Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.10.2015

ВОЛОДИМИР ШЕРЕМЕТА ЗАПРОШУЄ ХМІЛЬНИЧАН ДО СУДУ

12092427_1741056759458137_2014424799_nКандидат на посаду Хмільницького міського голови Володимир Шеремета запрошує хмільничан відвідати судове засідання, де буде розглядатися законність підвищення вартості проїзду в маршрутках міста Хмільника.

Пан Володимир звернувся з позовом до виконавчого комітету міської ради, вважаючи, що рішення, яким було встановлено вартість проїзду в 3.50 грн. було прийняте з порушенням законодавства.

Розгляд справи відбудеться в приміщенні Хмільницького міськрайонного суду 16 жовтня 2015 року о 10.00 год.

43 Comments on “ВОЛОДИМИР ШЕРЕМЕТА ЗАПРОШУЄ ХМІЛЬНИЧАН ДО СУДУ

Месник
08.10.2015 at 22:04

Так наче один вже суд був, тіки вартість то не знизилася чогось? Граємося у вибори!

Віталій
08.10.2015 at 22:07

Справді, один суд вже був. І він визнав, що вартість було встановлено незаконно. Але поки судове рішення не набрало законної сили, виконком прийняв зовсім інше, причому знову незаконно. Більше про махінації міської влади щодо вартості проїзду можна дізнатися за цим посиланням:
http://pravongo.org/pro-mahinatsiji-miskoji-vlady-hmilnyka-navkolo-vstanovlennya-vartosti-projizdu-v-marshrutkah-mista/

Месник
08.10.2015 at 22:09

О, оперативно адвокат відписав)))))

Віталій
08.10.2015 at 22:10

Сподіваюся, що я це зробив не тільки оперативно, але й змістовно)))

Володимир
09.10.2015 at 05:52

Приходиться боротися з абсурдом і дурістю

Марина
09.10.2015 at 08:15

Коли є в тебе товаришь, друг, колега та як Ви сказали “адвокат” – це прекрасно!!! Володимиру пощастило, не кожен має таких людей та команду.
А всім гнилякам, хто пише гидоту, колись ви захлебнетися в своему негативі.

Правий
09.10.2015 at 08:33

від коли це громадський форум займається агітацією кандидатів в мери?)
і чому Грушка не агітуєте?

Віталій
09.10.2015 at 08:40

А де Ви побачили, що форум займається агітацією кандидатів в мери?))) На ГФХ просто розміщуються агітаційні матеріали кандидатів. Принаймні 3 кандидати надали і свої програми, і агітаційні ролики. І якщо це зробить Грушко – то чого ж не розмістити?)))
ГФХ не агітує – він дає можливість громадянам ознайомитися з агітацією та висловити свою позицію)))
І, на скільки я знаю, то ще жодному кандидату з тих, хто звертався, не відмовлено в розміщенні матеріалів)))

Юрій
09.10.2015 at 09:05

А де ж пан Володимир був до цього часу? Чи від тоді, як йому батько купив машину, то його перестали хвилювати проблеми людей, які щодня їздять на маршрутках? І як він сам голосував за рішення щодо підняття вартості проїзду? Як голосували його колеги Мельничук, Карпенко?

Віталій
09.10.2015 at 09:12

Пояснюю для всіх, хто вважає, що дуже умний і може роздавати поради космічного масштабу))) Депутати не голосували за це рішення. Це не їх повноваження. Це повноваження виконавчого комітету, до якого депутати не входять. Так що ні Шеремета, ні Мельничук, ні Карпенко впринципі не могли голосувати за таке рішення)))
Але країна повинна знати своїх героїв і тому за цим посиланням ви можете знайти персональний склад виконавчого комітету міської ради. Саме ці люди голосували, причому – з порушенням законодавства, за підняття вартості проїзду:
http://pravongo.org/najtaemnishyj-orhan-miskoji-vlady-vidkryv-svoji-taemnytsi/

Юрій
09.10.2015 at 09:22

Віталій.Чому ж це Ви як самий умний на цьому форумі захищаєте діючих депутатів, одні з яких ідуть на Ви, інші ідуть знову в міську раду, але до цього часу взагалі нічого не зробили для того, щоб відмінити рішення виконкому щодо тарифів на перевезення? Видно беруть приклад з Тимошенко, яка як тільки вибори – починає займатись тарифами. Чомо ці депутати під час прийняття цих рішень Виконкому нічого не робили?

Володимир Шеремета
09.10.2015 at 09:38

Юра, пан Володимир дев’ять років назад взяв великий кредит під заставу батьківської хати, купив квартиру, сам переоблаштував її під магазин і всі ці роки без вихідних і відпусток працював, часто по 14 год на добу, щоб виплатити кредит. Це називається малий бізнес – основа середнього класу в цивілізованих країнах. Потім пан Володимир поїхав у Німеччину і купив для родини найбільш економне авто.
Хоча нічого поганого в тому, що батьки допомогають дітям пан Володимир також не бачить.
Останні два роки громадська робота не залишала часу для бізнесу і пан Володимир віддав магазин в оренду, щоб більше часу було на боротьбу з дурнями.
А маршрутками їздить ще мама, батько і інколи навіть пан Володимир.
Вартість проїзду встановив виконком, а не Шеремета, Мельничук, Карпенко…

Володимир Шеремета
09.10.2015 at 09:47

Юра, я був присутній на одному з тих виконкомів і попереджав всіх його членів щодо незаконності їхніх дій. Про це ж повідомив депутатів на сесії і пропонував не преміювати членів виконкому.
Це було задовго до мого рішення йти на Ви. Але глухі і байдужі не спостерігали за тим, що робиться на сесіях і хто з чим бореться. Тому їм і здається, що все це лише перед виборами.

Юрій
09.10.2015 at 09:50

Пан Володимир. І скільки таких дурнів Ви побороли?

Юрій
09.10.2015 at 09:55

Добре. Ви попереджали.
Але ж серед чинних депутатів майже всі знову йдуть на Ви. Чому ж всі вони не вжили ніяких заходів. Це так вони представляли інтереси територіальної громади міста? Чи може чиїсь приватні інтереси?

Юрій
09.10.2015 at 09:59

Для недуже умних нагадаю:
Закон “України Про статус депутатів місцевих рад”
***
Депутат місцевої ради як представник інтересів
територіальної громади, виборців свого виборчого округу
зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної
територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого
округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих
законом, брати активну участь у здійсненні місцевого
самоврядування.
***

Володимир Шеремета
09.10.2015 at 10:00

Боротьба – це вже перемога. Ви б побачили, яким би був Хмільник і скільки б ще нових авто купив би грушко з родиною і наближеними, якби ми не боролися. Думаю, що завдяки мені не було вкрадено декілька мільйонів гривень. Грушко це називає ‘заважають працювати’. Кінцевої перемоги я не відчуваю, бо нас мало, а люди глухі. Але і програшу я не бачу.

Володимир Шеремета
09.10.2015 at 10:04

В мене до великої частини нинішніх депутатів ще більше запитань, аніж у Вас. І я часто запрошував громаду прийти і подивитися, кого вони наобирали. Намагався ініціювати питання про відкликання окремих із них.

Юрій
09.10.2015 at 10:11

Декілька мільйонів… А скільки було вкрадено завдяки позиції теперішнього депутатського корпусу “Моя хата скраю”?
Є така громадська організація Центр Протидії Корупції. На їхньому сайті щодня оприлюднюються конкретні факти по яким фони на дали розікрасти бюджетні кошти. Там зазначено хто намагався вкрасти (із прізвищами), скільки, коли і т. д. І суми коштів, які вони не дали розпиляти оцінюються мабуть вже мільярдами.
Чому б Вам не оприлюднити такі матеріали із конкретними сумами, фірмами, посадовими особами, де Ви завадили розкраданню цих коштів?

Володимир Шеремета
09.10.2015 at 11:01

Я не фінінспектор, хоча в деяких кошторисах намагався розібратися.
Грушко планував біля Сільпо на 1 мільйон бруківки покласти, ще на мільйон перед міськрадою, тобто зірвати нормальний асфальт на дорозі і похоронити там мільйон. На прикладі вулиці Червоного Козацтва (відеорозслідування є на сайті) з об’єкта в 750 тисяч відкатних вийшло думаю тисяч 300.
Вулиця Пушкіна Грушком мріялася робитися частинами по 950 тисяч, щоб без тендерів. З кожного такого шматочка відсотків 30 то відкат.
Зараз робиться освітлення вулиці Паркова. Я наполягав, щоб роботи виконував наш Комунгосп, бо нічого складного там немає. Але тоді і вкрасти важче. Грушко наполіг, щоб робила вінницька фірма і більше 400 тисяч пішло з Хмільника. А скільки повернеться у чемодані назад рахуйте самі. Більшість робіт все ж виконує наш Комунгосп по фіктивному договору підряду, який зьявився після того, як я декілька разів з відеокамерою запитав у працівників нашого КП Хмільниккомунгосп, з якого дива вони і наша техніка працюють на чужому об’єкті. Хочте самі перевіряйте, Вас здивує і вартість стовпів і інші роботи.
Ще хотіли кінотеатр за копійки продати, занизили ціну басейна, мутять з бувшим приміщенням ЖЕКу…..
А про розбазарені землі я взагалі мовчу. Можливо, десь і я в чомусь винен. Але, наприклад, за найскандальніше рішення про виділення промислової зони під забудову з порушенням генерального пладу ‘ПРОТИ’ проголосував лише один депутат – Шеремета.

патріот
09.10.2015 at 12:09

вова ти один. треба об”єднуватись, бо Грушка знов пройде, гарантія. Ви міська васіна опозиція, як лебідь рак і щука.Тому і продуєте. А потім знов з карпенко і мельничуком будете сражатись з вєтнянимі мєльніцамі.

Віталій
09.10.2015 at 12:18

Пане Юрію, я жодним чином не захищаю діючих депутатів і в мене, напевно, ще більше до них питань, ніж в Володимира Шеремети. Але ніхто не має відповідати за діяння чи бездіяльність інших. І встановлення вартості проїзду – це точно не вина депутатів. Бо це не їхні повноваження.

Виталий
09.10.2015 at 17:59

Бажаю удачи вам пане Володимире надіюсь все таки буде правильне рішення і ціна проїзду у маршрутках буде такою ж як раніше якщо водії і далі не хочуть їздити пустими

Федір
09.10.2015 at 21:32

Пан Володимир взагалі небачить перешкод заради своєї мети він піариться на незаконних рішеннях про виділення земельних ділянок звинувачує владу у бездіяльності та корупції судиться з перевізниками однм словом гає роль ДонКіхота та вся ця вистава заради одного-ВЛАДА.Володимир тільки досягнувши результату вас почують а так це просто базікання.і ще змініть фото ато на одній Ви Берія а на іншій Бендер і ніяк ні міський голова.

Володимир Плахотнюк
10.10.2015 at 07:42

Один бруд в коментарях.

Mahasun
10.10.2015 at 11:58

Шановний пане Юрій, оскільки Ви згадали Центр протидії корупції і висловили захоплення їхніми діями, пропоную Вам приєднатись до Громадської організації “ПРАВО” та долучитись до боротьби з корупцією. Ми робимо багато роботи але, на превеликий жаль, не вміємо правильно представити результати своєї роботи так щоб про них знало якомога більше людей. Можемо організувати Вам поїздку на тренінг по боротьбі з корупцією організований ЦПК або кимось із їхніх партнерів. Нас дуже мало і кожний активний громадянин Хмільника на вагу золота. Приєднуйтесь.

Віталій
10.10.2015 at 12:55

мені не зрозуміла риторика про те. що Шеремета робить це під вибори. По перше – я точно знаю, що ні) По друге – яка різниця: під вибори чи НЕ під вибори? Хтось з невдоволених Хмільничан подав позов про скасування вартості проїзду? НІ! Я розумію, що багато хто не вміє правильно скласти позов, багато хто не має коштів на сплату держмита, а багато хто – просто боїться. А тут знайшовся сміливець, який не пошкодував ні часу, ні грошей для того, щоб оскаржити незаконне рішення. І замість того, щоб приєднатися до цього позову, а законодавство це цілком дозволяє, і разом спробувати відстояти позицію громади, окреми представники цієї громади починають козлити того сміливця. який таки наважився це зробити. Панове, ви погоджуєтеся платити таку вартість? Ви задоволені якістю пасажирський перевезень? Якщо ні, то якого тоді хєра всі ці дорікання?)))

Захма
10.10.2015 at 13:32

Чесно, тривалий час і я думала, що Шеремета чесний, порядний і сміливий – тепер сумніваюсь.

Житель ХМІЛЬНИКА
10.10.2015 at 13:58

Правильний хід , з вигляду молодий , порядний , гавкати буде пан Дорох , бо сам то , навряд чи нормально думку викласти не зможе , та і хтось тіпа Дячка рявкне – Шеремета під сліл залізе .

Набридло
10.10.2015 at 14:11

З того всього діалогу, стало зрозуміло, що Шеремета кандидат від Віталія!

Віталій
10.10.2015 at 14:58

))) А шо? Кандидат від Віталія! Звучить!))) А якщо серйозно, то яка різниця: порядний Шеремета чи не порядний, під вибори він це робить чи не під вибори, гавкатиме він чи мовчатиме… Панове, вас задовільняє вартість проїзду? Якщо ні, то знову ж таки – якого хєра козлити Шеремету за те, чого самі не спромоглися зробити?)))

Mahasun
10.10.2015 at 20:12

О! Якийсь корупціонер мінуснув мій попередній коментар. 🙂

Mahasun
11.10.2015 at 09:03

Виродки, ви думаєте, що мінусуючи мої коментарі зможете спастись? 🙂 Країна, хоч і дуже повільно, але міняється. Рано чи пізно будете покарані. Тюрми вже зачекались. Тож можете поки ще понасолоджуватись можливістю мінусувати коментарі на форумі. 🙂

Володимир Шеремета
11.10.2015 at 12:15

Друзі! Мене дуже тішить бажання більшості з вас полити мене брудом. Цьому явищу в психіатрії є об’єктивне пояснення.
Я не відгавкуюсь на дебільні коментарі, бо обіцяв вести лише змістовний діалог.
А якщо хтось із аноністів все ж хоче почути мою реакцію, то вона буде повністю співзвучна з відповіддю адвоката Надії Савченко Іллі Новікова на запитання таких же тролів ‘ И все-таки, почему Вы защищаете убийцу? ‘.

Не захлиніться 🙂

Федір
11.10.2015 at 20:14

Відповідь лузера!

Зарба
11.10.2015 at 21:34

Видно опоненти відчули падіння рейтингів, тому тут так багато лайна полилось!
Володимир а для вас є гарна приказка “Коли плюють у спину не переживайте, просто ви попереду інших” Так тримати! Хмільник вас підтримує!

Федір
11.10.2015 at 22:26

Підтримуйте,бо реально падає Вова.

Чижик
11.10.2015 at 22:34

тролі працюють!

КАРКУША
12.10.2015 at 08:47

А що їм ще лишається? 🙂 тільки тролити! 🙂

Вілія
12.10.2015 at 15:04

якби відпустили з роботи – пішла б обовязково – пришліть якусь повістку або що?

Alisa Miselyuk
15.10.2015 at 00:52

Накінець від кандидата почула за реальні проблеми міста,а саме проїзд,ще
Потрібно починати роботу зі зниження цін на ринку і в магазинах,зниження платіжок за комунальні послуги,виконання жеком своїх обов’язків перед мешканцями житлових будинків,а не за свій рахунок робити ремонти ліфтів! Ремонт доріг повністю,робочі місця для молоді,з покращення життя,досі ні одному меру не вдалось це зробити! Щоб кращою держава стала,треба змінювати на місцевому рівні владу,обличчя,а не залишати тих самих не умільців при владі

Віталій
15.10.2015 at 20:19

Панове, нагадую, що завтра таки суд) То ж всі бажаючі можуть прийти і послухати)

Альф
18.10.2015 at 22:52

Посадили?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *