік.

Проект Концепції було розроблено експертами громадської організації «ПРАВО».

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій щодо затвердження Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2019-2020 роки та Плану заходів щодо її реалізації у 2019 році.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 28 січня 2019 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0432) 56-19-57.

Контактні особи: Василишина Олена Анатоліївна – заступник начальника управління – начальник відділу комунікацій з громадськістю  управління комунікацій з громадськістю  Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: depinformcom@vin.gov.ua.

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 21100 м. Вінниця, вул. Театральна, буд. 14, Вінницька обласна державна адміністрація, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 28 січня 2019 року на веб-сайті Вінницької обласної державної адміністрації www.vin.gov.ua.

Проект Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2019-2020 роки було розроблено експертами громадської організації «ПРАВО».

Протягом двох місяців експерти громадської організації «ПРАВО» проводили фокус-групові дослідження, аналізували статути територіальних громад та офіційні сайти райдержадміністрацій, районних центрів та ОТГ, проводили глибинні інтерв’ю з посадовцями, аналізували отриману інформацію з метою визначення стану та перспектив розвитку інструментів електронної демократії у Вінницькій області.

Проаналізувавши всю зібрану інформацію, експерти громадської організації «ПРАВО» розробили проект Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2019-2020 роки.

Проект Концепції  розроблено в рамках реалізації проекту «Електронне врядування у Вінницькій області: від концепції до впровадження», який реалізується громадською організацією «ПРАВО» в рамках швейцарсько-української програми EGAP за підтримки Innovabridge Foundation.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *