Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

05.04.2013

«ВОНИ ЦЬОГО НЕ РОБИЛИ. І ЛЮДИ ПРАВІ…»

3130Після прослуховування аудіозапису останнього пленарного засідання Хмільницької міської ради склалося враження, що міський голова Василь Грушко визнав бездіяльність організації, яка здійснює технічне обслуговування ліфтів в Хмільнику.

Нагадаємо, що представники чотирьох багатоквартирних будинків Хмільника звернулися до одного з депутатів з проханням ініціювати створення депутатської комісії, яка б дослідила питання формування вартості на проведення капітального ремонту ліфтів. В мешканців є підозра, що організація, яка здійснює обслуговування ліфтів в Хмільнику, на протязі тривалого часу не здійснювала необхідних робіт, хоча мешканці справно їм за це сплачували, а потім віднесли всі невиконанні роботи до проектно-кошторисної документації на здійснення капітального ремонту. Тобто є підозра, що мешканці можуть заплатити двічі…

Ось як прокоментував ситуацію з ліфтами, під час обговорення доцільності створення депутатської комісії, міський голова Василь Грушко:

«Да, я повністю підтримую тих людей, які займаються цим питанням і не байдужі до того, що «Інвар-Ліфт» мав поміняти лампочку за рахунок поточного ремонту, десь покрасити шків, який треба покрасити в жовтий колір, як там написано, що сьогодні треба почепити табличку, щоб людина бачиила, як користуватися ліфтом, пам’ятка по техніці безпеки і так дальше, і дальше… Вони цього не робили. І люди праві, що говорять сьогодні: «чому ви цього не зробили. Це тоже відповідні кошти – за це треба заплатити…

Але там, згідно експертизи, переважна більшість, на 90 відсотків позицій, це троси, кабіни і так дальше, підлягають заміні. Більше того, я запросив оцих, які ініціюють, до себе в кабінет. Ми запросили експерта з Держгірпромнагляду, який передевився в їх присутності документацію і сказав: «Спрощення приведе вам до катастрофи в місті і до якогось, не дай Бог, нехорошого випадку». Тому мій підїзд в 13 будинку, люди згодні долучитися до циих 30 відсотків. Але, знов таки ж, щоб закрутити бурю, щоб зробити, яка влада погана в місті, який міський голова Грушко скряга, не хоче помогти, оце все робиться для того… Оце моя така думка…

Але ліфти будуть працювати. В нас є 685 тисяч, давайте приймем з вами рішення, депутати, запропонуємо «Інвар-Ліфту», якщо вони вкладаються в цю суму, нехай ремонтують і люди до цього не долучаються. Але ж є в нас положення, яке ми прийняли…»

13 Comments on “«ВОНИ ЦЬОГО НЕ РОБИЛИ. І ЛЮДИ ПРАВІ…»

Небайдужий
05.04.2013 at 23:23

“Але там, згідно експертизи, переважна більшість, на 90 відсотків позицій, це троси, кабіни і так дальше, підлягають заміні.”

Згідно якої експертизи?…
“90% позицій” троси і кабіни?… А скільки там всього позицій? Ну, в смислі, від чого рахувати оті 90%?…
Невже Вася правду сказав? Щось не віриться 😉

Гадина
06.04.2013 at 11:28

Він напевно сам не зрозумів що сказав, але аудіозапис засвідчує що це правда, цікаво а його слова в записі можуть бути доказом?

Небайдужий
06.04.2013 at 11:58

Доказом чого? І головне- де? 🙂

Небайдужий
06.04.2013 at 12:15

До речі, я кілька разів прокрутив те місце (з 57-ї секунди), де про відсотки, і впевнився, що міський голова сказав не “дев’яносто”, а “дев’ятсот дев’яносто” відсотків 🙂 А ще там говорилося про якусь “черв’якову цепару”… Це що таке? (Питання до спеціалістів-інженерів)….

Небайдужий
06.04.2013 at 12:30

Вибачте за флуд, але щось не можу зупинитися 🙂 Здається мені, що “черв’якова цяпара”, це щось поряд із “кішчачими маґазінами” 😆
Азарівка- форева! 🙂

Олександр Вознюк
07.04.2013 at 10:47

Наказ № 73 від 10.04.2000р. Положення про систему технічного обслуговування та ремонту ліфтів в Україні.
Пункт 5.3 Власник ліфта несе відповідальність за збереження
ліфтового обладнання і для забезпечення безперебійної та
безпечної його експлуатації повинен виконувати такі умови:
– своєчасно виконувати будівельні та ремонтні роботи в шахті,
машинному, блочному приміщеннях та ін. відповідно до графіка,
узгодженого з спеціалізованою організацією;
А вкошторисі чомусь будівельні роботи значаться і за них мають люди платити, питання чому? Напевно псевдоначальникии трішечки помилились!

Пронира
07.04.2013 at 21:40

Сумно… Що не робиться, все перетворюється на театр абсурду. До бабки-ворожки потрібно поїxати, щоб порчу зняла))))))))

Небайдужий
07.04.2013 at 21:48

“…відповідно до графіка,…”

А там хоч якісь графіки робіт є?…

АА
07.04.2013 at 22:12

А що це за тупі рекламні ” значки” з силіконом на форумі пане Віталію ??? Що скінчились гроші благодійні ???

LEON
07.04.2013 at 22:23

Із коментаря мера:… Але ж є в нас положення, яке ми прийняли
Невже це перше положення, яке було прийняте міською владою і яке необхідно порушити? До цього порушення були направленні проти людей. Один раз можна порушити на користь громади?

LEON
07.04.2013 at 22:32

АА не відволікайте від теми, яку обговорюємо.

Віталій
08.04.2013 at 00:21

Саме Положення містить норми, які суперечать законодавству… Варто просто привести його у відповідність і всі питання буде знято…)))

Ольга
11.04.2013 at 15:23

даже сказать нечего: “они должны были делать ремонт, но они не должны”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *