Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

30.07.2013

ВІННИЦЬКІ ЧИНОВНИКИ ВИЯВИЛИСЯ НЕКОМПЕТЕНТНИМИ ЩОДО БЮДЖЕТУ ХМІЛЬНИКА?

00233998На думку чиновників Хмільницької міської ради бюджету міста Хмільника нічого не загрожує. Таку тезу висловила начальник фінансового управління міської ради пані Любов Гамак в інтерв’ю газеті «Я та МІСТО». Зокрема вона зазначила:

«Повідомлю, що до кінця поточного року бюджетні установи міста стовідсотково забезпечені коштами для оплати праці, проведення розрахунків за енергоносії та інших видатків по захищених статтях. А фінансові можливості міського бюджету дають впевненість у тому, що всі заплановані видатки будуть профінансовані відповідно до законодавства за умови своєчасного проведення платежів органами Державної казначейської служби».

Якщо це справді так, чого не варто заперечувати категорично, то виходить, що директор департаменту регіонального економічного розвитку Андрій Гижко просто некомпетентний в питаннях бюджету міста Хмільника? Саме він, коментуючи доповідь міського голови Василя Грушка, зазначив, що виконання міського бюджету Хмільника під загрозою через низький рівень заробітної плати в Хмільнику, який є найнижчим в області серед міст обласного підпорядкування, і один з найнижчиху загальному рейтингу міст і районів.

І виходить, що погроза губернатора Івана Мовчана про те, що обласна влада не перераховуватиме вільні кошти на вирівнювання бюджетів передчасна?

8 Comments on “ВІННИЦЬКІ ЧИНОВНИКИ ВИЯВИЛИСЯ НЕКОМПЕТЕНТНИМИ ЩОДО БЮДЖЕТУ ХМІЛЬНИКА?

LEON
30.07.2013 at 07:09

Любов Григорівна, хоч ви не пніться в ту рукавичку. Вона вся забита кримінальними елементами. Воно вам потрібне?

леонід
30.07.2013 at 18:47

І григорівна під петьою , дуже прикро……

Сашок
30.07.2013 at 21:39

Помінялась Люба Григорівна на превиликий жаль не в кращу сторону , підмяв її петя під себе і як завжди за допомогою виділеного земельного куска , а інтересно не стане він її поперек горла ,як хмільничани будуть згадувати про людську совість та гідність та чесність.

леонід
30.07.2013 at 23:21

Важко коли колись нормальні люди робляться безхребетними, а далі що григорівна, як людям у вічі дивитись?

Небайдужий
31.07.2013 at 08:55

Я б радив не поспішати з висновками з приводу, особисто мною, вельмишанованої Любові Григорівни. Не факт, що та стаття в “Сірожиному піроженому” належить саме їй, хоч і підписана нею. Це- по-перше. Тут ще розібратися потрібно перед тим, як обвинувачувати цю розумну і поважну жінку в безхребетності. А по-друге, заява пана Гижка про те, що в Хмільнику вкрай низькі заробітні плати, ще не означає, того, що в міському бюджеті відсутні гроші для їх виплати 😉

LEON
31.07.2013 at 12:53

В міському бюджеті не відсутні гроші а їх недостатньо для виплати повноцінних зарплат. Тому є факти затримки виплати зарплат і т.д. Взагалі необхідно розглядати цю проблему зовсім по іншому. Багато хто, з гостей нашого міста, дивується, звідки у наших мешканців такі дорогі автомобілі і в такій кількості?))) Надзвичайно багато ресторанів, кафе, барів, розгалужена торгова сітка. Все це свідчить про високі прибутки в населення. В той же час обласні чиновники стурбовані наповнюванністю міського бюджету. Ці два питання несумісні. Щось тут не так. Існує факт багатства але в казні кошти відсутні. Що всі крадуть?)))Чи з обліком не все в порядку?)))

Сашок
31.07.2013 at 20:13

Якщо Люба Григорівна не писала тої статті , то вона має про це заявити не як безхребетна , а як поважна людина.а по відношенню до високих прибутків у населення то блеф .Підіть на базар та подивіться хто купує мясо . Основна маса населення купує Що дешевше.навіть не диплячись на якість товару.

LEON
01.08.2013 at 08:49

Сашок 31.07.2013 економіка дуже цікава наука. яка заставляє думати. Ви або не дочитали, або не подумали. Зокрема я написав, Існує факт багатства але в казні кошти відсутні. Що всі крадуть?)))Чи з обліком не все в порядку?)))виходячи з цього необхідно робити висновки. На базарі мясо купують пенсіонери і ті кому воно негайно необхідно. Ви подивіться, який товарообіг у наших супермаркетах, скільки в місті магазинів, ресторанів, кафе, базарів. Вся ця інфраструктура створена не від бідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *