Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

17.07.2014

ВОЛОДИМИР СИВАК ОТРИМАВ ПІДТРИМКУ ПІД ЧАС ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ

IMG_20140716_175843Володимир Сивак отримав підтримку присутніх на громадських обговореннях кандидатури на посаду головного лікаря Хмільницької ЦРЛ. За нього проголосували майже всі присутні на заході.

На початку обговорення Володимир Сивак прозвітував про свою діяльність на посаді головного лікаря, акцентувавши увагу присутніх на катастрофічному недофінансуванні потреб лікарні в медикаментах.

Після цього всі бажаючі могли поставити питання головному лікарю. На превеликий жаль лунало багато звинувачень в непрофесійності лікарів та в хабарництві, яке процвітає в районній лікарні. Але всі ці звинувачення одразу «розбивалися» в заперечення громадян, які відстоювали кандидатуру Володимира Сивака.

IMG_20140716_175751

В окремі моменти обговорення переходило в перепалки опонентів Володимира Сивака та його прихильників. Перші звинувачували лікарів хмільницької лікарні в хабарництві та непрофесійності, інші – наводили приклади, коли хмільницькі лікарі діяли професійно, що й стало запорукою одужання їхніх рідних та близьких.IMG_20140716_175843

Багато присутніх дуже негативно висловлювалися щодо організації громадських обговорень. В сторону організаторів лунали навіть насмішки, мовляв, і плакат, який повішали перед президією з написом «Люстрація Хмільниччини» не зовсім коректний, і взагалі «така» люстрація зовсім не те, на що розраховували присутні.

IMG_20140716_173747

На завершення було проведено голосування за резолюцію громадських обговорень, в якій йшлося про підтримку кандидатури Володимира Сивака на посаду головного лікаря Хмільницької лікарні. Зазначена резолюція була підтримана майже всіма присутніми, за виключенням кількох осіб, які утрималися…

14 Comments on “ВОЛОДИМИР СИВАК ОТРИМАВ ПІДТРИМКУ ПІД ЧАС ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ

бандерівець
17.07.2014 at 22:05

відносно плаката було сказано,що обговорення (обговорення а не люстрацію) проводив Люстраційний Комітет і мав повне право вивішувати свій плакат.

ADMIN
17.07.2014 at 22:10

Зауваження окремих громадян стосувалися не наявності самого плакату, а йог змісту…

Іван
17.07.2014 at 23:41

Це у вас вистачил совісті прикритися такий НІКОМ і ви ще щось коментуєте? Ви навіть не розумієте, що ви це не влада. Бездарні нікчеми, які хочуть пропіаритися і засвітитися перед громадою. Не соромтеся, уступіть місце дійсним патріотам.

Прохожий
18.07.2014 at 02:11

Сивак настоящий “Доктор Хауз”, що не знайшлось йому конкурентів…, а жаль за всі роки його існування на посаді гол лікаря, кращого медичного обслуговування та надання допомоги хворим я не замітив, крім підвищення взяток лікарів…(((

Реальність
18.07.2014 at 06:51

Подяка-законом не забороняється.Це твоє рішення.То чому ти сам даєш а потім це називаєш хабарем .Значить,ти ініціатор іспівучасник То кого першого судити.

бандерівець
18.07.2014 at 10:07

іван ми не претендуємо на владу і не піаримося,а робимо реальні справи як в Хмільнику так і раніше на майдані.Хто працює то рано чи пізно добивається свого.А такі як ти “патріоти” сиділи в дома під час майдану, дивилися телевізор,лежачи на дивані і попиваючи пиво.Не тобі коментувати дії тих хто пробує впровадити ідеї майдану в хмільнику.Ганьба!

Пронира
18.07.2014 at 10:23

Досить вже козиряти Майданом. Повір, бандерівець, в Хмільнику є досить багато людей, що перебували на Майдані і не просто на Віче чаї з бутерами ганяли, а були в саммий розпал пекла… А знати ти їх не можеш, оскільки вони не бігають по місту поруч з тобою та не чіпляють жовто-блакитні стічки прихвосням режиму янучара. Люстрація – діло потрібне, але не в унісон з поноскевичем та йому подібними.

.зоро
18.07.2014 at 23:20

Шановніпатріоти я звертаюсь до усіх хто переживає за долю Украіни за чисте івілне житя за порядок у нашому місті обєднаємось ми льємо воду одне на другого атим часомжитя у місті не міняється. Да люстрація пройшла слабо запитань мало фактів хабарництва мало тому жителі томущо жителі Хмільника до них байдужі ніхто не вірить узміни .Але одна людина іх не зробить.Сьогодні ви критикуете самооборону І Народне Віче да вони працють слабо але вони Хотять шось зробити . Ідіть ім на допомогу а не мішайте

КАРКУША
18.07.2014 at 23:48

від цих сміхооборон більше врєда! користі нуль! самі пиз”іли про корупцію і самі за сивака проголосували! ганьба!

Фанатка
19.07.2014 at 13:19

Ще одне слово проти Сивака і я вам очі повидряпую Як же ви мене дістали-придурки.Ви розбираєтесь у корупціі як цап у зорях(ПРОШУ ПРОБАЧЕННЯ)Зміни вектор свого мислення і тобі відкриються великі дива бо не там шукаеш

Прохожий
19.07.2014 at 16:07

мабуть, ФАНАТКА, тобі не доводилось знаходитись під реанімацією, і чути відмову в мед. допомозі лікарів, які пальцями показують на аптеку, в якій завищені в два рази ціни ніж в інших аптеках, цікаво знати кому вона належить????…, і чому Сивак неможе вплинути на врегулювання в ній цін????… вже не кажучи за розцінки лікарів в потребі операційного втручання….. А погрожувати всім це безглуздо, бо можеш сама потрапити в те відділення і не буде поруч на той час твого кумира!!!!!!!!!!!!!!!!!

Прохожа
19.07.2014 at 19:39

Шановний прохожий За своі емоціі я попросила вибачення ,але я багато разів знаходилась під реанімацією,чотири близьких мені людини через неі пройшли не кажучи вже про кількість знайомих яких я провідувала .Я бачила одне-відчайдушну боротьбу за життя і здоровя,високий професіоналізм лікарів і медсестер.При необхідності були задіяні спеціалісти з Вінниці.А зав.відділення-Чеснік-він розумний високоі кваліфікаціі і досвіду,а ще-добрий -безцінна риса для лікаря Я дуже поважаю це відділення і коли мій родич недавно це була субота)подзвонив мені що дружині погано зсерцем я сказала не займайтесь самолікуванням ,не бійтесь лікарні везіть в реанімацію і хай побуде там день-два довше.Отака довіра. А свого кумира ні разу не доводилось мені задіювати,бо в тому не було потреби. Так ,медикаменти купляли ігромадою вже піднималось питання про іі ціни.Аптека нікому із співробітників лікарні не належить іна іі ціни вплинути виявляється так само не реально як на ціну хліба в магазині.Якщогромада яка має повноваження впливу на ситуацію-то ві скажуть тільки спасибі

SOS
19.07.2014 at 22:52

Шановна прохожа, а вам не доводилось сидячи під реанімацією, спостерігати кругообіг ліків в лікарні( гроші – ліки – гроші). Коли виходить з аптеки людина з пакетом ліків і йде в відділення, а через деякий час з того ж відділення виходить мед.працівник і несе цей самий пакет назад в аптеку і виходить вже з грішми в кармані. Або лікар пише,що з ліків потрібно і де це треба купити, ото ж завищені ціни в аптеці це лікарський відсоток за пацієнта. І невірю, що ви цього незнаєте і небачили,а тим більше головний лікар це має знати.

Біль
20.07.2014 at 06:12

Як жаль що є такі факти ,Шахрайство імедицина-несумісні речі Не носіть цей біль в собі.У головного лікаря є працівники щовідповідають за медичну частину господарську ітп бо як стане медицина платною як стоматологія то укого шукати правду.Пішла я до стоматолога запломбувати два зуби а він мені каже увас патологічєская стіраємость емалі потрібна реставрація А я хотіла бути красивою Зробив укол миттєвий рух по нижніх зубах іверхня частина зубів відрізана потім став знімати емаль з усіх зубів і ліпити нашарування які постійно злітають іце треба оновлювати за чималі гроші.Зуби під цим матеріалом дуже швидко псуються всі болять вже прийшлось видалити кілька зубів плачу караю себе за довірливістьімрію коли нікого злюдей не буде підкласти вибухівку під ту стоматологію де написано-Художня реставврація зубів і якщо чую слово реставрація-здригаюсь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *